Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Fiyatına Göre Alınır Mı ?

RengarenkSes

Bilgili
9 Ağu 2023
248
2
0
Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Tavsiye Eder Misiniz?
Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Şu Anki Fiyatı 189.08 Tl'den Satılmaktadır.

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Memnuniyet Durumu Nedir?

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Hakkında yaklaşık 327 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Detaylı Açıklama

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Ürününün Satıcısı, Lila Korse Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi ürününü 189.08 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi En Son Yapılan Yorumlar
189.08 Tl ye satışta olan Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
327 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Söz elbisem için aldım en küçük bedenini aldım iş görüyor o gün hiç birşey yiyememiştim çok fazla sıktığından
İsim: H** Ü**
Tarih: 24 Eylül 2021
Beden: Beden:XS
Satıcı: Şencanlar

Yorum: rahat kullanışlı geldi herkes kendi bedenini alsın bnce
İsim: yasemin P.
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: SWEET KORSE

Yorum: Daha önce m beden almıştım çok faydasını gördüm şimdi 70 kg 170 boy sadece doğum göbeğim var oda baya baya fazla xs aldım en dar kopçaya taktım aşırı rahat oldu. En küçüğünü alın derim zaten çok esnek Bi korse bide amacı dar olması zaten
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Süper bir ürün mutlaka alın bir beden inceliyor anında
Tarih: 30 Mayıs 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: beklediğimden çok güzel. m beden giyiyorum s beden sipariş verdim ve baya güzel oldu. oturup kalkarken hiç rahatsızlık vermiyor.
İsim: E** B**
Tarih: 07 Mayıs 2022
Beden: Beden:S

Yorum: 60 kilo s beden aldım gayet uyumlu
İsim: N** T**
Tarih: 11 Temmuz 2021

Yorum: çok güzel bir ürün, çok memnun kaldım. iyi ki almışım . 57 kilo S beden aldım. gayet iyi , hatta XS bile olabilirmiş.
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: Mükemmel bir ürün esnek rahat olmasına bayıldım. Sadece yorumlara bakıp small almadığıma pişmanım iade olmaması da çok iyi şimdilik kullanıcam bir tık büyük geldi üstelik karnım doğum sonrası büyük olmasına rağmen m yerine s olabilirdi. Teşekkür ederim
İsim: I** A**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: beğendik bir beden küçük aldık
İsim: R** Ç**
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: YMC BUTİK

Yorum: ürünü begendim. beden tam oldu.
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: Çok güzel ve kaliteli ben normalde 36 38 beden arasıyım xs aldım hiç rahatsız olmadım efsane toparlıyor
İsim: L** G**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Ürün fotoğrafta göründüğü gibi. Esnekliği de güzel sağlam. Bel çevrem 93 tü l beden aldım ama bol bile oldu m beden alsam daha iyi olurdu
İsim: F** N** G**
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: 122 kilo 1.84 boy için XXL beden aldık tam oturdu ve çok iyi topladı göbeği
İsim: Kübra Ö.
Tarih: 01 Temmuz 2021
Beden: Beden:2XL

Yorum: Ürün çok güzel 162 boy 60 kiloyum ve s beden aldım gayet sıkılığı güzel inşallah işe yarar etkisi olur.
İsim: Damla Ö.
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: s bedenim ama xs aldim daha guzel toparladi. daha once s beden almistim esneme yaptigi icin bir kucuk beden almayi tercih ettim. fena degil baya ise yariyor
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: Gerçekten güzel ürün inanılmaz toparlıyor ben küçük beden aldığım için biraz zorlansamda ürün tam bedene göre alındığında rahatça kullanılabilecek bir ürün.
İsim: Merve Y.
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam beden verin zor girdi
İsim: A** Ü**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: 60 kiloyum s beden aldim ilk denemeye calistigimda iki ucu bir araya gelmeyecek gibiydi ama bir sekilde kopcalari gecirdikten sonra cok rahat oldu. asla rahatsiz etmiyor ve dik tutuyor. güncelleme: neredeyse 7 8 ay oldu cok duzenli kullanmadim aklima geldikce 20 dk falan ve belim cidden şekillendi iyi ki almışım
İsim: Z** G**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: güzel,beklediğim gibi bir ürün .balenleri çıkmadığı sürece.yeni kullanmaya başladım şimdilik bir sıkıntı yok.boy 1.63 kilo 75 L beden aldım tam oldu.ilerleyen zamanlarda yine yorum yapicam 👍
İsim: A** K**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Ürün güzel. Ama bir beden küçük sipariş verseymişim daha güzel olur muş
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: s beden aldım kesinlikte çok çok dar m beden olan biriyim ama s bedeni kapatmıyorm
İsim: z** o**
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: takarken çok küçük diye düşündüm ama elastik oluşu bedenime tam oldu. katlanma olmuyor güvenle alabilirsiniz delikli oluşu hava aldığı için rahatsız etmiyor çok iyi tasarlanmış. Louse göbek için aldım. 58kiloyum S beden tam oldu hedef 52 göbek şekillenir umarım. simlik rahatsız etmiyor
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: FİT WOMEN

Yorum: çok beğendimsadece büyük beden alın kalıp dar
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Eylül 2024
Satıcı: Shopynar

Yorum: cok begendim 1 beden kücülüyorsunuz
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: Kesinlikle tavsiye, doğum sonrası için almıştım, çok güzel bi korse 👍🏻
İsim: Güldeniz G.
Tarih: 22 Ağustos 2021

Yorum: Ürün güzel topluyor ama o kadar sıkmadı herhalde beden seçimimi tam yapamadım.
İsim: E** A**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: s_m beden aldım bşr beden ufalttı
İsim: K** E**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: En küçük bedenini aldım.İlk deneme de toparladı hayet güzel.Elbiselerin altına giymek için aldım.Kullandıkça yorumu güncelleyeceğim
İsim: A** G**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: yorumlara bakarak dogumdan onceki bedenimi aldim fakat olmadi. ama ürün çok güzel iade etmeyip esime verdim kendime yeni buyuk bedenini alacağım saglam ve kaliteli duruyor kullandikca göreceğiz
İsim: Ş** G**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: FİT WOMEN

Yorum: ürün güzel fakat cok sıkıyor. bedeninizin küçüğünü falan almayın. zaten kendi bedenşnşzş alınca bi beden incelyiyor. fiyatına göre uygun güzel yani. kıvrılma kesinlikle yapmıyor.balrnleri sağlam. kargom hızlı ve güzel paketlemeyle elime ulaştı.teşekkürler
İsim: A** D**
Tarih: 17 Ekim 2022

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: yikanilmazmi
Cevap: Kısa programda yıkayabilirsiniz

Soru: merhaba ben 14sene önce doğum yaptım göbeğim sarkıyor acaba göbeğimi toplarmi
Cevap: Toparlar efendim

Soru: deneme deneme
Cevap: Buyrun efendim

Soru: mrb sezaryen için uygunmudir acaba
Cevap: Merhaba uygun doğumdan 2 hafta sonrasında kullanıma başlayabilrsiniz

Soru: merhaba normal doğum sonrası için uygun mudur ?
Cevap: Merhaba, Evet uygundur.

Soru: Merhaba bir beden küçük mu alinmali. Ve hangi kargo ile gelecek
Cevap: Merhaba, Evet 1 beden küçüğünü tercih edebilirsiniz. Aras kargo ile gönderilmektedir

Soru: merhaba boy 162 kilo 59, bel 78 cm göbek çevresi de 90 hangi beden almalıyım
Cevap: merhaba efendim L-XL beden size uygun olacaktır

Soru: 158 boy 75 kilo için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim xl beden tercih edebilirsiniz iyi günler

Soru: 170 boy 60 kilo için S alsam iyi olur mu ?
Cevap: bel ölçüsü nedir efendim

Soru: merhaba, 38 haftalık hamileyim 65 kiloyum doğum sonrası small beden mi uygun olur?
Cevap: merhaba, evet S beden uygun olacaktır

Soru: 52beden giyiyorum kaç beden almalıyım
Cevap: 4xl uygundur

Soru: nasıl kaç saat kullanılır
Cevap: gün boyu kullanabilirsiniz

Soru: 1.58 boy 65 kiloyum kac beden almalıyım ?
Cevap: BEL ÖLÇÜNÜZ NEDİR EFENDİM

Soru: 165 boy 65 kilo hangi beden olur
Cevap: M beden size olacaktır efendim. İyi alışverişler dileriz

Soru: MERABA URUNUMUZ NEZAMAN GELIR ACABA...🇹🇷
Cevap: Trendyol ile görüşebilirsiniz efendim

Soru: 2xl kaç cm çevresi
Cevap: 85-99cm efendim

Soru: Lila marka ile trendway marka arasındaki kalite farkı renk farkı varmı
Cevap: merhaba, bizim gönderimizde fark yokrur. Lila markası adı altında satan diğer firmalar çelik balen yerine plastik balen ve kalitesi düşük agraflı ürün gönderimi yapmaktadırlar.

Soru: 155 boy 60 kilo kaç beden almam lazim
Cevap: Sizin İçin M Beden uygun olacaktır. Sweet Korse Magazamızı Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Eder. Sağlıklı Günler Dileriz..

Soru: Doğum sonrası için kullanılabilir mi?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhabalar 66 kilo icin hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Sizin İçin L Beden uygun olacaktır. Sweet Korse Magazamızı Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Eder. Sağlıklı Günler Dileriz..

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi Görseller

Bel Inceltici Şekillendirici Göbek Bölgesini Toparlayıcı Çelik Balenli Delikli Kumaş Kadın Korsesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü