Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Alınır Mı ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Alınmaya Değer Mi?
Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 159.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Hakkında yaklaşık 4325 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Açıklama Ve Özellikler

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Ürününün Satıcısı, rise and shine Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml ürününü 159.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Kullanıcı Yorumları
159.0 Tl ye satışta olan Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4325 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: sırtımda sivilce lekeleri oluşmuştu düzenli kullanımda mükemmel bi ürün onları yok denecek şekilde azalttı yok etti diyebilirim hiç düşünmeden alın lekelere cilt kararmalarina çok güzel bi ürün paketleme kargo ozenliydi teşekkür ederim
İsim: İmran T.
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rise and Shine Kozmetik

Yorum: Harika bitti tekrar stok yaptım indirimde ❤🌺
İsim: Merve D.
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: cok güzel bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: çok iyi stok yapıyorum
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: güzel ürün indirim oldukça stok yapıyorum.
İsim: Ş** K**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: her gece sürüyorum yüzüm aydınlık ve nemlendiriyor
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Uzun süredir kullandığım bi ürün fiyat düştükçe stokluyorum. Nem oranı kokusu harika. Paketleme de gayet güzeldi
İsim: B** N** P**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: çok güzel bir sonuç elde ettim kullandıktan sonra harika bir ürün Stok yapıcam lekelerim açılıyor kullandıkça
Tarih: 05 Temmuz 2023
Satıcı: SEF TİCARET

Yorum: stok yapmalik ürün
İsim: N** T**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Fiyatı bittikçe stokladım geyet de güzel
İsim: E** D**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Bayıldım indirim buldukça stokluyorum.
İsim: H** D**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: cok memnun kaldim stokluk urun
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: stoklamalisinizzzz
İsim: N** B**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: stokladigim bı ürün kullanmanizi tavsiye ederim
İsim: S** G**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: gerçekten tüm ürünleri birbirinden harika ,benim cildima çok iyi geliyor ,iki günde kargo elime ulaşti . teşekkür ederim
İsim: E** S**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: stokladıgım ürün
İsim: S** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ablam kullanıyordu onun tavsiyesiyle aldım. 3-4 günlük kullanımda dahi kararmalarimda açılma oldu. Düzenli kullanımda daha çok faydalı olacağını düşünüyorum. tatlı hediyeniz için de çok teşekkür ederim 🙏
İsim: M** T**
Tarih: 14 Temmuz 2023
Satıcı: Şin Store

Yorum: Stok yaptığım bir ürün harika
İsim: F** g** A**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: harika bir ürün süredir stok yapıyorum kokusu çok güzel
İsim: A** K**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: çok iyi indirime girdikçe stok
İsim: y** A**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim indirimi bekliyordum hemen üç tane aldım stokladım
İsim: Z** F**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: İnidirimdeyken alıp stoklarım
İsim: R** P**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: ürünü kullandim ve gercekten 1 haftada gözle görülür şekilde acilmalar görüyorum yapısi cok iyi kötü bir kokuya da sahip degıl ürünu begendim yine alip stok yapicam 🥰🥰
İsim: F** Z**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: stokluyorum indirim gördükçe 3 al 2 öde zamanları
İsim: seren y.
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: bir aydır kullanıyorum etkisini görmeye başladığım için stok yaptım ellerime de kullanıyorum ben çok beğendim bana kız kardeşim tavsiye etti teşekkür ediyorum
İsim: f** k**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: stok yapılacak bir ürün 6 aydır kullanıyorum aşırı memnunum;)
İsim: E** Y**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: düzenli kullanımda işe yarıyor alın aldırın
İsim: Ceyda Ü.
Tarih: 18 Haziran 2024
Satıcı: ÇARDAK MARKET

Yorum: müthiş kokusu zaten harika sürekli stok yaptığım bir ürün 🤌
İsim: R** K**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: stok yapılacak ürün
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ben öncelikle sürekli makyajla günümü geçiren bir insanımdr okula dahi giderken yapıyordm normalde ama bu krem yüzüme baka iyi gelmeye başladı okul çantama atıyorm okulda bile sürüyorm o kadar beğendin ki düzenli kullanımda baya etkisini gösteriyor öneririm gayet iyi bir krem stokkk yapılmalı💛
Tarih: 31 Mart 2024

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar uygundur dilerseniz içeriğini kontrol ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: Gündüz sürüp dışarı çıkmaya uygun mu
Cevap: Merhabalar uygundur kullanım sağlayabilirsiniz. Sevgiler 🌸

Soru: merhaba kalıcı beyazlık etkisi var mı
Cevap: Merhabalar ilettiğiniz şekilde bir özelliğe sahip değildir.

Soru: yüz için kullanılıyor mu
Cevap: Merhabalar, kullanım sağlayabilirsiniz ❤

Soru: merhaba içerik atar mısınız
Cevap: Merhabalar, Aqua, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liqudium, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonete, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Parfum, Alpha Arbutin, Benzyl Salıcylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Soru: Merhabalar;sabun ve beyazlatıcı kremi kullandıktan sonra inanılmaz derecede yüzüm kabardı önceden olan lekem kabarıp rengi koyulaştı.lifi biraz sert kullanmaktan oldu sanırım.yoksa deri altı kusma yapmış olabilir mi?. Nasıl bir yol izlemeliyim.. cildim tamamen kabardı ve sivilcelenmeye başladı…
Cevap: Merhabalar kullanım şeklini değiştirerek kullanınız lif kısmını kullanmadan elinizde köpürterek yüzünüze masaj yaparak kullanınız ve durulayınız bir süre kremi kullanmayınız.

Soru: Lekeli cilde maderase ve leke kremi kullanımı nasıl olmalı
Cevap: Merhabalar kuru cilt tipine sahipseniz günde bir defa karma veya yağlı ise haftada 3 defa kullanım sağlamanız uygundur. Beyazlatıcı günde 1 defa ikisini beraber kullanım sağladığınızda belirli aralıklarla kullanınız.

Soru: ürün üstünde yazan ıçerik listesini paylaşabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar Aqua, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liqudium, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonete, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Parfum, Alpha Arbutin, Benzyl Salıcylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Soru: merhaba ürün etkisini ortalama ne kadar zamanda gösteriyor
Cevap: Merhabalar düzenli kullanımda sonuç vermektedir.

Soru: Nemlendiriyor mu yüzü peki
Cevap: Merhabalar nemlendirici özelliğine sahiptir.

Soru: Merhaba beyazlatıcı krem aldım Sivilce izlerini götürür mu ?
Cevap: Merhabalar lekelerinize kullanınız aktif sivilcelerinize alovera sabun kullanınız.

Soru: gebelikte kullanılır mı
Cevap: Merhabalar uygundur kullanım sağlayabilirsiniz. Sevgiler 🌸

Soru: merhaba yuzumuzde kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar, kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: Bu ürünün kullanım amacı nedir detaylıca anlatırmısınız yüzümde cok az sivilce var
Cevap: Merhabalar Arbutin, renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını azaltma yönünde etkinlik sergiler. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin renk açıcı etkisi ile cilt tonu eşitsizliklerini düzeltmede etkili kremdir. sonradan oluşan lekelenmelerde beyazlatıcı krem kullanarak fayda görebilirsiniz❤

Soru: Merhaba, bu kremi normal günlük nemlendirici olarak kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar, nemlendirici olarak hyaluronik serumumuzu kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba yaşım 16 ve cildim cok hasas bende kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar doktor onayı ile kullanım sağlamanızı öneririz.

Soru: Kremin kokusu var mı
Cevap: Merhabalar kokular kişisel zevk olduğu için net bir bilgi verememekteyiz.

Soru: sivilcelere uygunmudur
Cevap: Merhabalar, Aktif sivilceler için aloevera sabun kullanım sağlayabilirsiniz. aloevera sabun cildinizin akneli sivilceli dönemlerinde öncelikli olarak tercih edebileceğiniz bir sabunumuzdur buna bağlı olarak aloe vera özlü kabak lifli sabun etkileri arasında yer alan İltihap sökücü özelliği de ön plana çıkar. Aleovera ve pirinç özlü sabunumuzun ikisinde de nemlendirici bir özellik bulunmamaktadır Hyaluronik Asit & Kolajen Serumumuz ve ya güneş kremimiz ile destekleyebilirsiniz. Cildinizde aktif sivilce mevcut ise lif kısmını kullanmadan sadece sabunu avcunuzda köpürterek yüzünüze uygulayıp 5-10 dk beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz.🤍

Soru: merhaba hamilelik doneminde kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, kullanıma uygundur; dilerseniz içeriğini kontrol sağlayarak kullanım sağlayabilirsiniz🤍 Aqua, Glyceryl stearate, Niacinamide, Cetearyl alcohol, Paralfinum liquidum , Glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, Dicaprylyl carbonete, Glycrrhiza glabr root extract, Cinchona succirubra bark extract, Butyrospermum parkii butter, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl palmitate, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Dimethicone ,Parfum, Alpha-Arbutin, Triticum Vulgare Germ Oil, Orzya SAtiva Bran Oil,Helianthus Annuus Seed Oil, Lactic Acid,Benzyl salicylate,Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool.

Soru: Meerhaba, genetal bölge kullanımı nasıl olmalıdır ve haftada kaç kere kullanılmalı?
Cevap: Merhabalar Arbutin, renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir.Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını azaltma yönünde etkinlik sergiler. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin renk açıcı etkisi ile cilt tonu eşitsizliklerini düzeltmede etkili kremdir. Beyazlatıcı kremi günlük kullanım sağlayabilirsiniz. ❤

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml Detaylı Resimler

Beyazlatıcı Krem ( Whitening) - 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü