Baskılı Siyah Tişört Oversize - Geniş Kesim 0611827-900 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Bu Ürünü Almalı Mı?
Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 329.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Alanlar Memnun Mu?

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Hakkında yaklaşık 70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Ürün Özellikleri

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Ürününün Satıcısı, Mavi Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 ürününü 329.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Kullanıcı Değerlendirmeleri
329.99 Tl ye satışta olan Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok güzel bir beden küçük alın
İsim: M** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Temmuz 2024
Satıcı: Mavi

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel eşim 103 kg beden güzel oldu L beden
İsim: H** T**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok yumuşak
İsim: Ş** D**
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Gayet güzel çok hızlı geldi teşekkür ederim
İsim: D** Ö**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: geniş ve bol kalıp. çok güzel
İsim: H** Y**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: R** K**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gerçekten kalitesi belli
İsim: H** S** Ö**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: mavi der susarim
İsim: S** T**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: L beden verdim xxl geldi
İsim: m** t**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: beğendim güzel
İsim: E** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel de kargolayablarda da hata yok fabrikada olan bir sıkıntı güzel ürün iade edip bir saha sipariş vereceğim beden m olmasına rağmen s geldi
İsim: Enes K.
Beden: Boy:173cm

Yorum: ürün kalitesi ve duruş olarak çok güzel bir tişört alminizi tavsiye ederim
İsim: A** E** C**

Yorum: Kumaşı yapısı çok güzel aşırı beğendim erkek arkadaşıma aldım umarım oda çok beğenir
İsim: İ** Ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel kumaşı çok beğendim
İsim: E** Ş** Y**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Erkek arkadaşımla kendime aldım biraz fazla oversize kendi bedeninizden küçük alın
İsim: R** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: harikaaa beğendim
İsim: E** K**

Yorum: Baya bol kesim 13 yaş oğluma aldım
İsim: K** E**
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kumaşı harika ve kalıbı tam. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
İsim: A** Ü**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: 15 yaşındaki oğlum için aldın,penyesi çok kaliteli ve yumuşacık ,mavi kalitesi, kesinlikle tavsiye ederim sorunsuz elime ulaştı Satıcıya çok teşekkür ediyorum 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: B** T**
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: kalıbı çok güzel kesimini de beğendim tam oversize eğer geniş durmasını istemiyorsanız bir beden küçük alın
İsim: B** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: kaliteli geniş model beden tam
İsim: E** Ç**
Beden: 17 Ağustos 2024

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: A** Ç**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: güzel
İsim: M** İ**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: F** D**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: güzel istediğimiz gibi
İsim: N** K**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim kocama çok yakıştı çünkü kocam çok yakışıklı:)
İsim: M** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Cok rahat bir ğrün
İsim: O** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:188cm

Yorum: Güzeldi beğendim fiyatı biraz pahalı
İsim: K** E**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: ürünü beğendik çok yakıştı salaş duruyor ve zaten kaliteli
İsim: i** b**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Ürüne Dair Sorular

Soru: manken bedeni nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: 172 boy 78 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: bu ürün magzalarda da var mı yoksa sadece online'a mı özel
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Buradan sadece Trendyol‘da satışta olan ürünlerle ilgili bilgi verebilmekteyiz. Saygılarımızla.

Soru: efendim mavi tişört lerinde hiç 3xl yokmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: 172 boy 65 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba l beden iki koltuk arası ve boy ölçüsü öprenebilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: mankenin üzerindeki hangi beden ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: ürün ekstra bol kesim mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Oversize / Geniş Kesim' dir. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: 1.81 boy / 65 kg hangi beden almalıyım ?

Soru: Merhaba. yaş 15 kilo 70 boy 175 hangi bedeni tercih edersiniz

Soru: Mankenin üzerinde ki kaç beden

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 Resim Ve Fotoğraflar

Baskılı Siyah Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611827-900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü