Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Satın Alır Mısınız

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Şu Andaki Değeri 2899.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Hakkında yaklaşık 234 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Açıklama Ve Özellikler

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Ürününün Satıcısı, RAZER Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 ürününü 2899.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Son Yorumlar
2899.0 Tl ye satışta olan Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
234 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Mamba Elite kullanıyordum, hasar aldıktan sonra Basilisk v3’ü satınaldım. Hiç aratmıyor. Aksine daha rahat geldi. Parmak desteği , takçıkar yapabiliyor olmanız gayet iyi. DPI,Sağ ve sol click harici 8 adetatama yapabileceğiniz tuş bulunuyor. Fiyatı şuan iyi almayı düşünenlervar ise kaçırmayın malum her şeye her an zam geliyor.
İsim: Mertcan Y.
Tarih: 24 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Techburada

Yorum: Eşime hediye olarak aldım gayet iyi bir ürün ergonomik ve kaliteli birürün 👍🏻
İsim: Sevgi B.
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ocak 2023

Yorum: Kardeşim için aldımmm
İsim: B** A**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: Oğlum İçin aldım. Çok beğendi.
İsim: S** A**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Müthiş bişey.
İsim: MUSTAFA B. Ö.
Tarih: 25 Eylül 2024
Satıcı: Gelecek Evimde LTD. ŞTİ.

Yorum: baya oyuncular için yapılmış çok begendim
İsim: Emir H.
Tarih: 19 Eylül 2024
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Muazzam bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Kendime aldım oyun için çok sevdim hafif
İsim: S** O**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel .
İsim: y** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Mouse çok güzel
İsim: M** M**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: Razer Shop

Yorum: Ürün hızlı geldi çok memnun kaldım
İsim: F** M**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Teknorya

Yorum: Cidden cok kaliteli. Razer kalitesi kendisini gosteriyor. Uygulamayi dayukledigimde fareyi tam kontrol ede bildim. Tuslarin rahatligi olsunhepsi cok iyi fiyatina da Deger. Bu fiyatda bu ozellikleri sunanmarkalar cok az. Eger arada kaldiysaniz (Glorious Model I) kesinlikleBasilikse şans vermelisiniz. Ele oturuşu çok iyi. Orta elli biri içintam tutuyDevamını Oku
İsim: A** İ**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli
İsim: B** D**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: MarketPlace

Yorum: GAYET KALİTELİ ÇOK BEYENDİM FİYATİNA DEYER
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Satıcı: Erkanbil

Yorum: baya iyi mouse sorunsuz ve hizli geldi
İsim: O** B**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Satıcı: Teknorya

Yorum: Çok kaliteli bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: çok güzel çok beğendim elde duruşu çok hoş ben elleri çok da büyükolmayan bir kız olarak rahat kullandıysam elleri orta veya büyük olankişiler de rahat kullanır diye düşünüyorum
İsim: s** g**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Steelseries den geçiş yaptım iyi ki yapmışım mouse mükemmel ötesi
İsim: CANER S.
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: razer efsane bir şey ya
İsim: b** y**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: oğlum için aldım göründüğü gibi geldi beğendim
İsim: F** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: kaliteli ürün ogluma aldım
İsim: A** R**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: Mustafa A.
Tarih: 04 Mayıs 2024
Satıcı: Hira Teknoloji

Yorum: Güzel kaliteli ürün, teşekkürler.
İsim: Muhammet S. D.
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Razer kalitesi bir başka gerçekten.
İsim: Yasin K.
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: ürün gayet güzel ve şık duruyor
İsim: M** H** T**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: harika bir ürün çok kaliteli PC ye bağladığınızda kendi uygulamasınıaçıyor sonra sizde bir kaç şey indiriyorsunuz içerisinden FPS oyunlarıoynuyorum performansı 2 katına çıkardı
İsim: A** K**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Güzel ürün ele çok güzel oturuyor ben hemen alıştım kimseyi üzmez bumause tavsiye ederim
İsim: f** ö**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: fotoğraf paylaşmak istemiyorum harika bi mouse fps oyunları oynuyorumhep gerçekten çok iyi hissiyatı razer kalitesi teşekkürler kargo özenlive hızlıydı memnun kaldım
İsim: Ö** Y**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: güzel kullanışlı
İsim: G** H**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Harika bir ürün razer kalitesi zaten sorgulanamaz
İsim: E** o** K**
Tarih: 18 Aralık 2023

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: kablolumudur?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz kablolulur.

Soru: Garantisi kim
Cevap: Merhabalar Arena Bilgisayardır Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ps5 uyumlumu
Cevap: Merhabalar, Ps5 ile kullanım sağlayabilirsiniz. Detaylı kontrol edemeyebilirsiniz.

Soru: renk ayarlaniyor mu
Cevap: Merhaba, RGB olduğundan renk ayarlaması sağlanmaktadır. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün kablolu mu
Cevap: Merhabalar Kablolu Sağlıklı günler dileriz

Soru: excalibur laptoplara uyumlumu
Cevap: Değerli Müşterimiz Bağlantıları aynı olan tüm notebooklar la uyumludur

Soru: pardon ürün orijinal mi?? ve razer şirketten garantisi var mı ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz. Ürünlerimizin hepsi Orijinal ambalajlı olup, en az 24 Ay ve distribütör garantisi altındadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: taksit yapamıyorum neden???
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, trendyol müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bu fare ile drag yapılır mı?
Cevap: Merhaba, yapılabilmektedir. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1-Deathadder v2 modeli mi yoksa bu model mi? 2-Elim orta boy bu mouse elime büyük gelir mi?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün modeli yazılıdır. Boyutlarını kontrol ederek satın alınız Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ps4'te çalışır mı
Cevap: Merhaba, ürün PS4'e uyumludur. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba blackwidow v4 pro getircek misiniz ve ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ürün tedarik süresi belirtilmemiştir. Dilerseniz takipte kalabilirsiniz.

Soru: bu Mouse da makro özelliği var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz Mouse Makro Desteği vardır. Bilgilerinize sunarız.

Soru: mousenin sensor modeli nedir?
Cevap: Merhaba, Mouse Algılayıcı Özellikleri Razer Focus+ Optik Sensör olarak belirtilmiştir.

Soru: HANGİ KARGO FİRMASİ İLE TESLİMAT SAĞLANIYOR
Cevap: Merhaba genelde Trendyol Ekspres efendim Mng yada ptt seçeneğe göre olabilir .agirlikli olarak sistem Trendyol express çıkartır

Soru: ps4 için uyumlumu
Cevap: Değerli müşterimiz, Windows ile uyumludur.

Soru: İyi günler sipariş ettiğim ürün distribütör garantili ve kapalı kutu olarak mı gönderiliyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz Ürün Razer Türkiye garantili olup sıfır kapalı kutudur

Soru: Garanti süresi ne kadar acil cevap lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün ''2 Yıl Distribütör Garantili'' dir. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: urunu 1700 yapar misiniz ? razer saticisi 1700den satiyordu alcaktim
Cevap: Merhaba, maalesef yardımcı olamıyoruz. İyi günler dileriz.

Soru: ağırlık fln var mı yani ayarlanabiliyor mu
Cevap: Merhaba. Ürünün yaklaşık ağırlığı 101 gramdır. Ağırlık ayarlanamamaktadır. İyi günler dileriz.

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 Resim Galerisi

Basilisk V3 Özelleştirilebilir Ergonomik Gaming Mouse Rz01-04000100-r3m1 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü