Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 749.99 Tl'den Satılmaktadır.

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Kaç Kişi Memnun?

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürün Özellikleri

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, FLY STEP Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı ürününü 749.99 Tl'den Satılmaktadır.

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
749.99 Tl ye satışta olan Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok rahat ve cok şık
İsim: n** H**
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Beden:43
Satıcı: Soylu

Yorum: babama aldım beğendi rahat giymesi
İsim: **** ****
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: anneme aldım beğendi
İsim: d** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Aralık 2023

Yorum: kolay giyim sağlanması için almıştım oğlum beğendi yumuşak derisi
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok beğendim yumşacık
İsim: S** Ö**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün gayet güzel ve kaliteli hızlı teslimat ilgili satıcı teşekkür ederim tam kalıp alabilirsiniz
İsim: S** s**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: abim için aldım bu fiyata gayet güzel 👍
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Ürünün Siyah ve Lacivertini kullanmıstım Beyazıda almıs oldum Engelli kisi oldugum icin kolay giyi ve rahatlıgı acısından güzel tavsiye ederim
İsim: H** Y**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Beden:43

Yorum: özenli, kaliteli çok sağlam bir ayakkabı.....
İsim: B** ü**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Orta. çok kaliteli bir şey beklememek lazim
İsim: B** T**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: tavsiye ederim beğendim
İsim: A** A**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Beden:40

Yorum: biraz sert
İsim: H** S**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: çok güzel .
İsim: İ** A**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Mikemmil. Engelli icin giyimi harika. Bantı harika, taban kaymaz o biçim. Velhasıl kalite o biçim😊👍✔
İsim: A** Y**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:44

Yorum: çok iyi alınabilir
İsim: M** m** A**
Tarih: 17 Ekim 2023

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba. yazlıkmı?
Cevap: Merhabalar efendim ürününüz 4 mevsim kullanımına uygundur

Soru: здравствуйте, какой у вас рост 42 и 43?
Cevap: 42=26.5 cm 43=27cm

Soru: 40 numara güncellenir mi
Cevap: Merhabalar bu modelimizin yeniden üretimi planladık fakat üretim bandından çıkması ortalama 2 ayı bulacaktır

Soru: gri renk varmi elinizde şu an ?
Cevap: Merhabalar ile elimizde mevcuttur

Soru: İyi günler. Ürün tam kalıp mı, malzemesi nedir, yumuşak mı sert mi, sı geçirir mi?
Cevap: Merhabalar efendim ölümümüz yumuşaktır cilde vardır kaydırmaz termo tabanlıdır

Soru: 45 numara var mı 44 söyledim olmadı ürünü çok beğendim 3 renk almak istiyorum
Cevap: Maalesef efendim 45 numara üretilmemektedir

Soru: merhabalar. ayak baş parmağımda kemik çıkintisı var. Bu ayakkabıyı alsam rahat edermiyim. Bilgi verirmisiniz.
Cevap: Efendim merhabalar çevrenizde bir halux valux(ayak baş parmak kemik çıkıntısı)hastası ürününüzü denediğinde ayağının rahat ettiğini söyledi fakat sizin ayağınızın durumunu bilemediğimiz için %100 bir şey söyleyemeyiz genel itibariyle ayakkabımız geniş ve normal kalıptır

Soru: Ayak 42 numara ama ayağımda şişme sorunu var. 43 mü almalıyım? Karar veremedim.
Cevap: Merhabalar efendim 43 numara almanızı tavsiye ederiz ayakkabı normal kalıptır şişme varsa 43 alırsanız daha iyi olur

Soru: Diğer renkler ne zaman satışa girer?
Cevap: Efendim merhabalar bu ürünümüzün şu anlık üretimi durduruldu yaklaşık 2 ay sonra tekrardan üretilecek

Soru: bu ayakkabı bayanlar için galiba doğru mu anladım
Cevap: Efendim merhabalar ürününüz hem bayan hem erkek kullanımına uygundur şimdiden sağlıklı mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

Soru: ayaklarımız taraklı olur mu acaba
Cevap: Merhabalar efendim Taraklı ayaklarda 1 numara büyük almanızı tavsiye ederiz şimdiden sağlıklı mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

Soru: 44 numara almak istiyorum. stok ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim bu modelimizin yönetimi yaz aylarında durmuştu yaklaşık 1-2 ay sonra tekrardan üretime başlayacak ürünü favoriler ekleyip satıcı mağazamızı takip ederek kampanya ve stoklardan haberdar olabilirsiniz

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı Detay Resimler

Beyaz Cırtlı Sneaker Ortopedik Esnek Taban Rahat Nefes Alabilen Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü