Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Satın Alır Mısınız

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Anlık Fiyatı 599.95 Tl'den Satılmaktadır.

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Gerçekten İyi Mi?

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık 327 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Ürünün Detayları

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DENORA Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı ürününü 599.95 Tl'den Satılmaktadır.

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
599.95 Tl ye satışta olan Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
327 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Gelinliğimin altına giymek için aldım çok beğendim tam numaranızı alın
İsim: rabia y.
Tarih: 03 Eylül 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: DENORASTORE

Yorum: Çok güzel çok rahat bi ayakkabı ben çok beğendim. Ayak numaram genelde ayakkabılara göre 36 37 olarak değişiyor 36 aldım ve çok iyi oldu
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Ürünü bir numara küçük aldım tam oldu çok güzel bir ayakkabı teşekkürler
İsim: A** T**
Tarih: 18 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: inanılmaz yumuşacık. rahat asla pişman olmayacaksınız. tam kalıp . taraksız ince yapılı ayaklarım var. hiç de öyle bol durmadı.tam ayak numaranızı tercih edebilirsiniz. yaz boyu ayağımdan çıkmaz eğe esneme yapmazsa tabi. tek endişem bu 😊 yaşayıp göreceğiz 🤗
İsim: ö** b**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: tam yazlık. mükemmel👍
Tarih: 16 Ağustos 2022
Beden: Beden:36

Yorum: normalde 38 no giyiniyorum ancak cok büyük geldi. urun kaliteli ve cok guzel. ancak 1 numara kucuk almanız gerekiyor. hediye ettim ,bi daha alacam.
İsim: e** k**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çorapsız bile ayağı yakmıyor ve rahatsız etmiyor 👏🏻 tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 09 Kasım 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün tam kalıp. 39,5 giyiyorum normalde. 39 söyledim küçük oldu. Kendi numaranızı söylemelisiniz. Tekrar 40 sipariş verdim.
İsim: B** T** Y**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻cok guzel ,kedi bedeninizi alin bence
İsim: a** K**
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: Düğünümde kullandım aşırı rahat ayakkabı kendim için yaptığım en iyi iyilikti bir numara küçük alabilirsiniz
İsim: N** Ç**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Satıcı: DENORA

Yorum: Cok guzel ve rahat bir ayakkabi, numarami aldim tam oldu. Tesekkurler 🤍
İsim: G** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Haziran 2023

Yorum: Ürün tam göründüğü gibi geldi. Çok beğendim. Rahat ve çok şık bir ayakkabı. Paketi özenle hazırlanmış. Kargo teslimi gayet hızlıydı. Herkese teşekkürler
İsim: Sevcan D.
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: ürün çok şık,aynı zamanda çok rahat,kendi numaranizi alabilirsiniz,çok begendim
İsim: Şule s.
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: Ayakkabılar oldukça rahat 😌 ben 37 giyiyorum fakat 38 aldım iyi oldu, krem rengini de alacağım onu da çok beğendim
İsim: Birşah H.
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Kaliteli ve hızlı kargonuz için teşekkür ederim. 38 beden aldım tam oldu
İsim: dilara y.
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Eşimin surpriziymiş.Sagolsun Ben çok begendim. Tam numaranizi alabilirsiniz. Bu fiyata daha ne olsun. Yazin giyin gezin derim çok rahat. Not icinde ayri tesekkur ederim.
İsim: V** A**
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Gelinligin altına giymek için aldim ama günlükte kullanilabilir 38-39 arasında gidiyordum 38 numara tam oldu genel rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bi ayakkabı, görselle birebir aynı. Ayaklarım taraklı ve büyük genelde 40 numara ayağımı sıkar ama bu okadar rahat olduki. Bence 5 yıldızdan fazlasını hak ediyor bu ayakkabı. Almak isteyenler kesinlikle kaçırmasın..
Beden: 06 Temmuz 2022

Yorum: Çok teşekkür ederim ben böyle bir rahat ayakkabı görmedim ayağımda yok gibi içi de yumuşacık tam kalıp bir çok şık duruyor🌸🌸🌸
İsim: m** z** e**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Normalde 40 giyiyorum ama sağ ayağım kırıldığı için 41 numaraya çıktı,o yüzden ayakkabı bulmakta çok zorlanıyorum.yorumlara bakarak 40 aldım ve çok rahat oldu,yumuşacık,hiç rahatsız etmiyor.Bir numara küçük alın.Bu ayakkabı süper
İsim: s** d**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Anneme hediye aldım ve bayıldıı✨ Gerçekten de çok güzel, resimde gördüğünüz gibi geliyor. Kendi numarasını aldım ben ve tam oldu
İsim: Melissa A.
Tarih: 07 Ağustos 2022
Beden: Beden:39

Yorum: ayakkabı çok güzel ve harika duruyor asla kaba değil 36 37 arasiyim 37 sipariş ettim büyük geldi iade edeceğim fakat stok bekliyorum tek kötü olan tek bağcıgi çıkmadı biraz daha dikkat edilmesi lazim
İsim: E** C**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Gelinlik altına aldım çok tatlı şirin bir ayakkabı teşekkür ederim hızlı kargo içinde ☺
İsim: A** 1** U**
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: ürün çok kaliteli ve çok rahat. düğünüm için aldım, kesinlikle tavsiye ediyorum. ayrıca tam kalıp ayakkabı, ayak numaranıza göre alabilirsiniz.
İsim: n** g**
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: tam numara alin
İsim: y** c**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: ürün çok rahat..ayağım taraklı .38.5 _39 giyiyorum normalde..38 aldım .tam oldu👍
İsim: H** D**
Beden: 23 Mayıs 2022

Yorum: Çok tarz bir spor ayakkabı beğenerek kullanıyorum kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** D**
Beden: 30 Temmuz 2023

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz ben çok beğendim
İsim: M** B**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Çok düşünüp kararsız kalmıştım ağır gibi duruyordu acaba dedim hep ama dün sipariş verdim bugün geldi. Düğünüm için almıştım denedim ve resmen ayağımda yok gibi! Ayağım 40 numara taraklı genelde hep bez ayakkabılar tercih ederim. Bu MÜKEMMEL! Ayakkabı yok gibi adım atarken tabanı çok çok yumuşak. Düğünden sonra günlük de kullanılır çok iyi KesinlikDevamını Oku
İsim: K** D**
Tarih: 11 Mayıs 2022
Satıcı: Madame.muko

Yorum: Çok rahat çok sevdim ortopedik taban gibi ayaklarımı ağrıtmıyor teşekkür ederim
İsim: Gözde Ç.
Tarih: 26 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: topuk kaç?
Cevap: Merhaba efendim topuk boyu 5 cmdir

Soru: Siyah rengi gelirmi?
Cevap: merhaba efendğim bu hafta en geç yarın stokları güncellenecek.

Soru: topu oyu nedir
Cevap: Merhaba efendim topuk boyu 7 cmdir.

Soru: 37 numarasının stoğu gelir mi ? Gelinliğimin altına giymek için bu hafta almam gerekiyor
Cevap: Merhaba efendim stoklar güncellenecek takipte kalin

Soru: 38 numarasi gelecekmi
Cevap: Merhaba efendim bu hafta içi stoklarımız güncellenecektir

Soru: 36 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba efendim bayramdan sonra stoklar güncellenecektir

Soru: Ürün kaç cm
Cevap: Merhaba efendim 5 cm’dir

Soru: 38 numarası gelir mi
Cevap: Merhaba efendim bayramdan sonra stoklarımız güncellenecektir.

Soru: hiç 41 42 gelme olasılığı yok dimi 🥲
Cevap: merhaba efendim üretimimiz 36 -40 numara arasıdır.

Soru: Kaç cm topuk
Cevap: 5cm.efendim.

Soru: Merhaba urunun tabani deri mi yoksa bez mi.benm icin cok onemli ona gore tercih edecegm tesekkrler
Cevap: Merhaba efendim hazır tabandır deri değildir

Soru: merhaba 39 numarası ne zaman gelicek?
Cevap: Merhaba efendim önümüzdeki hafta güncellenecektir.

Soru: acaba 38 numarası gelirmi
Cevap: Merhaba efendim maalesef tükenmiştir

Soru: 36 beden ne zaman gelir
Cevap: merhaba efendim pazartesi açılacak teşekkürler,

Soru: 38 ve 39 ölçüde ayakkabının iç uzunluğu ne kadar?
Cevap: Merhaba efendim 38 numara 24 cm 39 numara 24.7 cmdir.

Soru: 37 numarası gelecek mi?
Cevap: Merhaba efendim stoklarımız yarın güncellenecektir.

Soru: Stok gelir mi 38
Cevap: Merhaba efendim maalesef tükenmiştir

Soru: Merhabalar, ben 37sini aldim buyuk geldi, yarim numara kucultucu tabanlkk aldim hala buyuk ama 36nin da ayagimi sikacagini dusunuyorum normalde hep 36 ya da 37 giyiyorum sizce 36si daha iyi olabilir mi?
Cevap: merhaba efendim 1 tam tabanlık ve yarım tabanlık deneyerek kullanın yine büyük gelirse 36 sipariş verin . iyi bayramlar.

Soru: iyi akşamlar, ayakkabi bagcikli mıdır?
Cevap: Merhaba efendim evet bağcıklıdır

Soru: Nsl temizlenir
Cevap: Merhaba efendim soğuk suda makinede yıkayabilirsiniz

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı Resim Galerisi

Beyaz Dantel File Kumaş Kalın Taban Gelinlik Günlük Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü