Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U-25 E-38 G-15 cm Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Satın Alır Mısınız?
Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Şu Anki Satış Fiyatı 298.48 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Hakkında yaklaşık 117 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Detaylı Bilgi

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Ürününün Satıcısı, Shaka Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm ürününü 298.48 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Yorum Ve Değerlendirmeler
298.48 Tl ye satışta olan Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
117 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çanta mükemmmeelll tamm yazlıkk bayıldımm teşekkür ederim. boyu da çok güzel.
İsim: D** K**
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: Çok beğendim çok rahat, kullanışlı ve şık.
İsim: Ö** A**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Çok şık çok güzel ve kaliteli teşekkür ederim tek ortadan kapanması yerine fermuar olsa çok daha iyi olurdu
İsim: Merve A.
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün görselde görülen çantanın aynısı hiç yorum yoktu tereddüt ederek almıştım ama çok güzel geldi
İsim: A** N** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: İyi kullanışlı
İsim: D** K**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Fiyatına göre aşırı kaliteli ilk kendime aldım sonra anneme de aldım aynısını içindeki minik çanta aşırı kullanışlı oluyor kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Aleyna K.
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel beğendim
İsim: A** l**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çantayı arkadaşıma hediye ettim, çantaya bayıldı. dokusu yumuşak. herkeste olması gereken yaz için ideal bir çanta.
İsim: M** Ö**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bir çanta dokusu şekli sadece büyük duruyor fotoğrafta ama boyutu ideal cüzdanı falan ben bayıldım
İsim: ç** ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çok guzel tavsiyye ederim
İsim: NIGAR V.
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: beklediğimden biraz küçük geldi ama içi geniş tercih edilebilir kurtarıcı bi çanta
İsim: L** G**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim makyaj çantası ve cüzdanı da gayet iyi duruyor ama çok ağır bir kokusu vardı bir gün balkonda havalandırsam da tam olarak geçmedi o koku
İsim: N** T**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: tam bir fiyat performans ürünü. Aşırı kaliteli değil ama iş görür ben beğendim.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Bekledigimden bi tik kucuk geldi ama begendim kullanisli guzel bi canta
İsim: Ç** S**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ben üniversite de kullanmak için almıştım alınır kaliteli sadece bir kutu da gelmesini beklerdim
İsim: T** Ş** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: çok güzel rahat hafif ve kullanışlı bir çanta, bölmesi yok ama içine bir makyaj çantası tarzında eşya bölmesi için çantası da mevcut
İsim: E** N** G**

Yorum: cok begendim
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: üniversite için almıştım henüz açmadım ama

Yorum: Siyahını da aldım gerçekten çok güzel
İsim: T** G**

Yorum: çok beğendim harika

Yorum: çok güzell ve kaliteli. boyum kısa olduğu için yakışmax diye korkmuştum ama aşırı büyük değil tam ideal
İsim: G** N** I**

Yorum: ürünün derisi ve duruşu gayet güzel fakat fotoğraflara aldanıp daha büyük oldugunu düşünmüştüm büyük bir omuz çantası arıyorsanız yanlış bir seçim olacaktır.
İsim: N** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Çok kullanışlı sadece biraz koku var oda kullandıkça geçer diye düşünüyorum
İsim: E** B**

Yorum: bence gayet güzel kullanışlı beğendim tavsiyede ederim
İsim: H** y**

Yorum: f/p ürünü
İsim: R** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Çantayı çok beğendim. Her kıyafete uyumlu bir şekilde kombin yapılabilir. İçinin genişliğinin yeterli olduğunu düşünüyorum. Hafif bir kokusu var genel de yeni eşyalarda olduğu gibi ama rahatsız edici değil. Havalandırınca geçeceğini düşünüyorum.
İsim: S** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Aşırı beğendim
İsim: G** K**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Üni bag olarak aldım yeterli gibi duruyor güzel
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ba yıl dım gerçekten bu kadar kaliteli olabileceğini hiç düşünmemiştim hem uygun fiyatlı hem kaliteli hemde yanında hediye göndermişler çok çok teşekkür ederim hiç pahalı markalardan çanta almaya gerek yok
İsim: B** I**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: kardesim siyahını almıştı beğendim bende beyazını aldım güzel geldi ne cok büyük ne de küçük üniversite için gayet ideal

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba, Uzunluk 25 En 38 Genişlik 15 cm'dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Üstündeki kartlik çıkarılıyormu
Cevap: Merhaba, Kulpunda takılıp çıkarılabilen cüzdanıyla beraber gönderilmekte ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: Kaç gözü var
Cevap: Merhaba, ürünümüz çıtçıtlıdır ve tek bölmelidir. İlginiz için teşekkürler

Soru: Bordosu gelicek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: siyah renk stok gelecek mi
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: krem rengi tekrar gelecek mi acaba

Soru: Acik pembe gelicek mi
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: bilgisayar sığar mi
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: merhaba küçük kalemlik tarzı parçaya kelem tarzı ürünler kolayca sığıyor mu
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: lise için kullanislimi ici
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: krem rengi vardı artık yok mu

Soru: Merhaba kahve rengi ne zaman gelir🙏🏻🥹

Soru: çantanın üzerinde ne ile neyi geliyor
Cevap: Merhaba ürünümüz görselde gördüğünüz gibi gönderilmektedir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: takip ettim beklemedeyim teşekkürler💕
Cevap: Anlayışınız için biz teşekkür ederiz

Soru: rengi beyaz olduğundan dolayı temizliği nasıl yapılmalı neyle silinmelidir
Cevap: Merhaba , elde veya düşük ayarlı kısa programda yıkama işlemi yapabilirsiniz.

Soru: Ürünün siyahı ne zaman güncellenir acaba

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm Detay Resimler

Beyaz Shk108 Çıtçıtlı Suni Deri Cüzdanlı Makyaj Çantalı Kadın El ve Omuz Çantası U:25 E:38 G:15 cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü