Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Alınır Mı?
Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Şu Anki Fiyat Aralığı 240.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Detaylı Açıklama

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Ürününün Satıcısı, Kt Grup Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti ürününü 240.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Kullanıcı Değerlendirmeleri
240.0 Tl ye satışta olan Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Ürün çok kaliteli, kartla yaptım çok kolay. Ama sadece kola çok yapışmıyor çünkü bir az eğim var, ama ps5 kısımda çok iyi yapışıyor. Çok kaliteli, teşekkür ederim! 🙏🏻
İsim: J** M**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kt Grup

Yorum: Harika cok oturdu cok hosuma gtti
İsim: D** G**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Güzel alınılır çiziklerden koruması için aldım
İsim: Ahmet K.
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: urun hic bi sekilde tam kaplamiyor ps5 i de kontrolcuyude neye gore olcu alip kestiniz anlamiyorum kaliteside dusuk.
İsim: a** e**
Tarih: 14 Ekim 2023

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ürün mataryeli nedir kaplama türü fiber kaplama mı
Cevap: vinil kaplama efendim.

Soru: Sticker demonte uygulaması esnasında cihazda iz bırakır mı?
Cevap: Cihazda iz bırakmaz efendim. Yapışkanı özel bir yapışkan ve çıkardıktan sonra kolonyalı mendille silerseniz yapışkan kalıntıları da geçer.

Soru: Dual sense kaplaması da yolluyor musunuz?
Cevap: evet efendim 2 adet dualsense sticker paket içeriğine dahil.

Soru: Merhabalar dijital sürüm için mi bu yoksa cd li sürüm için mi
Cevap: cd li efendim. dijital sürümüde sayfamızda mevcut

Soru: ps5 slim için var mı?
Cevap: var efendim sayfamızda mevcut

Soru: digitall versiyon mu diskli versiyon mu neden belirtmiyorsunuz dükkanınız çok özensiz
Cevap: diskli versiyonların hepsinin başlığına " disk edition " ibaresi eklendi ancak yine kafa karışıklığı yaratıyor sanırım. En kısa sürede başlıkları tekrar düzenleyeceğiz. Bu ürün dijital versiyonlar için bu arada

Soru: Ürün disk girişsiz mi
Cevap: evet efendim dijital olan versiyon

Soru: Ürün çakma mı yoksa gerçekten
Cevap: ürün sticker efendim. Playstationun üzerini kaplamak için

Soru: Merhaba, ayni desen orta siyah kismi icinde var mi paket icinde?
Cevap: evet efendim.

Soru: merhaba cihazım dijital versiyon fakat slimmi değilmi bilmiyorum nasıl anlarım onu? ikinci bi sorum kutu içinde kol kaplaması da var mı?
Cevap: buradan görsel atmamıza imkan tanımıyorlar. internet üzerinden ps5 dijital slim ve ps5 standart sürüm yazarak cihazınızın hangisi olduğunun tespitini yapabilirsiniz. dualsense kaplamaları paket içeriğine dahil

Soru: Merhabalar, PS4 modeli için var mı?
Cevap: bu figürün yok efendim.

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti Ürün Görselleri

Beyaz Arkaplan Gold Kol Düğmeleri Playstation 5 Standart Disk Edition Sticker Kaplama Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü