Bej Kadın Babet 18897 Alınır Mı

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Bej Kadın Babet 18897 Satın Alır Mısınız?
Bej Kadın Babet 18897 Şu Anki Değeri 360.45 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bej Kadın Babet 18897 Kaç Kişi Memnun?

Bej Kadın Babet 18897 Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Bej Kadın Babet 18897 Teknik Detaylar

Bej Kadın Babet 18897 Ürününün Satıcısı, SOHO Bej Kadın Babet 18897 ürününü 360.45 Tl'den Satılmaktadır.

Bej Kadın Babet 18897 Ürün Hakkındaki Yorumlar
360.45 Tl ye satışta olan Bej Kadın Babet 18897 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: 36 37 giyiyorum normalde 37 tercih ettim tam oldu
İsim: K** İ**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Trendyol

Yorum: 1 numara büyük aldım gayet iyi oldu duruşuna bayıldım çok tarz duruyor satıcıya teşekkür ederim 🤩
İsim: C** O**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Bi beden buyuk alınabılır ama ben kendı numaramı aldım
İsim: C** E**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Bir beden büyük alın
İsim: H** K**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Çok guzel rahat bi ayakkabi ayagima vurma sıkma yapmadi bir numara buyuk tercih edilebilir
İsim: s** c**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: fiyatına göre iyi yorumlarda bi numara büyük alın dendi diye 37 aldim fakat 36 alsam daha iyi olurmuş
İsim: b** k**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: 39 numara giyiyorum ayaklarım taraklı beğendim ben duruşu filan çok güzel hafif sıktı ama giydikçe açılacak gibi duruyor şuanlık
İsim: B** Ç**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Fıyatına göre çok çok iyi ben alırken yorum fotoğraf yoktu
İsim: M** A**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayakkabı fiyat performans olarak çok iyi sadece kalıbı dar normalde 37 giyiyorum 38 aldım riske atmamak için o bile sıktı 39 numarayı alsam mi diye düşünüyorum onun dışında baya iyi ürün
İsim: Selin A.
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Rahat ve güzel duruyo ayakta
İsim: Kafiye S.
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: kalıbı aşırı dar normalde 36 giyiyorum 38 anca olurmuş
İsim: **** ****
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün güzel fakat dar bi kalıbı var açılır diye iade etmek istemedim
İsim: Sibel Y.
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: Güzel ama kalıp dar taraklı ayakları olanlar bir numara büyük ala bilir
İsim: B** Ö**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel ancak 39 giymeme rağmen sıktı ve ayağımı vurdu sert bir malzemesi var esnemiyor o yüzden 40 alsam daha iyi olurmuş alacaklar ona göre alsın
İsim: S** I**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: kargo hizliydi urunun kalitesi de gayet iyi fakat tarakli ayaginiz varsa ciddi anlamda vuruyo benim ayagim yara oldu ona gore alinnnnnn
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Hiç beğenmedim tam numaramı almama rağmen dar malından belli kesin yara edecek ayakkabı kötü
İsim: F** T**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: topuk kısmı tam oturuyor ama parmak ucundan küçük gelmiş gibi gözüküyor modeli ile alakalı olabilir fiyat performans
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: ön kısmı dar ve yapışkanlı bir ayakkabı.kaliteli durmuyor.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Bej Kadın Babet 18897 Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba Bayadır takipteyim neden yenilenmiyor numaraları 40 ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 40numara ne zaman gelir

Bej Kadın Babet 18897 Ürünün Detaylı Resimleri

Bej Kadın Babet 18897 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü