Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Alınmaya Değer Mi ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Fiyatına Göre Alınır Mı?
Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Güncel Satış Fiyatı 524.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Alanlar Memnun Mu?

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Hakkında yaklaşık 382 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Ürün Bilgisi

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen ürününü 524.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Kullananlar
524.99 Tl ye satışta olan Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
382 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: 80 b aldım tam kalıp kesinlikle kendi bedeninizi alabilirsiniz. Desteği müthiş.
İsim: S** D**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:163cm
Satıcı: Penti

Yorum: Paketlemesi çok güzel her zaman ki gibi, kalitesi de çok güzel. Çok beğendim! Tam beden alınabilir.
İsim: İ** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden çok güzel
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 17 Eylül 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: 75 A, tam beden. Memnun kaldım. Teşekkürler!
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: H** K**
Tarih: 15 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Güzel ürün tam beden
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: güzel kendi bedenınızı alabilirsiniz hafif destekli
Tarih: 03 Nisan 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Dokusu çok güzel. Yarı destekli. Tam bedeninizi almanızı öneririm.
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:151cm

Yorum: rahatlık kalite çok iyi dolgulu model kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: İ** E**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: penti kalitesi👏tam beden
İsim: S** K**
Tarih: 23 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: fena değil, tam beden tercih edin
İsim: N** E**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel 85 B aldım tam oldu çok beğendjm duruşunu
Tarih: 21 Nisan 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Tam kalıp beğendim
İsim: f** a**
Beden: 05 Ekim 2023

Yorum: normalde 75B’yim ama desteğinden dolayı 80B daha iyi duracak. rahat ve kaliteli bir ürün, dokusu yummmmmuşacık
İsim: H** K**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Harika yumuşacık tavsiye ederim
İsim: A** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Yumuşacık ve giyince hiç rahatsız etmiyor her mevsim tercih edilebilir
İsim: M** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Kullanmadan yorum yazmak istemedim gerçekten çok rahat bir sütyen yorumlara göre şansımı denemek istedim ve bugüne ne kadar almadığıma pişmanım kesinlikle şüphe etmeden alabilirsiniz
İsim: Hafize A.
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: güzel, 75 B nasıl olurdu bilmem ama 75A ne sıkmadi, ne de bol olmadı
İsim: R** A**
Tarih: 03 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: çok iyi alin aldrn
İsim: k** A**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:75C

Yorum: gerçekten çok sevdigim ve her rengini aldigim sutyen kesinlikle çok rahat
İsim: N** G**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: fiyatına göre eh bir ürün, tam beden
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Rahat ve tam kalıp
İsim: C** T**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: rahat ve tam kalıp
İsim: V** N** E**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Temiz geldi
İsim: M** U**
Beden: 16 Eylül 2024

Yorum: Yanları çok kalın beğenmedim
İsim: B** A**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Penti kalitesi yoruma gerek bıle yok
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: urun gezel kaliteli
İsim: s** t**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Çok güzel ve rahat
İsim: İ** P**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok rahat ☺
İsim: M** P**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün tam beden alabilirsiniz indirimden 306 TL aldım
İsim: P** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: toparlayıcı mı?
Cevap: Merhaba , Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu, starplez ve ayarlanabilir askı özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yarım dolgulumu
Cevap: Merhaba , Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: askısı çıkarılabiliyor mu?
Cevap: Merhaba , Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu, starplez ve ayarlanabilir askı özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hepsi dolgulu mu¿
Cevap: Merhaba , Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyahi mevcut mu
Cevap: Merhaba,Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüzün siyah rengi bulunmaktadır. Ürün kodu PL3299YL22SK-BK3 şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: askısı çıktığında strablez bir şekilde kullanabiliyor muyuz, düşme yapar mı? strablez yaka giysilerim için almak istiyorum çünkü..

Soru: merhaba kaydirmaz slikon bant var mi alt kısmın da
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: 75 A mı daha küçük 75 B mi ?
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba! Sırt kısmım çok dar olduğu için straplez kullanımda sorun yaşıyorum , askısız straplez olarak A grubu tercih etsem rahat kullanabilirmiyim?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba pzts gününe kadar yetiştirme şansınız var mı ? çok acil lazım bana
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 75 A ve 75 B arasındaki fark nedir acaba?
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Desteksiz mi destekli mi
Cevap: Destekli efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: iyi günler göğüs altı ölçüm 78 cm, göğsüm ise 85 cm, hangi bedeni tercih etmeliyim? arada kaldım
Cevap: Merhaba, Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüzde 80 A bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, göğüs alti 83 göğüs çevresi 92 cm kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 80 c almam gerekiyor ama yok onun yerine 85 a mı tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba,Intense Ekstra Push Up Destekli Broidery Siyah Sütyen model ürünümüzde 80C beden uyumlu 75D ve 85B bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Destekli mi normal lotus serisi gibi mi
Cevap: Lotus serisi gibi efendim

Soru: merhaba göğüs altı 90 göğüs çevresi 102 kaç beden uygundur acaba lotus sutyen aldim daha once cok büyük gelmisti 85b kaç almistim
Cevap: Merhaba, Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüzde 90 A bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ben beden olarak 75 kullanıyorum bu ürün dede aynımı acaba
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: cikarilabilen sutyen yok mu
Cevap: Merhaba,Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen model ürünümüz straplez kesimiyle, balenli formuyla ve hafif push up özelliğiyle göğüsleri yukarı kaldırarak çekici bir görünüm sağlamaktadır.Askıları çıkarılabilir ve ayarlanabilir özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: A ve B ne anlama geliyor
Cevap: Merhaba , 70,80,90 olarak belirtilen göğüs altı ölçüsü, A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen Görsel Galerisi

Beyaz Angelina Straplez Balenli Push Up Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü