Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Şu Anki Satış Fiyatı 239.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Alanlar Memnun Mu?

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Hakkında yaklaşık 2251 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Ürün Detayları

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Ürününün Satıcısı, MİLA CARE Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml ürününü 239.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
239.0 Tl ye satışta olan Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2251 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Muhteşem bir kremm boyun agrıma çok iyi geldi düzenli kullanımda muhteşem bir krem masaj yaparak uyguluyorum cok guzel rahatlattı boynumu alın ve aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MİLA CARE

Yorum: Boyun ağrılarım için almıştım, çok iyi geldi bittikçe stok yapıyorum. Etkisi müthiş mutlaka bakın
İsim: E** c** A**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir krem. İçeriğini çok beğendim. Ağrılı bölgeme masaj yaparak uyguluyorum çok iyi geliyor. Yapısı kıvamı da çok güzel. Bitmeden stok yapacağım çok memnun kaldım 👍
İsim: T** Y**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Epiduraldan kaynaklı bel agrılarım var soguk havalarda azıyor baya bu ürün resmen derdime çare oldu sorunsuz elime ulaştı
İsim: Y** D**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Öncelikle satıcıya bu özenle hazırlanmış harika paketleme için çok teşekkür ederim. Arı zehri kremimin metnini çok duymuştum kalçamdaki ağrı için aldım kasları gevşetip ağrıyı hafifletiyor artık bende gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
İsim: E** Y**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: bel fitim var bu beni ozellikle geceleri cok zorluyor bi krem sayesinde agrilarimdan kurtuldum yatmadan suruyorum cok rahart uyuyorum agrilarimdan kurruldum sayesinde tavsiye ederim🌸
İsim: m** o**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: boynumda duzlesme var cok agrim oluyodu bu kremi onerdiler denemek istedim iyiki almisim ozellikle gece agridan uyuyamiyodum yatmadan boynuma masaj yaparak suruyorum kisa surede etkisini gosteriyor cok begendim
İsim: d** h**

Yorum: içeriğini beğendim hemen sipariş verdim çok özenli paketlenmis önce buna teşekkür ederim. diz ağrılarım yüzünden merdiven çıkarken çok zorlanıyorum kullanmaya başladığımdan beri günü geçirdim daha rahat dizimi bukebiliyorum çok mennun kaldım kullanmaya devam edicem..
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ocak 2023

Yorum: Bu krem benim kurtarıcım adeta. Kronik diz ağrılarıma çok iyi geldi. Belimde boynumdada sürekli kullanıyorum içeriği çok güzel hiç tereddütsüz alın geçin
İsim: Y** S**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Arı zehrinin ciltteki etkisini uzun süredir araştırıyorum bu fiyata bulmuşken hemen aldım çok memnunum şuan
İsim: D** s** A**
Beden: 02 Temmuz 2023

Yorum: içeriğinden dolayı aldım boyun ağrılarima çok iyi geldi iki yana artık rahatça boynumu cevirebiliyorum çok etkili bir kremmis mennunum tavsiye ederim
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: stok yapıcam öneri üzerine almıştım etkisi inanılmaz
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: bek fıtığı olduğu için özellikle geceleri aşırı ağrı çekiyordum ve uykusuz kaliyordum bu kremi kullanmaya başladığımdan beri ağrılarım hafifledi ve artık daha rahat uyuyorum iyiki almışım
İsim: G** Ü**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: iş yorgunluğundan bütün kaslarım ağrıyor. bu krem sayesinde ağrılarım minimuma iniyor çok beğendim
İsim: S** B** T**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: Özellikle boyun agrım için kullanmak istedim. Gece yatmadan önce masaj yaparak sürdüm etkisini gördüm uzun zaman sonra rahatlıkla uyuyabildim tavsiye ederim
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Deli gibi stok yaptik. herkes almalı.
İsim: E** A** G**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Mucize gibi bir krem ilk kullandigim an bellimdeki agrilari hafifletti indireme girsin stoklucam hemeeeen
İsim: z** s**
Beden: 13 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten çok etkili bir krem annem için aldım boyun ve bel fıtığı var ağrılarını geçiren mucizevi krem bence bu çok memnun kaldık biz omzum tutulmuştu geçen gün sürdüm hemen aldı ağrısını
İsim: P** P**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Krem dün elime ulaştı.İlk kez kullandım.Ben 53 yaşındayım.Omurga kireçlenmesi sorunu yaşıyorum.Çektiğim ağrıyı tarif edemem.İki büklüm dolaşıyordum.İçtiğim ilaçlar hiç fayda etmiyorum.Bu mucizevi kremi kullandım.Gerçekten 1 dk sonra ağrılarım geçti.Gece mükemmel uyudum.Sabah mükemmel uyandım.Şimdi iki adet daha sipariş verdim.Eklem,omurga ağrılarıDevamını Oku
İsim: İ** G**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Kullanıp yazmak istedim ürün tek kelimeyle harika 4 gün sabah akşam diz ağrım için 5 dk masajla uyguladım ağrıdan da küt küt sesten de eser kalmadı.Hastaneye gitmeyi düşünürken hızlıca iyileşme sağladı satıcıya çok teşekkür ederim. 2 adet almıştım 2 adet annem içinde sipariş verdim stok yapmalık ürün. Artık ilaçlara gereksiz para vermeye son. KesinDevamını Oku
İsim: Sanem R. Ç.
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: eklem agrilarim için tavsiye üzerine aldım çok memnun kaldım kısa sürede uzun vadeli etki bırakıyor iyiki almışım dedigim nadir ürünlerden
İsim: N** D**

Yorum: ikiz bebeklerimden dolayı kol ve omuz ağrılarım artık geçmek bilmiyordu ki bu urunle karşılaştım. Ağrıyan bölgeye surdugum an anında etkisini gösteriyor. kesinlikle her evde bulunulması gereken bir krem .

Yorum: Ağrılarımı hafifletti stok yapacağım teşekkürler
İsim: A** D**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Annemin diz ağrıları için almıştım. Çok iyi geldi ve bi tane de eve aldım. Eşimle kullanıyoruz. Sürdüğümüz andan itibaren ferahlatıp rahatlatıyor. Çok memnun kaldığım bi ürün .
İsim: G** Ç**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: çok feci şekilde diz ağrılarım oluyordu ben de bunu arkadaş tavsiyesi üzerine aldım gerçekten de etkisini gördüm bayağı bir kullanıp ondan sonra etkisini gördüm gerçekten de harika bir ürün sizler de almanızı tavsiye ediyorum
İsim: Ş** N** ö**

Yorum: deli gibi boyun ağrılarım vardı ağrıdan duramıyordum bu krem okadar iyi geldi ki anında rahatlatıyor çok beğendim herkese tavsiye ederim
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: sürekli bilgisayar başında çalıştığım için boynum hep kaskatı uyanırdım bu krem o kadar iyi geldi ki iş saatlerimi artık çok rahat geçirebiliyorum gün içinde de arada uyguluyorum asla çantamdan ayırmam
İsim: R** U**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Kış aylarında genelde bel tutulması yaşıyorum onun için aldım ağrıyan yere sürdüğünuzde anında etkisini gösteriyor iyiki almışım

Yorum: Ananemin ağrılarına çok iyi geldi. İçeriği çok kaliteli. Düzenli kullanın mutlaka. Süper ürün.
İsim: E** B**
Tarih: 29 Haziran 2023

Yorum: ilk kez denedim kokusu çok hoşuma gitti dizlerim de ağrılar artmaya başlamıştı denedim hızlıca ağrılar kesildi gerçekten güzel bir ürün
İsim: S** G**

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Merak Edilen Konular

Soru: topuk dikenine iyi gelirmi
Cevap: Ağrılar için kullanabilirsiniz efendim

Soru: alerjen etkisi var mı ? cildim hassas
Cevap: Alerjen testleri yapılmıştır efendim

Soru: Ürün menşei nedir
Cevap: Merhaba efendim, Türkiye'de üretilmektedir.

Soru: annem böbrek hastası böbrek yetmezliği olan hasta kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba efendim. Tabi ki kullanabilir.

Soru: fibromiyajiye iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüz bir çok ağrı türünde etkilidir. Fibromiyalji için de tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba, baş ağrısı daha doğrusu migren ağrılarında şakak bölgesine uygulanır mı?
Cevap: Merhaba efendim, evet kullanabilirsiniz. Göze kaçırmayınız.

Soru: Merhaba krem kokulu mu? Bilgi verirseniz memnun olurum
Cevap: Merhaba efendim. Evet mentol kokusu mevcuttur.

Soru: Bel ağrıları için işe yararmı
Cevap: Merhaba efendim. evet kullanabilirsiniz.

Soru: emziren annelerin kullanmasında sakinca varmi kullanabilir mi?
Cevap: kullanabilirsiniz efendim

Soru: İçeriğinde zararlı madde var mı
Cevap: Merhaba efendim ürün Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Soru: İçeriği nedir
Cevap: Merhaba efendim açıklama kısmından detaylı içerik bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünü dizde menüsküs için kullanabilir miyim artı emziren anneler kullanabilir mi? Teşekkürler.
Cevap: Evet kullanabilirsiniz. Emziren anneler de kullanabilir efendim.

Soru: hayırlı satışlar hocam cene eklem rahatsızlığı ver çok şiddetli bir ağrı yapıyor bunun içinde etkili olurmu acaba
Cevap: evet efendim kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba bu kremi yüz bakımı için de kullanabilir miyiz?
Cevap: Merhaba efendim yüz bakım için arı zehri serumumuzu kullanabilirsiniz.

Soru: iyi akşamlar bu kremi emziren annelerde kullanabilirmi iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba efendim az miktarda kullanabilirsiniz

Soru: yas aralığını ogrenebilir miyim? 14 ve 13 yas kullanabilir mi? içeriğini rica edicem
Cevap: Merhaba efendim içerik bilgisi açıklama kısmında yazmaktadır. Cilt hassasiyetine göre önce ufak mikltarlarda deneyip kullanabilirsiniz.

Soru: 13 yaşındaki kızım in sırt omuz agrisi için kullanmam doğrumu bi zararı olurmu
Cevap: Merhaba efendim, ağrı şiddetine göre uygun miktarda kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar ameliyattan sonra alçıya bağlı derin yanıklar oluştu o yanıklara iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim ferahlık etkisi yaratmaktadır. Az miktarda uygulayabilirsiniz.

Soru: merhabalar efendim bebek emziren annelerde kullanabilirmi
Cevap: Merhaba efendim az miktarda kullanabilirsiniz

Soru: Emziren anneler kullanabilir mi ?
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim.

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml Ürüne Ait Resimler

Bee Venom Arı Zehri Kremi 100ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü