Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt En Düşük Fiyat Nerede ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Fiyatına Göre Alınır Mı?
Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Şu Anki Fiyatı 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Memnuniyet Oranı Nedir?

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Hakkında yaklaşık 451 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Detaylı Açıklama

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Ürününün Satıcısı, Tight Lady Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Son Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
451 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel çok beğendim. L beden aldım tam oldu ama biraz bol kullanmak isteyenler bir beden büyük alabilir.
İsim: A** D**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: Serüven

Yorum: 1 beden büyük alın daha rahat oluyor, her rengini aldım
İsim: B** K**
Tarih: 01 Ekim 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: bi beden küçük ali alinabilir
İsim: S** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel bedeninizi alın.
İsim: F** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2023

Yorum: Tam bedenimi aldım gayet güzel oldu kumaşı çok güzel iç göstermiyor
İsim: G** İ**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: harika bir tsort l beden aldim cokta guzel oldu kurtarici bir tsort diger renklerinide alicam boy 164kilo 71
İsim: b** ç**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: güzel ben normalde m giyiyorum s almalıymışım geniş kalıp
İsim: Z** d**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: kendi bedeniniz güzel bir kurtarıcı tişört
İsim: N** T** B** u**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Beden:S

Yorum: normal kısa kola göre kombine daha güzel bir hava katıyor kendi bedeniniz alin
İsim: S** B**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam kalıp güzel
İsim: G** A**
Beden: 27 Ağustos 2023

Yorum: Tavsiyelere bakarak M beden aldım çok büyük geldi S ile değiştireceğim Orta kalitede bir ürün
İsim: G** D**
Tarih: 22 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Büyük beden olmasına rağmen dar ve kısa . En büyük bedeni aldım 42 bedene ancak denk geliyordur
İsim: S** A**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: yumuşaq və keyfiyyətlidir
İsim: A** H**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Kumaşı çok iyi yumuşacık kargo hızlı, paketleme özenliydi
İsim: Z** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok rahat bir parça
İsim: M** S**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz rahat ve iç göstermiyor ben bedenim kalmadığı için büyük almıştım ama içime katlayarak kullanacağım
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: İki renginide aldım kaliteli ama renkler arası beden farkı var beyaz dar
İsim: H** T**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kötü bir ürün değil, ehhh fena değil diyebilirim.
İsim: E** Y** M**
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok harika, çok rahat, çok şık müthiş bir t-shirt. Tam beden aldım
İsim: Ş** H**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Kumaşı güzel basic cok kurtarıcı bir tişört m beden salaş durdu 55 kiloyum
İsim: f** y**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel paketleme özenliydi bedeniniz neyse olu alin
İsim: s** d** t**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık ve rahat
İsim: D** B**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: fena değil. rengi mavi beyaz bir renk Net beyaz değil
İsim: G** Ş** i**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: eh güzel dikiş hataları var
İsim: h** k**

Yorum: Ürün beyaz renk olarak satıldığı halde bana buz mavisi bir ürün göndermişsiniz gözüm mü kör oldu acaba bozuldu mu diye bir düşündüm ama yok yani beyaz yerine buz mavisi yollamışsınız
İsim: K** K**
Beden: Boy:161cm

Yorum: modeli kumaşı ve dokusu güzel ama rengi çok mavimsi bir beyaz ki hiç sevmiyorum o yüzden maalesef iade ettim.
İsim: N** Ş**
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim 🥰🥰🥰
İsim: F** G**

Yorum: Gayet güzel ürün begendim
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel bir parça
İsim: S** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: koltuk altı çok acikmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün koltuk altında ilave ek parçası var ve koltuk altı gözükmemektedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: boy 160 kilo 70 hangi beden olur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba vatkalı mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz bu üründe vatka yoktur ancak vatka olan başka ürünümüz vardır mağazamız dan bakmanızı rica ediyoruz keyifli alışverişler ve sağlık günler dileriz

Soru: Yıkadım ama hâla beyaz olmadı mavimsi yine
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün parlak canlı beyazdır, bu sebepten o şekilde gözüküyor olabilir, Eğer farklı bir sorun varsa yardımcı olmak isteriz🌹

Soru: Ürün geldi beyaz değil mavimsi yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün beyazli canlı mavininanslı beyaz olduğu için o şekilde gözükmektedir ilk yıkamadan sonra normal rengini alacaktır, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün iç göstermemektedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: iç gösteriyor mu??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün iç göstermemektedir. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🌹❤

Soru: Salam iç göstərir?dəqiq olsun Azərbaycandan sifariş edəcəm.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün iç göstermemektedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: Stok ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, yakın zamanda stoklar güncellenecektir, ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: Yorumum ile ilgili güncellemeyi yaptım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ilginiz için çok teşekkür ederiz🤗🤗

Soru: boyum 1.70 kilom 100 3XL olur mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba S ve M bedenin iki kol altından göğüs ölçüsünü öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır. ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhaba ürün etek ucu ( bel kismi) enlne kac cm acaba?

Soru: Merhaba! Trendyolmilla'da da aynı tişört var hem de aynı görsellerle. Aynı tişört mu acaba?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Model olarak aynı fakat yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗❤❤

Soru: iç gösteriyor mu acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün iç göstermemektedir. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🥰🥰🌹🌹

Soru: merhaba beyaz t-shirt iç gösterir mi acaba?Kalıpları darmı bide?

Soru: 165 boy 75 kilo kac beden olur bana

Soru: boy 155 kilo 63 hangi beden olur

Soru: Merhaba beyaz rengin s veya m bedeni nezaman gelir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, stoklarımız yakın zamanda güncellenecektir ancak tam olarak tarih veremiyoruz bizi takip etmenizi rica ederiz, ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz❤🌹🤗

Soru: Meraba beyaz ic gosderiyormi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün iç göstermemektedir, ilginiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🤗❤

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt Ürüne Ait Fotoğraflar

Beyaz %100 Pamuk Vatka Görünümlü Basic Bisiklet Yaka Örme T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü