bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Satın Alır Mısınız ?

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz?
bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Şu Andaki Fiyatı 470.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Teknik Açıklamalar

bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabi >_x000D_

4 cm topuk yuksekliği >_x000D_

saten malzeme ithal taş otepedik taban >_x000D_

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Ürününün Satıcısı, MİKANA MODA bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı ürününü 470.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Yorumlar Hakkında Bilgi
470.0 Tl ye satışta olan bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: ayakkabılar çok güzel tam göründüğü gibi satıcıya ve tirent yola teşekkür ederim 🙏
İsim: e** k**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: MIKANA MODA

Yorum: Birini 39 birini 40 göndermişsiniz
İsim: B** K**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: bej istedim siyah gönderilmiş, düğüne 2 gün var.
İsim: h** d**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: 4 cm Efendim

Soru: rengi açık bejmi
Cevap: Evet açık efendim

Soru: Kalıpları nasıl?
Cevap: tam kalip efendim

Soru: içine topuk koydunuz mu
Cevap: anamadik efendim

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı Resim Galerisi

bej rengi bilekten taşlı saten malzeme kisa topuklu kadin ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü