Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Şimdiki Fiyatı Ile 549.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Hakkında yaklaşık 33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Açıklama Ve Özellikler

*Yüksek bel, beli lastikli, belden ip bağlamalı, _x000D_
*Soluk efektli, paçaları yırtmaçlı, _x000D_
*Şardonsuz, wide leg eşofman, _x000D_
*Ürün içeriği: %100 Pamuk _x000D_
*Manken üzerindeki ürün 36/S bedendir. _x000D_
*Numune beden ölçüleri: Boy:104 cm Bel:64 cm _x000D_
*Basen:108 cm İç bacak boyu: 76 cm (1-3 cm değişiklik gösterebilir) _x000D_
*Ürün çekimlerinde renkler, ışık farklılığından dolayı değişkenlik gösterebilir.

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Ürününün Satıcısı, Addax Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 ürününü 549.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Kullanıcı Yorumları
549.5 Tl ye satışta olan Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Biraz büyük geldi
İsim: M** K**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Addax

Yorum: Guzel ve rahat
İsim: N** H**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kızıma aldım, çok güzel..Çok beğendi,tıpkı göründüğü gibi..Teşekkürler Addax❤
İsim: S** N**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: cok guzel ama bana dar geldi basanlerim var ustu oturdu cirkin oldu ama zayifsaniz mis gibi olur
İsim: R** T**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Bedenleri napmışlar ya
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Hem rahat hem de pantalon gibi günlük giyilebilir çok memnun kaldım 😊
İsim: i** f**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok rahat gayet güzel
İsim: G** K**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Gayet iyi ama aşırı uzun geldi boyum 1.68 kesilecek
İsim: E** A**
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: harika bir ürün, bayildik
İsim: **** ****
Beden: 14 Temmuz 2024

Yorum: Henüz denemedim ama ürün rengi vs efsane çok beğendim 🌸
İsim: Ümran A.
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Ürün çok güzel 44 kg 161 boyundayım paçaları çok uzun sadece çok bol duruyor
İsim: N** Ö**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Fena deyil
İsim: H** D**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: cookkkkk tatli ve rahat hayatimda giydigim en rahat wsofman diyebilirim ayrica cok sik m beden aldim ama kestiricem basenleri genis olanlar m alip terzide kisaltsin bence biraz
İsim: Z** B**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ürün gayet güzel sadece boyum kısa olduğu için(160)kestirmek zorunda kaldim
İsim: M** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir eşofman altı ama kalıpları büyük 50kiloyum e bol oldu kumaşı duruşu aslında efsane xs si gelsin hemen alıcam
İsim: a** k**
Beden: 04 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim
İsim: A** T**
Beden: 30 Mayıs 2024

Yorum: İnce yazlık kaliteli sadece boyu uzun geldi bir 165im
İsim: Z** N** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: ürün gercekten cok guzel esnek ama malesef büyük geldiği için iade.
İsim: B** K**
Beden: 09 Nisan 2024

Yorum: Kalıbı biraz garip ağ kısmı kısa düşük bel
İsim: B** B**
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok bol oldu paçaları çok büyük
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Boyu çok uzun ben kestim beli iyi
İsim: M** A**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: kumaşı güzel ancak dikişler çok özensiz onu pot duruyor beğenmedim
İsim: J** B**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: düşük bel olduğu için önden duruşunu sevemedim iade ettim.
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: boyu çok uzun ve diz izi yaptı hemen ama hoş
İsim: n** y**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: kumaşı çok kötü. sadece girdiğiniz ilk bir saat güzel sonra üzerinizde bollaşıyor çuval gibi oluyor diz izi çıkarıyor . iki ay oldu alali doğru dürüst giyemiyorum bile verdiğim paraya biraz ekler marka düzgün bişey alırdım. çok pişmanım paranızi vermeyin yazık
İsim: B** T**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ilk giymede hemen diz yaptı bu paraya asla değmez
İsim: S** G** P**
Tarih: 27 Nisan 2024

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: xl gelir mi
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: kalıbı nasıl acaba
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: merhaba xs varmı
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: merhaba ürün boyu kac cm tesekkurler
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: ürün yazlık mı
Cevap: Merhaba; Ürün şardonsuzdur. Yazın tercih edebilirsiniz. Sevgiler ❤

Soru: yazlık mı terletir mi
Cevap: Merhaba, 4 mevsim kullanıma uygundur. Sevgiler💖

Soru: cebi varmı özellikler kısmında bulamadım

Soru: Beli düşük bel mi yüksek bel mi

Soru: lütfen ürünün xs ni yapar mısınız çok beğendim kumaşı falan harika ama bedeni olmadı boyu uzun geldi:((
Cevap: Merhaba; Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili talebiniz yetkili birime aktarılacaktır. Sevgiler 💖

Soru: Merhaba ürünün xs bedeni olur mu acaba çünkü çok hoş ama s bedeninin bol olduğunu söylüyorlar xs gelirse çok iyi olur
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 Ürünün Fotoğrafları

Belden Ip Bağlamalı Wide Leg Eşofman Eşf10224-m2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü