Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Alınmaya Değer Mi?
Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Şu Andaki Değeri 599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Hakkında yaklaşık 354 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Detaylı Açıklama

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen ürününü 599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Kullanıcı Geri Dönüşleri
599.0 Tl ye satışta olan Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
354 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: anneme aldım aşırı güzel yumuşacık çok da güzel toparlıyor
İsim: n** t**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Boy:167cm
Satıcı: Penti

Yorum: çok güzel, siyahın da aldım, tam beden
İsim: B** A**
Tarih: 02 Mart 2022
Beden: Beden:85C

Yorum: tam beden alabilirsiniz çok kaliteli
İsim: g** a**
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Beden:90D

Yorum: Gayet rahat kendi bedeninizi alın
İsim: F** Ç**
Tarih: 14 Ekim 2022
Beden: Beden:85D

Yorum: Güzel toparliyor ikinci alisim tam beden
İsim: e** e**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: tam beden
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2022

Yorum: Gelinlik altına aldım fena değil
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: Cok begendim. 85E giyiyorum. Buyuk bedenlerde, buyuk goguslulerde yani hem estetik duran hem de rahat sutyen bulmak cok zor. Yumusak kumasinin rahatligi cok hosuma gitti.
İsim: D** Ş**
Tarih: 31 Ekim 2021
Beden: Beden:85E

Yorum: Ürünü indirimdeyken almıştım. Sadece bi tık küçük oldu. Keşke bir beden büyük alsaydım. Ama duruşu çok güzel. Henüz bir sorun yaşamadım.
İsim: T** A**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Uzun zamandır kullandığım bir sütyen. Çok rahat. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: G** Y**
Tarih: 26 Eylül 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: T** U**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: harika ürün bedeninizi alabilirsiniz,
İsim: G** A**
Tarih: 21 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ürün çok güzel ve kaliteli biraz büyük göğüsleriniz varsa tam size göre kavucuklardaki gibi iri bir görüntü olmuyor ama kalıp dar bir beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: y** g**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: Bence gayet güzel yapısı yumuşacık ve tam bedeni alınması önerilir
İsim: Öznur S.
Tarih: 25 Ekim 2021
Beden: Beden:100C

Yorum: Dantel detayları çok güzel biraz tereddütte kalmıştım çok iç gösterir mi diye ama asla belli etmiyor çokta kaliteli kendi bedenizde alın baya toparlıyor ve bi tık daaha küçük gösteriyor.
İsim: E** Ö**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: kalibı cok güzel tam beden alabilirsiniz
Tarih: 18 Haziran 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: Çok kaliteli tavsiye ederim kendi bedeninizi alın çok güzel toparlıyor
İsim: C** A**
Beden: 27 Mayıs 2023
Satıcı: Valens boutiqe

Yorum: Süper ötesi çok güzel toparlıyor indirimde tekrar alıcaklarım arasında
İsim: S** Ö**
Tarih: 13 Ocak 2022
Beden: Beden:100E

Yorum: Güzel toparlıyor
İsim: E** A**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok güzel toparlıyor çok beğendim gayet rahat
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: güzel
İsim: Ö** Y**
Beden: 04 Haziran 2024

Yorum: ürün elime çabuk ulaştı ve ürün çok güzel bedeninize tam oturuyor
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bayıldım. İki renk aldım iyiki öyle yapmışım. Büyük bedenler için çok güzel bir sütyen. Artık devamlı alırım.
İsim: R** K**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Seksi duruyor
İsim: İ** F** T**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:95C

Yorum: Büyük bedenlerin tercihi olmalı
İsim: G** V**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bedeni büyük geldi sanırım bir beden küçük alınmalı
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: kesinlikle mükemmel ben tam bedenimi aldım sonradan biraz lastikleri salarmu bilmiyorum güzel oldu ama daha rahat olsun isterseniz bel kısmını bir beden büyük alabilirsiniz ( örn:bel 90 ise 95 alın ).
İsim: D** Ç**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Valens boutiqe

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: L** D**
Tarih: 23 Ekim 2023
Beden: Beden:90C

Yorum: bugüne kadar aldığım bütün sütyenlerden en iyisi herkese tavsiye ederim küçükde gösteriyot🎊
İsim: G** E**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Güzel tam beden alin
İsim: T** Ö**
Tarih: 17 Şubat 2024

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: hangi kargo
Cevap: trendyol expres

Soru: kilotla takım mı
Cevap: Merhaba efendim hayır değil

Soru: 95 b nin bir büyük bedeni hangisi oluyo ?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs çevrem 123 kaç beden olur?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 95 göğüs altı ölçüsü . göğüs çevresi ise 115 hangi beden almalıyım bu kapsiz olduğu için beden konusunda emin olamıyorum
Cevap: Merhaba , Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen ürün modelimizde 95 B beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beden tablosunu bulamıyorum nerede
Cevap: Merhaba, size uygun bedeni iletebilmemiz için göğüs altı ve göğüs çevresi beden ölçünüzü paylaşabilir misiniz ? İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 80 giyiyorum görüşlerden oluyor sırtan sıkıyor hangisini tercih etmem gerekiyor

Soru: a,b,çay,d,e harfleri neyi belirliyor
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba siyahi varmı acaba
Cevap: Merhaba efendim siyahı mevcut değildir

Soru: Göğüs çevresi 101 göğüs altı 86 kaç beden uygundur acaba
Cevap: Merhaba, Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzde 85 B bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba sudyen külot takım olarak değil sanırım külot için aramaya ne yazmam gerekiyor acaba
Cevap: Merhaba , ilgili ürün stoklarımızda bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: meraba topatliyci sutyeni almak istiyorum ama ben 95 B takıyorum C f var B yok bana C f olandan hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba , Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Sütyen ürün modelimizde 95C tercih edebilirsiniz. . İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 85 B stoğu mu yok yoksa beden tablosunda bu beden mevcut mu değil
Cevap: Merhaba, Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzde 85 B beden mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: selam.ben genelde 95 d giyerim.pentiden bu kalpdadami onu tercih ediyim?83-106 olculer.sutenin ustunden 106.gogusun alti 83
Cevap: Giydiğiniz bedeni tercih edebilirsiniz efendim

Soru: mrh göğüs ölçüm 114 sırt kısmım 104 kaç beden almam gerek bana yardımcı olur musunuz ben normalde 100b alıyordum ama b gurubu yok
Cevap: Merhaba , Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Sütyen ürünümüzde 100C tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: başka rengi mevcut mu
Cevap: Merhaba , Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Sütyen ürün modelimizin siyah ve ten renkleri mevcuttur . Ürün kodları PLPPAUFP21IY-BK3 ve PLPPAUFP21IY-TEN şeklindedir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: küçük beden olarak c yi mi tercih ediyoruz
Cevap: Bedeninize göre efendim bakmanız lazim

Soru: 100 beden giyinen biri hangisini almali dır.
Cevap: Merhaba efendim göğüs çevresi ve ğöğüs altı sırt çevresi ölçülerinizi yazarsanız yardımcı oluruz keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba göğüs altı ölçüm 75 göğüs çevresi ölçüm 101hangi bedeni almalıyım
Cevap: 75 e efendim

Soru: tel var mı destekli mi
Cevap: Efendim merhaba ürün balenlidir teşekkür ederiz keyifli alışverişler dileriz

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen Detaylı Fotoğraflar

Beyaz Büyük Beden Dantelli Jasmine Toparlayıcı Balenli Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü