Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
321
0
0
Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Alınmaya Değer Mi?
Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Şu Anki Satış Fiyatı 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Memnuniyet Durumu Nedir?

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Hakkında yaklaşık .

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Ürün Tanıtımı

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Bej Beauty Form Balensiz Sütyen ürününü 599.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Kullananlar
599.99 Tl ye satışta olan Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Çok rahat ve kalıbı çok güzel tam beden alabilirsiniz.
İsim: D** A**
Tarih: 10 Ekim 2023
Beden: Beden:90D
Satıcı: Penti

Yorum: Yalnız o kadar güzel oturdu ve rahat ki. 80B giyiyorum 75C aldım aynı kalıp oldukları için ve tam oturdu. Kumaşı soft şık bi sütyen
İsim: G** U**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Anneme aldım çok beğendi bu 3.alışım devamlı bunu kullanıyor
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ağustos 2023

Yorum: Kalitesi çok iyi ama aşırı büyük almışım :(
İsim: K** S**
Tarih: 23 Ekim 2023
Beden: Beden:95C

Yorum: Göğüs çevrem 110 cm, 85d beden tam oluyor.
İsim: F** E** A**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Senelerdir kullandığım bir sütyen gerçekten çok rahat, şiddetle tavsiye ederim bedenleri de tam kalıp.
İsim: S** C**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Severek kullandığım bir sütyendi. Çok memnun kaldım. :*
İsim: D** P**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Beden:85C

Yorum: Paketlemesi çok güzeldi. Kalitesi ve kargolaması süper. Teşekkür ederim
İsim: K** D** K**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: uzun zamandır kullandığım bir model güzel toparlıyor paketleme iyiydi kargo da hızlıydı.
İsim: S** Y**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Daha önce siyahınu kullanıyordum. Stoğa gelince bu rengi de aldım. Büyük olup toparlamak isteyenler için çok güzel
İsim: f** n** k**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Teşekkür ederim herşey için paketleme mükemmel ürün kaliteli🥰🥰🥰 tek sorun ürü.balenli dikakt
İsim: Z** A**
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: təşəkkürlər
İsim: U** M**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: harika bir ürün daha önceden de kullanıyordum büyük gogusluler için harika toparlıyor sarkık göğsü diklestiriyor biraz uygun olsa başka sütyen asla almam
İsim: C** A**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: kullanışlı rahat bir ürün
İsim: k** d**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:85D

Yorum: guzel begendim
İsim: Ebru Ç.
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: çok çok rahat ve kaliteli düşünmeden alin
İsim: a** k**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:95C

Yorum: Lotus serisinde 90 c kullanırım bunda da o bedeni tercih ettim tam oldu mükemmel çok beğendim lotusda çok iyi ama bu tam istediğim gibi topladı
İsim: G** D**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Kesinlikle alınması gereken bir ürün. Başka sütyen takmıyorum daha
İsim: h** S**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Aşırı güzel bir ürün alın aldırın.
İsim: H** M**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Çoooookkk güzel çok o kadar rahat ki
İsim: S** Ş**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:90D

Yorum: 80c giyiyorum harikaaaa
İsim: B** B**
Beden: 22 Ekim 2023

Yorum: büyük beden için ideal kalıp
İsim: E** T**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: penti kalitesi kullandığımız bir ürün
İsim: Ş** S**
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: guzel alinir
İsim: E** i**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Formu güzel, toparlıyor. Lotus kullanıyordum ama bundan da memnun kaldım.
İsim: E** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel, çok destekli değil ve kapları standart. İyi paketlenmiş ve zamanında teslim edildi
İsim: F** N**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:194cm

Yorum: güzel kaliteli
İsim: E** D**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:80D

Yorum: çok güzel beğendim
İsim: F** b**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:90C

Yorum: Gayet güzel mağazada daha ğahalıydı
İsim: S** Y**
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: İlk defa aldım normalde lotus kullanırdım ama bu çok daha iyi mükemmel kumaşı ve toplaması paketleme çok iyiydi pentinin eski paketlemelerime göre gelişme var
İsim: M** K**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:172cm

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 88 e 107-109cm hangi beden yapıyor?
Cevap: Merhaba, size uygun bedeni iletebilmemiz için göğüs altı ve göğüs çevresi beden ölçünüzü paylaşabilir misiniz ? İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün balenli mi ?
Cevap: Merhaba, Bej Beauty Form Balensiz Sütyen ürünümüz balensiz yapıya sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün dolgusuz mu
Cevap: Merhaba , Bej Beauty Form Balensiz Sütyen ürün modelimiz dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün balensiz mi anlamadım?
Cevap: Alt kısmı balenli efendim yanlıs ürün bilgisi yazılmıs düzeltme yapılacaktır

Soru: Aynısının siyahı var mı
Cevap: Merhaba, ilgili ürün siyah renk ürün kodu PLBEFSTY17IY-b1 Penti Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: toparlayıcı özelliği var mı
Cevap: Merhaba, Bej Beauty Form Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz, pedli, desteksiz model özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 90 C ile 90 D arasındaki fark nedir
Cevap: D kap c kaptan göğüs kapı daha büyük

Soru: Balenli ile Valensiya arasında ki fark nedir
Cevap: Merhaba sorunuz anlaşılmamıştır.

Soru: İçinde ped var mı
Cevap: Mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır iyi alışverişler dileriz 🙏

Soru: Balenli balensiz arasindaki fark nedir ?
Cevap: Mesai saatleri içinde geri dönüş saglanacaktır efendim

Soru: askılari cıkıyor mu acaba
Cevap: Merhaba , Bej Beauty Form Balensiz Sütyen ürün modelimizin askıları çıkarılmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs altı 87 cm göğüs 96 cm kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürünü kendi sayfanızdan almıştım . Balensiz yazmasına rağmen gelen ürün balenli .ürün açıklamanızda hata olduğunu düşünüyorum .
Cevap: Merhaba, Bej Beauty Form Balensiz Sütyen ürünümüz balensiz yapıya sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba iyi günler ben sizden yaptığım iç çamaşırı alışverişimde bütün yıkama kurallarına uymama rağmen sütyenin telleri çıktı ve kol kısımları açılmış durumda lütfen yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba gün içinde sütyen askım düşüyor. Bunun nedeni sütyen bedeninden mi( 80,85) kaynaklı yoksa kap ölçüsünden mi ( A,B,C,D) kaynaklıdır?
Cevap: Merhaba, A, B, C göğüs çevresi, sayılar ise sırt beden ölçüsüdür. Beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün telsiz dimi
Cevap: Merhaba, Bej Beauty Form Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz, pedli, desteksiz model özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi akşamlar ürün balenli yani alt kısmı demirli midir benim için çok önemli teşekkür ederim

Soru: balensjz diyorsunuz ama kullanıcılar balenli dyor

Soru: İyi akşamlar ürün telli mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Balensiz demek telsiz demek değil mi? Bu sütyende tel var. Balensiz ne demek?
Cevap: Merhaba, Bej Beauty Form Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz (telsiz) özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen Resim Galerisi

Bej Beauty Form Balensiz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü