Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Alanlar Memnun Mu ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Alanlar Memnun Mu?
Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Şu Anki Fiyat Aralığı 199.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Alanlar Memnun Mu?

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Hakkında yaklaşık 236 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Ürün Hakkında Bilgi

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Ürününün Satıcısı, Tight Lady Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Hakkında Yapılan Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
236 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam beden ,çok rahat, eğer bol istiyorsanız bir beden büyük alın ben öyle yaptım, terletmiyor.
İsim: G** S**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Serüven

Yorum: Çok yumuşak çok begendim tam beden
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: Kendi bedenimi aldım çok güzel oldular 🤌🏻
İsim: E** T**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok beğendim bir tık küçük beden alsaydım daha iyidi
İsim: M** A**
Tarih: 17 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kumaşı çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: K** A**
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Salaş dursun diye büyük aldım xxl ama l beden gibi durdu
İsim: Kübra A.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Ürünü satın almadan önce standart cevaplar aldığım için kendi bedenim LBeden salaş durmasını istedigim icin bu tarz tshirtlerde Xl tercih ediyordum. 1.72 boy 76 kg bel 90cm XL beden salaş durmadi tam kalıp durdu . alacaklar icin detaylı yazdım ürün guzel fiyata gore ideal
İsim: f** y**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: anneme aldık beğendi kaliteli
İsim: E** ş**
Beden: 23 Şubat 2024

Yorum: kullanışlı ve rahat m beden bile alsaymisim rahat olurdu
İsim: C** G** T**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Çok hızlı geldi paketleme çok iyi kalitesi de çok güzel 👍🏻
İsim: A** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel,yaz için çok rahat yumuşacık.
İsim: N** S**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım bej çantayla mükemmel kombin
İsim: **** ****
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Gözəl bəyəndim
İsim: a** m**
Tarih: 11 Ocak 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok ama çok beğendim çok teşekkür ederşm
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok hoş duruyor beğendim.
İsim: A** s** İ**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: cok guzel teretut etmeden alabılırsınız fıyat İnan gore cok ıyı tesekkurler
İsim: A** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: çox gözəldi bəyəndim
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Göründüğü gibi çok güzel kaliteli
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: her renginden alıyorum kalıp model renk çok güzel. tavsiye ederim.
İsim: N** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: çok memnun kaldım
İsim: d** y**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Mükemmel, kumaşı kayıyor resmen çok kaliteli ve kullanışlı. Renk renk alınabilir.
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: harika çok beğendim tam beden
İsim: H** Ö**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Güzel ürün çok memnunum
İsim: M** G**
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: görseldeki den daha kısa o nedenle bir puan kırdım
İsim: Elif K.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: A** G**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Çok begendim. sorunsuz elime ulaştı
İsim: c** d**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: cox gozel sevdik
İsim: Ç** x**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: 3 4 renk aldım çok güzel
İsim: M** İ**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: tam beden ve çok güzel
İsim: S** D**

Yorum: 1.74 boy 62 kilo L beden iyi durdu kol altları biraz açık sadece onun dışında gayet iyi.
İsim: m** Ü**
Beden: Boy:174cm

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Ürüne Dair Sorular

Soru: ürün esnekmidir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün %100 pamuk ve kendi esnekliğinde penyedir. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗❤

Soru: Merhaba koltuk altı bilniyor??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz koltuk altı gözükmüyor bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba. İç gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba göstermez efendim

Soru: məhsulun paltar uzunlugu nece smdir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba 75 kiloya xl olurmu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Merhaba. Menim boyum 1.53 , kilom 64 . Hangi beden uyqundur bana?

Soru: boy 1.72,çəki 75 için uyqunmudur

Soru: 1.61 boy 75 kq neçe ólçü lazım?

Soru: merhabalar 14 yaş 1,48 boy 38 kilo hangi S beden olur mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz, ilginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler sağlıklı günler dileriz 🤗🤗🤗

Soru: merhaba arkası uzun mu, fotoğrafta bi tık uzun görünüyor.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Arkası öne göre bir santim uzunluğu vardır. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: merhaba ürünün modeli crop mu yoksa normal mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün crop değil normaldir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗🤗

Soru: merhaba.70kq kac beden uyqun?,

Soru: Merhaba boy 160;kilo 56 .Bana hangi ölçü uyar?

Soru: kalıpları nasıl alanlardan bazıları bi beden büyük alınmalı demişler de

Soru: Boy kaç cm.Baseni kapatıyor mu?

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt Resim Galerisi

Bej %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-Shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü