Bb Cream Medium Spf25 40 ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Bb Cream Medium Spf25 40 ml Alınır Mı?
Bb Cream Medium Spf25 40 ml Güncel Satış Fiyatı 274.78 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Hakkında yaklaşık 8646 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Açıklama Ve Özellikler

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Ürününün Satıcısı, Selin Beauty Bb Cream Medium Spf25 40 ml ürününü 274.78 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bb Cream Medium Spf25 40 ml En Son Yapılan Yorumlar
274.78 Tl ye satışta olan Bb Cream Medium Spf25 40 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8646 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: bittikçe aldığım bir bb krem indirimde stok yapacağım
İsim: T** K**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: bigparfum

Yorum: Günlük makyaj yaptığım için her gün fondöten kullanmak istemediğim için bb kremi aldım ve aşırı derecede memnum kaldım cildim o kadar güzel görünüyor ki ve makyajım daha hoş duruyor. Aynı zamanda fondöteni de almıştım stokladım bile kapaticiligi mükemmel gece makyajımda olmazsa olmazım. Her kese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
İsim: N** Y**
Tarih: 19 Mart 2023
Satıcı: Niche Cosmetic

Yorum: Benim favori bb kremımım bittikçe stokluyorum teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: stok yapmalık bir bb krem. bütün cilt problemlerimin çözümü oldu teşekkürler Selin
İsim: M** L**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Tek Kelimeyle muhteşem cildiniz hem hava alıyor hemde yumuşaçıj kalıyor denemek için bir tane almıştım hazır indirimdeyken stok yaptım 🥰
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: indirjmw girdikce stokluyorum tek kullandigim bb kremmm efsoo
İsim: M** a** S**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Uzun süredir almak istiyordum indirime girince aldım. Gerçekten mükemmel çok fazla yoğun makyaj istemeyenler için harika bir ürün azıcık sürüp yanağımdaki etksine baktım normalde NOTE BB KULLANIYORDUM ama sanırım bundan sonra favorim Selin tam ten rengime uydu hafif esmer olduğum için medium aldım süper oldu
İsim: Güneş S.
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Bayildimmmmmmm indirime girdiği an stok yapicam
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: Herzamam kullandığım bb indirimdeyken stok yaptım. Cilde güzel bir parlaklık veriyor.
İsim: p** g**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: stokladigim bir ürün
İsim: Ç** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Yıllardır kullandığım ve asla vazgeçemediğim ürünüm .İndirimde kesinlikle stoklanmalı.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: harika stokladim indirimdeyken kaçırmayın
İsim: i** m**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Kasım 2022

Yorum: Denemeden yazmak istemedim. Herkes yüzün mükemmel parlak ve aydınlık görünüyor dedi. Mat katı değil kokusu duruşu mükemmel indirimden aldım. İkinci indirimi bekliyorum harika. Buğday tenliyim medium aldım zaten sürdükten sonra cilt tonunuzu eşitliyor :)
İsim: Ü** Ş**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: tek geçerim vazgeçmeyeceğim tek bb krem harikaaaa stok yaptığım tek ürün efsane
İsim: S** o**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: 1 tane almıştım indirime girdiğinde 2 tane daha alıp stok yaptım.
İsim: B** B**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Ürün harika bir ürün kaliteli 53 kiloyum 36 benden aldim tam oldu
İsim: S** D**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Daha öncesinde note bb kremini kullaniyordum fakat bi denemek için aldim iyiki de almisim gerçekten çok ince bir yapisi var cok doğal duruyor medium tenime tam oldu bundan sonraki bb kremim 😍
İsim: s** s**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: 2 yıldır kullanıyorum ve fiyatı düştükçe stokluyorum kesinlikle çok memnunum
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: hep.merak ediyodum beklediğimden büyük geldi. buğday tenliyim ve medium tam oldu gerçekten ciltte hiç ağırlık yapmıyor, yok gibi
İsim: T** C** k**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Gayet güzel bi ürün indirime girince stok yapacağım bir ürün oldu 😊
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Kullandığım en iyi bb olabilir 5 6 tane sipariş ettim ayrı ayrı stokladım resmen cildi çok güzel parlatıyo ve herkese tafsiye ediyorum yakınlarıma falan
İsim: e** ö**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Stok yapacağım bir ürün aşırı memnunum
İsim: A** T**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: harika cok begendim medium aldim açik tenliyim bi tik koyu oldu ama begendim
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum rengi koyu fakat ben cc kremiyle kullanmanızı öneriyorum bebek gibi oluyorsunuz fondöteni hayatınızdan çıkaracaksınız kesinlikle ben sevmiyordum selin ciğerci kalitesi diyorum indirimi takip edin stoklayın 👍
İsim: H** K** Ö**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: günlük kullanımda çokta severek kullanıyorum çokta doğal duruyor tavsiye ederim
İsim: C** y**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Bu gün ilk defa kullandım normalde sadece bb krem kullanırım yüzüme ben tüm bb kremleri kullandım kız kardeşime de kendime de aldım inanılmaz güzel yüzde hiç bişe yokmuş gibi duruyor ama o kadar aydınlatıyor parlatıyor ki yüzü gerçekten muhteşem bayıldık indirime düştükçe stok yapıcam favorim artık
İsim: İ** Y**
Tarih: 15 Nisan 2022
Satıcı: KONTAX

Yorum: İndirimdeyken stokladım
İsim: Z** D**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Buğday tenlilere medium öneririm. Çok açık renk sevmediğim için tercih ediyorum. İndirimdeyken aldım ve ertesi gün elime ulaştı. Çok teşekkürler
İsim: B** T**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: İndirimde stokladığım tek ürün
İsim: s** D** E**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: hayatımda ilk defa BB krem kullandım yüzdeki ipeksiliği muhteşem tavsiye edilir ben buğday tenliyim medium aldım
İsim: t** k**
Tarih: 11 Kasım 2022

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: yüzdeki çizgileri sürüldükten sonra daha da belli ediyor mu?
Cevap: merhaba kapatıcı özelliklidir belli etmez

Soru: komedojenik mi ve su bazlı mı yağ bazlı mı?
Cevap: Merhaba yağ bazlıdır komedon yapmaz

Soru: merhaba ben esmerim koyu renk olmasın istiyorum hangisini almalıyım
Cevap: Dark rengi uygun olacaktır

Soru: Merhaba güneş kremli midir cc krem gibi
Cevap: Merhaba, 25 spf korumaya sahiptir

Soru: Güneş koruyuculuğu varmı
Cevap: Merhaba spf 25 faktördür Düşük seviye güneş koruması vardır

Soru: Merhaba, çekiliş bu ürün içinde geçerli mi
Cevap: Tüm ürünlerde mevcuttur

Soru: Merhaba, cildim Buğday tenli sizce hangi rengi seçmem lazım?
Cevap: Merhaba, EXTRA LİGHT(çok açık tenliler) LİGHT (açık tenliler) MEDİUM (buğday tenliler) DARK (koyu tenliler)

Soru: Buğday tenliyim tenime bu renk uyumlu olur mu ?
Cevap: Merhaba, tarafımız ürünün satıcılarından birisi olmak ile birlikte, sizin gibi soru soran tüketicilere karşı doğru bilgilendirme yapmaya gayret göstermektedir. Bu kapsamda sormuş olduğunuz sorunun bir benzeri sorulmuş ve cevaplandırılmış olması durumunda tarafınıza bu aktarılmaktadır. Lakin tarafımızca yaptığımız araştırmada benzer bir soru görülmemiştir. Bu kapsamda tarafınızın daha sağlıklı bir bilgilendirmeye haiz olması için “Selin Beauty” satıcısına soruyu yönlendirmeniz daha uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz:)

Soru: merhaba ben fondoten kullandığımda cildim fondoteni çok fazla kusuyo ten rengiyle uyumlu doğal görünümlü bir ürün arıyorum
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba cildim yağlı bir cilt uygun mudur? Yağlanma yapar mı? Kalıcılığı nasıl? Bulaşma yapıyor mu?
Cevap: Merhaba uygundur kalıcılığı yeterli seviyededir yağlanma yapmaz bulaşma yapmaz

Soru: Vegan mı :)
Cevap: Merhaba ürünlerin üretiminde hiçbir hayvana zarar verilmemiştir

Soru: mrhb açık buğday tenliyim hangisi almalıyım sizce sürdüğüm zaman koyu kalmasın tenimde
Cevap: Merhaba, EXTRA LİGHT(çok açık tenliler) LİGHT (açık tenliler) MEDİUM (buğday tenliler) DARK (koyu tenliler)

Soru: esmer tenler icin

Soru: Merhaba...hafifde olsa güneş koruyuculuğu varmı acaba???
Cevap: Merhaba spf 25 koruması vardır

Soru: Açık tenliyim hangi tonu önerirsiniz

Soru: merhaba ürün kac ml öğrenebilir miyim lütfen
Cevap: merhaba 40 ml

Soru: Merhabalar Medium aldım ama koyu geldi daha açık rengi hangisi
Cevap: bir açığı lighttır

Soru: günlük kullanıma uygunmu
Cevap: Tabi efendim

Soru: merhaba light neden yok
Cevap: Mükerer soru

Soru: hangi kargo efendim
Cevap: Merhaba, Kargo firması, sipariş verilen bölgeye bağlı olarak Aras Kargo ya da TrendyolExpress olarak sistem tarafından belirlenmektedir. İyi günler dileriz.

Bb Cream Medium Spf25 40 ml Resim Galerisi

Bb Cream Medium Spf25 40 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü