Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aydan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
600
0
0
Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Tavsiye Eder Misiniz?
Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Şimdiki Fiyatı Ile 322.49 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Hakkında yaklaşık 755 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Teknik Bilgiler

https://hizliresim.com/gbjqA5">

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürününü 322.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Kullanıcı Yorumları Nasıl?
322.49 Tl ye satışta olan Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
755 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kurtarıcı bir parça aşırı rahat 85b giyiyorum m/l beden aldım
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Beden:S/M
Satıcı: Penti

Yorum: O kadar güzel ki alin aldirin . Bur beden küçük alin
İsim: Y** Y**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Alın aldırın tek kelimeyle efsaneee 80c cup kullanıyorum sm beden aldım çok güzel tutuyor sadece bir beden küçük alınmalı
Tarih: 18 Ağustos 2021

Yorum: S beden aldim tam oldu kaliteside güzel
İsim: Y** T**
Tarih: 11 Şubat 2023
Satıcı: Tesbih Sanatım

Yorum: çok memnun kaldım bir beden küçük alın
İsim: E** Y** u**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel bir beden küçük alınmalı
İsim: R** V**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: 75B s-m aldim oldu
İsim: B** D**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Yam bedeninizi alın güzel
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: biraz daha siki ola bilirdi ama fena degil.ben 75 80 giyiyorum s m oldi
Tarih: 30 Temmuz 2021

Yorum: 1 beden küçük alınmalı
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Üst bedenim 85 ve s/m aldım tam oldu. Güzel beğendim👍
İsim: D** U**
Tarih: 19 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: İNPO MODA

Yorum: Kalitesi çok iyi. Straplez olduğu için bir beden küçük alınabilir.
İsim: b** s**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Penti kalitesi kendi bedeninizi alın
İsim: F** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Özellikle yaz sıcağında sert sütyenler yerine bunları kullanmak aşırı rahat oluyor. Kendi bedenimi aldım.
İsim: R** Y** S**
Tarih: 10 Eylül 2022
Beden: Beden:M/L

Yorum: Düşer diye endişe etmeyin gayet güzel tutuyor 75 b için s/m aldım
İsim: T** B**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Beden de sıkıntısı var normalde m -l bedenim ama s-m aldım daha rahat güzel oldu
İsim: G** S**
Tarih: 10 Eylül 2021

Yorum: Bollaşıyor 2 beden küçük alın
İsim: T** K** g**
Tarih: 12 Aralık 2022
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Beklentimi karşıladı. Ama beden olarak asla büyük almayin. Ara bedenseniz mutlaka küçüğünü alın.
İsim: F** A**
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: çok rahat 80b kullanıyorum s oldu
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: gayet Güzel, Penti diye bedenleri dar olabilir sanmıştım ama en büyük bedeni bile büyük geldi kızlar, toplasın istiyorsanız bir beden küçük alın.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: 85b kullanıyorum m beden aldim kaymıyor ve rahat
İsim: Y** İ**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** D**
Tarih: 03 Şubat 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: Giyimi rahat sizi sıkmıyor üzerinize de yapışmıyor. Göğüs kalıbı sert olmadığı için sütyen gibi bir özelliği yok ama sıfır kollar için kurtarıcı alınmasını tavsiye ederim. Giydikçe esniyor o yüzden büyük almayın
İsim: E** A** S**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: beklediğim gibi geldi dokusu falan çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: l** g**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: 75 c gıyorum s/m kucuk geldı bedenım M/l olmalıymıs daha once sıyahında o beden kullanmısdım cok rahat dekoltelerın altına kurtarıcı
İsim: E** Ö**
Tarih: 29 Haziran 2022
Beden: Beden:M/L

Yorum: kendi numaranızı alın 👍
İsim: A** M**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Herkes bir beden küçük alın demiş ama bence tam beden alınmalı yoksa kulplar küçük geliyor
İsim: T** Ö**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: s aldım tam oldu mezuniyet için aldim
İsim: hatice h.
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: İç gösteren bluzler için aldım, 38 beden ve üstü M/L beden tercih etmeli. Kullanışlı.
İsim: H** K**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: kendi bedeninizpek kullanisli degil bir beden buyuk alin derim
İsim: G** B** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhabalar beden
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Destekli mi
Cevap: Merhaba , Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz, çıkarılabilir kap özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba gogus ustu 85 alti da 72 hangi bedeni tercih etmeliyim s mi mi mi?
Cevap: Merhaba,Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürün için 80A beden tercih edebilirsiniz.. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: L beden varmı
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: pet varmi göğüs kisminda
Cevap: Merhaba , Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz, çıkarılabilir kap özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Nasıl yıkanıyor acaba?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 95c giyiyorum XL olur mu?

Soru: 75 beden hangisi oluyo
Cevap: S-M beden tercih edebilirsiniz

Soru: S/M ve M beden arasındaki fark nedir? Beden tablosundan bakin demeyin lütfen tablo ikiisnde de ayni
Cevap: Merhabalar sırt genişliği farkı vardır. Sütyen bedeninde olduğu gibi göğüs altı ve üst bilgileri gibi düşünebilirsiniz

Soru: merhaba sütyen kısmı petlimi
Cevap: Merhaba , Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürünümüz çıkarılablir ped özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: üzerime yapışan bir elbisenin altına giydiğim de dikişleri belli olur mu acaba
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: göğüsüm bedenime kıyasla çok büyük, küçük durmasını istiyorum. 45 kiloyum s bedenini alırsam iyice bastırıp küçük durmasını sağlar mı?
Cevap: Merhabalar. S/M bedenini tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Soru: Meraba içi dolgulu mu
Cevap: Merhabalar evet dolgusu mevcuttur efendim

Soru: 75 C bedenim ve beden tablosuna baktım fakat S mi yoksa M beden mi olduğunu anlamadım yardımcı olabilir misiniz

Soru: Üstüne beyaz dar bady giyildiğinde izleri belli olur mu acaba
Cevap: Merhaba, Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz balensiz yapısı ve straplez kullanımıyla rahat, çıkarılabilir kaplarıyla fonksiyonel özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüsümün ucunu falan kaptır mı

Soru: merhaba diğer renklerde ML kullaniyorum bunda hangi bedeni almam gerek ML yok

Soru: Merhabalar 70B giyiyorum s/m beden olur mu?
Cevap: Merhaba, Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen model ürünümüz için S/M bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünün içinde ped var mı
Cevap: Evet var efendim

Soru: pedi var acaba
Cevap: Merhaba , Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen ürünümüz çıkarılablir ped özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen Görsel Galerisi

Beyaz Nu Basic Straplez Balensiz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü