Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Alınır Mı ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Mevcut Fiyatı 579.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Hakkında yaklaşık .

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Detaylı Açıklama

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Ürününün Satıcısı, PURE BEAUTY Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 ürününü 579.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Kullanıcı Yorumları
579.9 Tl ye satışta olan Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: indirime girdikçe stok yapiyorum
İsim: M** G**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Watsons

Yorum: Ürün çok güzel indirime girdiğinde stok yapmayı düşünüyorum
İsim: N** Ş**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim fiyat düştükçe stok yapacağım
İsim: nisa y.
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Güzel bb krem indirime girdikçe stok yapacagım
İsim: G** Ç**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Bu ürünü geç keşfettim. Muhteşem bir ürünmüş. Kokusu dokusu şahane ve cildim de ışıltı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim. İndirim girse bir stok yapabilsem.
İsim: H** C** Ö**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Renk tonu tam oldu aşırı memnunum bitince tekrar aynısından alacağım herkese tavsiye ediyorum
İsim: E** A**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Harika eşitlik ve parlaklık veriyor buğday tenliyim ivory harika oldu. Renk tonunda çok tereddüte düştüm ama esmer değilseniz ivory almalısınız
İsim: G** B**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Cilt rengime uyumlu ben çok sevdim stok yapmalık ürün alınabilir tavsiye ederim.
İsim: M** E**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: İndirime girdikçe stoklayacağım
İsim: H** G**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: mükemmel bir bb krem stok yapicam indirime girince
İsim: M** Ç**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: aşırı aşırı iyi şimdiye kadar kullandığım en iyi bb ışıl ışıl aşırı sağlıklı gösteriyor kapaticiligi da gayet iyi fondötenlere veda edeli uzun zaman olmuştu bunu bulmuşken hayatta dönmem rengi bence bayag açık ben beyaz tenliyim bana bile bir tık açık kaldı ama sıkıntı yok yaza koyu renginide alicam
İsim: K** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2023
Satıcı: KısaYol

Yorum: Bu zamana kadar bir çok bb krem kullandım en iyisi diyebilirim. Ben buğday tenliyim o yüzden ivory aldım tenimle uyumlu
İsim: M** K**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: yeni keşfedip aldım sonra girip 3-4 tane de stok yaptım cildi ışıl ışıl gösteren özellikle kuru ciltlerin kullanmasını şiddetle onerdigim bir ürün gayette kapatıcı
İsim: R** U**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Bayıldım çok doğal duruyor. Cilde hiç birşey uygulamamış hissi veriyor. Çok çok memnun kaldım. Stokluk ürün
İsim: Kader K.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: KısaYol

Yorum: Uzun zamandır aradığım bb kremimi buldum sanırım
İsim: B** D**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: beyaz tenliyim ivory01 numarası cilt rengimle gayet iyi bütünleşti çok beğendim 50 faktör güneş koruyuculu olması büyük avantaj☺
İsim: N** Y**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: tam stok yapılacak bir ürün yapısı çok güzel ve parlak duruyor yüzde buğday tenliyseniz 01 öneririm😊
İsim: f** c**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: sürekli kullandığım cc krem indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** E**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: kullandigim en guzel bb krem rengi cok guzel ve cildi aydinlatiyor cok guzel parlaklik veriyor 10/10 deneyin pisman olmazsiniz
İsim: d** c**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Arkadaşımın önerisiyle almıştım artık vazgeçilmezim oldu indirimde stok yapılması gereken bir ürün ciltte o kadar güzel ışıldı veriyor ki ağırlık yapmaması benim için çok önemli cildine ne kullanıyorsun diyenler bile oldu teşekkürler 😊
İsim: A** P**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: cok begendim bedeninizi alin
İsim: S** S**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: İyi ki almışım şimdiden stokladım bile cilt tonunuzu eşitliyor ve ayrıca kapatıcılıpı da gayet yüksek cilde kendinden ışıltı da veriyor bayıldım
İsim: M** M**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: gerçekten kullandığım en iyi bb kremlerden bir tanesi hem de uygun fiyatlı gerçekten fiyat performans ürünü ciltteki duruş oldukça doğal ve naturel cilde doğal bir bitiş kazandırıyor, sanki yüzümde bb krem yokmuş gibi bir şekilde duruyor. kapatıcılığı orta seviyede ve gayet güzel bir bb kremden beklediğim performansı gayet yerinde bir şekilde sağlıDevamını Oku
İsim: E** N** G**
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: MesaCompany

Yorum: harika bi bb krem severek kullanıyorum ⭐
İsim: S** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Kokusu yapısı muhtesem ındırımden aldım stoklayabılecegım bır urun
İsim: G** S**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: İlk defa aldım okadar cildime uyduki canlı sağlıklı gösteriyor çok beğendim indirime girsin tekrar alıcam. Şaşmam artık bundan ben açık rengini aldım. Buğday tenliyim.
İsim: F** K**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: İvory rengi yakında hiç kalmayacak diye korkuyorum, buldukca stokluyorum kullandığım f/p en iyi bb kremlerden biri.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Güzel ürün ancak tam ten rengimi bulamadığım için 01 ve 02 sini aldım karıştırıp kullanıyorum keşke ara rengide yapsalar harika olur
İsim: T** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Nisan 2023

Yorum: Ben 105 tl ye aldım :( indirimde alın. Kendisi çok güzel, günlük kapatıcı olarak ideal. Beyaz tenliyim ivory güzel, öyle bembeyaz yapmıyor.
İsim: Ç** T**
Tarih: 30 Mayıs 2022
Satıcı: Zey Kozmetik

Yorum: Ya hayatımda gördüğüm en güzel şey benim gözeneklerim çok belli oluyo ama bunu sürdüm anında yok oldu abartısız süper bi ürün alın aldırın😍🫶🏻
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mayıs 2024

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Merak Edilenler

Soru: hangi kargo ile geliyor
Cevap: Trendyol expres ile gönderim yapıyoruz

Soru: Beyaz tenliyim kaç numarasını önerirsiniz
Cevap: Merhabalar ürünün resmi sitesinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Soru: gunes kremi etkisi varmi acaba
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün SPF50 PA+++ güneş koruma faktörüne sahiptir. Teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün ivory mi
Cevap: Merhabalar, evet ilginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Soru: En açık rengi hangisi
Cevap: Açık olarak 01 ıvory olarak bilinir.

Soru: merhaba en açık ton hangisi
Cevap: İvory en açık tondur efendim.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Soru: beyaz ten ve karma cilt için uygun mudur :)
Cevap: Merhaba, ürün tüm cilt tiplerine uygundur. Beyaz ten için üretilmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba beyaz ten için hanisini tercih etmeliyim ve hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba, ivory renk (ilandaki ürün) size uygundur. Trendyol Express ile gönderi yapmaktayız. Sevgiler,

Soru: merhabalar tenim bugdaya yakın beyaz tenliyiö pembe alt tonluyum hangisi iyi olur
Cevap: Merhabalar Öncesinde tester denemenizi tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler

Soru: Ürün tek renk mi
Cevap: Merhaba bu ürünün 2 tonu var Ivory ve Natural

Soru: son kullanma tarihi ne zaman
Cevap: Merhaba 2 yıldır üretim tarihinden itibaren

Soru: Merhaba. Ürünün son kullanma tarihi ne zaman?
Cevap: Merhabalar, 2025 Eylül olarak görünmektedir ilginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Soru: Bu en açık rengimi nereden anlaşılıyor
Cevap: Merhaba, en açık rengidir efendim

Soru: en açık rengi hangisi acaba?
Cevap: Merhaba en acik rengi bu urunumuzdur efendim 01 ivory

Soru: Bu fiyat nedir acaba??? Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar fazla artmış Tekrar düşecek mi?
Cevap: Merhaba, zam geçişi olduğu için fiyat yükseldi. Dönemsel kampanyalar olabilmektedir. Sevgiler,

Soru: merhabalar, urunu kullanmadan once makyaj bazi kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar, makyaj bazı ile birlikte kullanıma uygundur ilginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz ❄❄

Soru: Numarası kaç acaba
Cevap: 02 natural efendim

Soru: Güneş koruyuculuğu da mevcut mu acaba
Cevap: 50 faktör güneş koruyuculuğu bulunmaktadır

Soru: en açık rengi hangisi acaba?
Cevap: Merhabalar Ürünün yalnızca iki tonu vardır açık olan ıvory efendim iyi günler dileriz

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 Ürünün Fotoğrafları

Bb Krem Spf50 Pa Ivory 30 ml - 4894532999781 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü