Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Bu Ürünü Almalı Mı ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Güncel Satış Fiyatı 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Hakkında yaklaşık 351 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Ürün Hakkında Bilgi

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Yorumlar Ve Değerlendirmeler
299.99 Tl ye satışta olan Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
351 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: bir beden küçük alinabilir
İsim: m** m**
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: E** Ö**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Kankama aldım kocaman dev kankama XXL tam beden oldu kalitesi iyi 👌🏻
İsim: y** e**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: gri renkli oversize Bir tshırt beğendik ama büyük beden sevmeyenler bir beden küçük alabilir
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: ÜRÜN KUMAŞI KALİTELİ MÜKEMMEL FAKAT BİRAZ BÜYÜK GELDİ 1 BEDEN KÜÇÜK SİPARİŞ VERMENİZİ ÖNERİRİM.
İsim: Sezgin E.
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: beğendim tam beden aldım.
İsim: N** K**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Sipariş verdikten 20 dk sonra kargoya verildi bedeni büyük dendiği için 1 beden küçüğünü aldım teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: Esra A.
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Boy:152cm

Yorum: Harika bir tişört kardeşime aldım cok yakıştı
İsim: İ** g** T**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: iyi ürün kardeşime aldım beğendi
İsim: R** A**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: mükemmel tavsiye ederim ancak beden orantısız m iseniz s alın m ebatinda s olan da terzide daraltmak zorunda kalacak
İsim: Sümeyye D. G.
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: modeli büyük geldi
İsim: F** I**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: eşim için aldım 1 aydır kullanıyo kumaşı çok kaliteli elit bir duruşu var çok beğendik
İsim: İ** G**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: 1.80 boy 95 kilo spor yapan biri olarak tam oldu.
İsim: Adem K.
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Gayet guzel 183 boy 84 kg l salaş guzel oldu
İsim: D** S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Mayıs 2023

Yorum: eşim için aldım çok begendi
İsim: E** B** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Ürünün kumaşı ve baskısı çok iyi İade ediyorum fakat S beden sipariş vereceğim.
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Kalıbı çok güzel omuz kısmı düşük durmuyor tam beden alınabilir
İsim: F** B**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: her renkten aldım 12 ürün bedeninizde alın ben bol seviyorum bir beden büyük aldım
İsim: R** K**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Harika kumaşı dokusu efsane hiiç düşünmeden alın deriim 🤍🤍🤍🤍
İsim: M** K**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Boy:1cm

Yorum: Göründüğü gibi geldi gayet güzel
İsim: B** E**
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaş kalitesi güzel
İsim: s** e** ö**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü diyebilirim. Alınır.
İsim: b** t**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kumaşı, duruşu kesinlikle çok güzel. Bu fiyata harika bir parça
İsim: P** B**
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü begendim ama 1 beden küçük alınmalı
İsim: S** B** k**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Kaliteli bi denen küçük alınmalı
İsim: f** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün kalitesi çok iyi tam bedenime göre oldu ama tek sıkıntı sendeo denilen firma ile gönderilmesi 2 hafta sonra elime ulaştı kargo hariç mükemmel satıcı
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: başarılı güzel duruyo
İsim: D** Ç**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: oversize bir tişört olduğu için s beden aldım ve çok güzel oldu kumaşı çok güzell
İsim: G** D**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kalitesi yine yanıltmadı
İsim: l** k**
Beden: 02 Ağustos 2024

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 183 boy 93 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 190 100 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 181 boy, 87 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 64 kilo hangi beden?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.85 kilo63
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 180 boy 105 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80 kg 75 boy hangi beden tercih edersiniz
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 197 boy 80 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 183 boy 130kg beden mevcutmu

Soru: bu tişörtün XL'si tekrardan stokta olur mu ?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 1.70 boy 80 kilo hangi beden

Soru: 178 67 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 185 boy 71 kilo oversize için hangi beden uygundur

Soru: 186 boy 71 kilo hangi beden almalıyım

Soru: 172 boy 69 kilo hangi beden önerirsiniz

Soru: merhaba boy 1.75 kilo 90 hangi beden uygundur acaaba
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 172 boy 55 kg hangi beden

Soru: merhabalar erkek için boy 1.70 kilo 90 hangi bedende iyi olur hafif de salaş durması için

Soru: 179 boy 82 kg hangi beden uygundur

Soru: bedenler stokta yok nezaman gelir
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt Detaylı Fotoğraflar

Bastıan Erkek Oversize Fit %100 Pamuk Kalın Dokulu Baskılı Gri T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü