Beyaz Kadın Sneaker 14395 Alınır Mı ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Beyaz Kadın Sneaker 14395 Alınmaya Değer Mi?
Beyaz Kadın Sneaker 14395 Şu Anki Değeri 404.1 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Hakkında yaklaşık 2710 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Ürün Özellikleri

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Ürününün Satıcısı, SOHO Beyaz Kadın Sneaker 14395 ürününü 404.1 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Son Yorumlar
404.1 Tl ye satışta olan Beyaz Kadın Sneaker 14395 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2710 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Harika bir ayakkabı, duruşu çok güzel ve çok rahat. kendi numaranızı alın :)
İsim: J** A**
Tarih: 26 Temmuz 2021
Beden: Beden:38
Satıcı: Trendyol

Yorum: çok beğendim çok şık tavsiye ederim tam numaranızı alın
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ekim 2022
Beden: Beden:36

Yorum: cok tatlış bir ayakkabı tam numaranızı alin sade ve şık
Tarih: 04 Mart 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı. iyi kş almışım dedirtiyor. klasik spor farketmez her kıyafete yakışıyor. joker eleman gibi ☆
İsim: Y** M**
Tarih: 22 Ağustos 2021

Yorum: Sade ve her kıyafetin altına gidecek bir ayakkabı arıyorsanız doğru seçim.Tam kalıp ve rahat. Kendi numaranızı alabilirsiniz. Uzun yıllar giyilmez ama sezonu kurtarır bir kalitede.
İsim: Figen K.
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Rahat ve şık Bi ayakkabı elbiselerini altına çok güzel yakışıyor kendi numaranızı alın 38 aldım ve tam oldu
İsim: Ş** K**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz .Kargo özenli ve çok hızlıydı,teşekkürler.
İsim: d** e**
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Beklediğim gibi geldi ve ayrıca çok rahat kendi numaranızı almanızı öneririm.
İsim: A** B**
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: çok güzel kurtarici bir spor ayakkabı tam numaranızı alın
İsim: E** S** Ö**
Tarih: 24 Temmuz 2022

Yorum: 40 numara giyiyorum,tam numara sipariş verebilirsiniz.. Rahat taban,memnun kaldım, teşekkür ederim
İsim: M** G**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Hızlı teslimat ,özenli paketleme çok tesekkur ederım.Ayakkabı cok hafıf ve şık ,rahat ben 37 gıyıyorum 37 aldım tam oldu numaranızı almanızı tavsiye ederım.
İsim: B** K**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: rahat bir ayakkabı tam numara alın
İsim: bahar T.
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: çox güzel rahat beğendim kendi ayak numaranızı almanızı öneririm ben 38 kalmadığı için 39 aldım siz kendi kalıbınızı alın derim memnun kaldım teşükkür ederim 💙
İsim: A** C**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: T** A**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel ayakkabı, 36 37 arası giyiyorum 36 numara tam oldu
Tarih: 25 Ağustos 2021

Yorum: ayakkabi dagildi gitti
İsim: H** B**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: 37 giyiyorum bunuda 37 aldım tam oldu rahat ayakkabı
İsim: Merve Ç.
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Ayakkabi cok rahat tam numaranizi alin
İsim: E** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ekim 2022

Yorum: Tam beden alınabilir teşekkür ederim:)
İsim: Buket K.
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: tam beden almanızı tavsiye ederim çok rahat bir ayakkabı
İsim: D** Y**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Yumuşacık, rahat bir ürün. İnce 38 numara ayaklarım var 38 numarası tam oldu
İsim: m** ö**
Tarih: 08 Temmuz 2021

Yorum: 37 buçuk giyiyorum ama 37 numara tam oldu gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz teşekkür ederim Trendyol
İsim: Y** D**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: Ben çok beğendim kendi numaramı aldım çokta güzel oldu
Tarih: 08 Kasım 2021

Yorum: Fiyatına göre çok güzel ayakta da şık duruyor ben 36 numara aldım tam oldu kendi ayak numaranızı tercih etmenizi tavsiye ediyorum
İsim: Ö** K**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: güzel şık bir ayakkabı bir numara büyük alınabilir
İsim: E** K**
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: Resimdeki gibi çok şık ben yorumlara bakıp bir beden büyük aldım bir beden büyük almanızda yarar var kesinlikle
İsim: N** U**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı kendi numaranızı verin
İsim: İ** G**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: SÜPER! Hiç düşünmeden yazısız, şekilsiz sade beyaz spor ayakkabınızı buldunuz derim ben. Tam numaranızı alın.
İsim: s** a**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Güzel ayakkabı kalıbı rahat.Ben iki kızıma da aldım indirimli 70 TL ye .Kızlarım beğendiler.Teşekkürler
İsim: O** m** .** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ekim 2021

Yorum: indirimdeyken alınabilir kullanışlı fiyat performans ürünü sadece biraz sert gibi ama zamanla yumuşayacağını düşünüyorum. Kendi numaranızı alın
İsim: Ö** K**
Tarih: 10 Ağustos 2021

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: topuklu mu
Cevap: Merhaba, ürün topuk boyu 3 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 neden gelmiyor
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Ayakkabi dikişlimi
Cevap: merhaba model dikişli değildir

Soru: stok ne zaman yenilenir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: ürün kalıbı nasildir
Cevap: Merhaba, ürün rahat kalıptır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: kalıplar küçükmü
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numara ne zaman gelir

Soru: Merhaba unısex mi ?
Cevap: Merhaba, ürün kadın sneakerdır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Stoklar ne zaman yenilenecek??
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: aydındayım hangi ilden gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz depolarımızın uygunluğu ve stok durumuna göre size en yakın olan noktadan gönderilmektedir.

Soru: 38 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 38 numara ne zaman gelecek

Soru: 38 ne zaman gelir?

Soru: 36 numara ne zaman gelir

Soru: topuk boyu kac cm
Cevap: Merhaba, ürünün topuk boyu 3 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: açılma yapar mı
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 38 numarası ne zaman gelir

Soru: 38 numara stoğa girecek mi acaba?Girerse ne zaman?

Soru: 38 ne zaman gelir acaba

Soru: Merhaba ürünün bazı fotoğraflarda kenarları dikişli bazılarında değil neden acaba özellikle dikişli olmasını seçebiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Beyaz Kadın Sneaker 14395 Ürünün Detaylı Resimleri

Beyaz Kadın Sneaker 14395 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü