Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Şu Anki Satış Fiyatı 399.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Memnuniyet Durumu Nedir?

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Ürünün Detayları

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Ürününün Satıcısı, Addax Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 ürününü 399.5 Tl'den Satılmaktadır.

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Yorumlar Hakkında Bilgi
399.5 Tl ye satışta olan Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Aradığım beyaz pantolonu buldum sonunda. Ve bu fiyata. Emsalleri 800 bandında ben 399 a aldım. Kendi bedeninizi alın
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024
Satıcı: Addax

Yorum: Alın aldırınnnn iç falan göstermiyor gayet güzel beklediğimdenn l beden bendeki 160/62kg
İsim: **** ****
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Siyahını mağazadan almıştım beyazını da aldım kumaş çok güzel yüzde yüz pamuk ve tam beden alabilirsiniz
İsim: E** Y**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: mağazada siyahını kapmıştım hiçbir mağazasında ekrusunu bulamadığım için bunu da burdan aldım. (mağazada 350 tl idi.) boyum kısa olduğu için bu tarz pantolonlar hep çok uzun olur ama bu tam üstüme göre oluyor. tabi mankendeki gibi değil yeri süpürüyor diyebilirim ama ben bu boyda olmasını istiyordum zaten. yüksek belli, iç gösteriyor ama ten rengiDevamını Oku
İsim: A** U**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: 1.68 boy 63 kiloyum M beden aldım tam oldu. Evet biraz iç gösteriyor ama uygun iç çamaşırıyla hafif belli oluyor. Yazın giyilir ben beğendim 👍🏻 kumaşı da iyi terletmiyor 🩷
İsim: S** S**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Uzun boylular almasın 160 50 kiloyum M çok güzel oldu bana boyu tam düşük bel olarak giyerseniz bilemem ben yüksek bel olarak tam oldu kumaş kalite cok güzel bu fiyata iyi baya
İsim: Y** K**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: M alıp iade edip L beden aldım keşke öyle yapmasaydım. Ürünün iç etiketi kenti markası değil eve kendi etiketinde fiyatı daha ucuz. Ben 400 e aldım. Söyler misin Addax sen bu pantolonu uyduruk markadan kaça alıyosun mağazanda kaça satıyorsun bize internetten kaça satıyorsun ??
İsim: F** K**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: içine ten rengi çamaşır giyerseniz belli olmuyor kumaşı da yumusacık bu fiyata bence çok uygun
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: cok salaş ve rahat tam yazlık ama iç gösteriyor yine de uygun ic camasiri ile halledilir ben biraz daha salaş dursun diye M aldim
İsim: n** a**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: ürün gayet güzel dokusu duruşu vb. harika gerçekten ben bol durması için m beden tercih ettim iç gösterme problemini uygun bir iç çamaşırıyla halledebilirsiniz piyasadakilere bin basar askolaarrrrr💖💖💖💖💖
İsim: A** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: O kadar kaliteli ki kumaşı çok güzel keşke siyah rengi de olsaydı bu serinin duy biziiii addax bu serinin siyahını da istiyoruz
İsim: V** T**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: mükemmel bir pantolon iç göstermiyor kumaşı çok güzel diğer rengide alıcam
İsim: B** A**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok çok güzel bir pantolon iç gösteriyor ama bunu bilerek aldım mükemmel
İsim: Ş** Ç**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: iç gösteriyor uygun camasirla olur mu bilmiyorum beden tam beden ,kumaş kalitesi güzel iade konusunda karar veremedim kalıbı o kadar güzel ki
İsim: D** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Kalıbı biraz dar geldi iç belli ediyor ama onu bilerek tercih etmiştim
İsim: N** K**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: kalitesi cok guzel
İsim: R** K**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: 167 54 kiloyum üzerimdeki L beden ama M almanızı öneririm duruşu aşırı güzel kumaşı da hoş sadece paçasında tiftiklenme vardı hepsi mi öyle yoksa bana mı öyle geldi anlamadım bu fiyata alınır bence
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim, hiç terletmiyor
İsim: s** k**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: 1.58-54 m beden aldım bol geldi. Zaten lastikli esniyor 1 beden kücük alınabilir
İsim: s** d**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Efil efil yumusacik pi parca. Boyum kısa 1.51 kilom 45 civarlarında bıyuma göre bi sey bulmam zor olurdu ama tam oldu iç gösteriyo uygun iç çamaşırıyla hallediliebilr. Kilo konusunda s beden için rahat 50 kiloya kadar olanlar giyebilir bence
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:151cm

Yorum: dokusu rengi böyle bembeyaz çok güzel kısa biraz
İsim: Ş** Y**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü gerçekten B-A-Y-I-L-D-I-M. Çok az iç gosteriyor ve bir beden büyük alinmali.
İsim: S** Ç**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim kurtarıcı bir parça uygun iç çamaşırı ile birlikte kamufle edilir🫠🥰
İsim: H** O**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim ama iç gösteriyor içlik almanızı tavsiye ederim
İsim: B** U**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel uygun fiyatlı
İsim: s** ç**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: çok çok beğendim iç tabii ki gösteriyo bembeyaz kumaş ten rengi boxerla halloluyo sadece paçaları iplil iplik ama çok da sorun değil kot pantalaonlarda 42 alıyorum L yani 40 beden çok rahat oldu bolluğu da gayet güzel 167 76 kiloyum
İsim: A** B**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: efil efil çok güzel içine uygun çamaşır giyerseniz iç göstermiyor
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: henüz denemedim ama güzel pantolon. m almıştım bol.geldi s aldım umarım çekmez
İsim: T** K**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim kumaşı çok rahat
İsim: A** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 160 biri olarak boyu çok saçma bir yerde bitiyor bileğime gelmeden bitiyor .Dışarıda kullanıma uygun değil. Pijama gibi
İsim: H** T**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: boru pacami
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: Astarı var mıdır
Cevap: Merhaba; astar bulunmamaktadır. Sevgiler.💖

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba; ürün normal beldir. Sevgiler

Soru: Siyahı var mı gelir mi
Cevap: Merhaba; siyah rengi tükenmiştir. Sevgiler.💖

Soru: cift kumas mi
Cevap: Merhaba; ürün de astar mevcut değildir. Sevgiler💖

Soru: paçası kısa duruyor kısa mı
Cevap: Merhaba; Ürünün 36/S beden boyu 110 cm'dir. Sevgiler 💖

Soru: bu keten mi
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: İpi bağlamalı mı yoksa süs mü

Soru: İnternet de daha yüksek değil o zaman

Soru: kumas içeriği nedir

Soru: Pn16337 ürünü ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Yakin zamanda siyah rengi de bulunur mu? Tüm müşteriniz olarak siyah rengini de bekliyoruz...
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: Ürünü makinede nasıl yıkanır
Cevap: Merhaba; Yıkama talimatlarına uyulduğunda, üründe belirttiğiniz gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Sevgiler ❤

Soru: ürünün kumaş icerigi nedir

Soru: yıkanınca çekme oluyor mu
Cevap: Merhaba; Yıkama talimatlarına uyulduğunda, üründe belirttiğiniz gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Sevgiler ❤

Soru: merhaba tesettüre uygun mu
Cevap: Merhaba, tercihen kullanılabilmektedir. Sevgiler💖

Soru: mankenin boyu nedir

Soru: S beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Urun ic gosterir mi
Cevap: Merhaba, uygun çamaşır ile kullanıldığında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Sevgiler💖

Soru: merhaba iyi çalışmalar dilerim s beden ne zaman gelecek acaba ?
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 Görseller

Beli Lastikli Wide Leg Pantolon Pn13473-j8 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü