Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Şu Anki Fiyatı 190.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Hakkında yaklaşık 951 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Detaylı Bilgi

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Ürününün Satıcısı, JOWE Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel ürününü 190.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Kullananlar
190.0 Tl ye satışta olan Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
951 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Aldığım için çok memnun kaldım kaslarım dokuluyordu dökülen düzenli kullanımda kasimda oluşan boşluklar bile doldu iyiki almışım.
İsim: İlknur A.
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JOWE

Yorum: Sureklı kullanıyorum ındırme gırer gırmeZ stok yapıcam kaşlarımda hiç beyazlık yapmıyor çok doğal oluyor harıka bir jel
İsim: D** Ç** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Bu zamana kadar kullandığım jeller sabunlar hiç biri bunun yerini alamaz o kadar iyi ki anlatamam kullanışı çok çok rahat ve gerçekten sabit kalıyor biraz inatçı kaşlarım var ona rağmen beni hiç zorlamadı teşekkür ediyorum
İsim: S** Y**
Tarih: 11 Mart 2024
Satıcı: TrendSetter

Yorum: kaslarim sekline kavustu..duzenli kllanimda beslendi ve gürlesti
İsim: E** E**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Ben bunu daha önce arkadaşımla kullanmıştım aşırı beğendim hemen kendim de sipariş verdim İndirime girdikçe de stok yapacağım bayıldığım bir ürün oldu gerçekten diğer markaları unutun kesinlikle
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir kas sabitleyici bu firmanın ürünleri çok güzel sürekli sipariş veriyorum kas sabitleyici ilk defa getirttim makyajı tamamlayan harika ürün.
İsim: i** ç**

Yorum: Iyi güzel ürün hızlı kargo sağlam pakitlama için teşekkür ederim bağandim...
İsim: Z** h**
Beden: 15 Şubat 2024

Yorum: birsuru kat patpata sarilmis geldi hasar görmeden teşekkürler özenli kargo için 🌺 şişesi çok kaliteli fircasida çok güzel rimel olarak da çıkmalı bu firça 😍 kokusu çok güzel sabah uyhuladim nasıl şekil verdiysem gün sonu hâlâ o şekil duruyordu kaşlarım . topuz yaptığımda çıkan bebek saçlarimi sabitlemek için de kullandım gayet başarılı alın aldırDevamını Oku
İsim: C** A**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün. çantamdan asla çıkarmayacağım kaş şekillendirici. çok beğendim kaşları sabit bırakıyor yağlı his asla yok. çok memnunum.
İsim: T** T**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Çok bependim beyazlık bırakmaması en büyük tercih sebebım oldu iyi ki de almışım tutuculuğu çok güzel
İsim: D** K**

Yorum: işe gelirken sürüyorum gerçekten bütün gün duruyor ve asla beyazlamıyor başka kaş sabitleyici de kullandım ama en iyisi bu
İsim: B** İ** Y**

Yorum: denemek icin sabirsizlandigim urun harika
İsim: G** A**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: kaşlarımın daha verimli uzaması için kullandığım en iyi kaş sabitleyici ürün
İsim: Rabia K.

Yorum: Süper sabıtleme süper hacım verıyor stoklanası bi ürün
İsim: S** C**

Yorum: O karar güzelki keske daha önce alsaydım, o kadar ürün aldım denedim ama gercekten en güzeli bu 🥰 yapış yapıl his bırakmıyor, beyazlık bırakmıyor çok güzel sekil veriyor, tavsiye ederim kesinlikle 🥰
İsim: D** Y**

Yorum: aşık oldum resmen ne beyazlık bırakıyor nede yapış yapış his oluşuyor çok hafif hiç yokmuş gibi ama muhteşem şekillendirme tek kelimeyle muh te şem!
İsim: E** D**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: İndirimden almıştım memnun kaldım beğendim 👍🏻 paketlenmesi gayet özenliydi teşekkürler
İsim: A** Y**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Ürünün hem Fiyati hem kendisi çok iyi geldi teşekkür ederim kaslarım daha sabit
İsim: B** E**

Yorum: makyajın olmazsa olmazı beyazlık bırakmayan bir kaş şekillendirici jeli idi hemen sipariş verdim kullanmaya başladım çok beğendim hem şekillendiriyor hem E vitamini sayesinde besliyor
İsim: s** k**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Beyazlık bırakmıyor muhteşem bir ürün
İsim: M** K** A**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: ay beğendim güzel
İsim: F** T**
Tarih: 20 Nisan 2024
Satıcı: ULTRA

Yorum: Ürünü 2 şekilde kullanabilirsiniz. Çok doğal olsun günlük kullanmak istıyorum derseniz direkt kaşlarınızı tarayın. Ve o şekilde kullanın. Yok ben daha sabit kaşlar istıyorum diyorsanız kaşlarınızı aşağıya doğru iyice tarayın 15 20 saniye o şekilde bekleyin ve sonrasında kaşlarınızı yukarı doğru tarayıp şekil verin. İlk kullandıgımda bu ikinci durumDevamını Oku
İsim: e** e**
Beden: 21 Nisan 2024

Yorum: Harika bir ürün iyi ki almışım kaşlarımı çok güzel şekillendiriyor bayıldım
İsim: E** E**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Bu ürünle tanıştıktan sonra diğer kaş sabitleyicilerin çöp olduğunu anlayacaksınız kesinlikle parasını sonuna kadar hakediyor
İsim: B** H**
Beden: 13 Şubat 2024

Yorum: harika tek kelimeyle bayıldım kaşlarımda beyaz his bırakmıyor ve besliyor.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: kalicigini sevdim hic beyaz kalinti birakmiyor harika her an yanimda
İsim: G** a**

Yorum: Bayıldımmmm aradigimi buldum resmen. Beyazlik birakmamasi harika
İsim: H** B**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: gün boyu kaşlarım sabit kalıyor hoş görünüyor ben çok beğendim sizlere de tavsiye ederim
İsim: i** i**

Yorum: Kaşlarım kıvırcık olduğu için çok düzensizdi. Bu ürünü arkadaşımda gördüm ve hemen bende aldım. Şimdi kaşlarım daha düzenli ve hemen şekil aldı
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Kaşlarım harika şekil aldı çok beğendim yapış yapış bir his aşk olmuyo teşekkürler köse
Tarih: 22 Şubat 2024

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Merak Edilenler Neler?

Soru: suya dayanıklı mi?
Cevap: Merhaba, Suya dayanıklıdır fakat ne kadar suya maruz kalacağı önemlidir. Sonuç olarak kaştan çıkartırken de su ile yıkama ile çıkarılmaktadır. Ürünümüz güçlü formülü ile gün boyu kalıcılık gösterir.İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba renk turuncu yazıyor siyah kaşlar için uygun değil sanırım
Cevap: Merhaba, ürünümüz şeffaf renktedir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: dökülme yapar mı acaba
Cevap: Merhaba ürünümüz kaşlarda dökülme yapmaz. İçeriğindeki e vitamini ile kaşlarınızı besler. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: kaş diplrmde egzama var urununuzu kullnbilirmyim
Cevap: Merhaba, doktor kontrolü ile ürün kullanımı önerilmektedir.

Soru: merhaba suya dayanıklımıdır ve kaç saat kalma özelliği vardır
Cevap: Merhaba, Suya dayanıklıdır fakat ne kadar suya maruz kalacağı önemlidir. Sonuç olarak kaştan çıkartırken de su ile yıkama ile çıkarılmaktadır. Ürünümüz güçlü formülü ile gün boyu kalıcılık gösterir.İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba, SKT 2027 yılıdır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Bu sayfanın satıcısı neden ılgılenmıyor ya
Cevap: Merhaba, sorunuz yanıtlanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Evet devam ediyor
Cevap: Merhaba, srounuzu tek bir soru içerisinde iletirseniz yardımcı olalım.

Soru: Kaş dökme yapar mı
Cevap: Merhaba ürünümüz kaşlarda dökülme yapmaz. İçeriğindeki e vitamini ile kaşlarınızı besler. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: garip olacak ama erkekler için gider mi kaşlar yamuk oluyor ne kadar elimle düzeltsemde küçük dalgalı gibi resim çekince de kötü geliyor göze sadece taranmış gözüksün bir kaç saat dursun düzgün yeter çok hafif jeli kullanırım zaten ya sizce? gider mi istediğim şekil almayı düşünüyorum 29 Nisan
Cevap: Merhaba, Jowe Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel ürünümüzü erkeklerin kullanmasında bir sakınca yoktur. İlginize teşekkür ederiz .

Soru: merhaba kaşlarda dökülme yapar mı?
Cevap: Merhaba, herhangi bir dökülme sağlamaz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: gunluk kullanim icin uygun mudur
Cevap: Merhaba, günlük olarak tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürün tek kaşa mi uygulanıyor kirpik içinde kullanilabilinirmi bir zararı olurmu
Cevap: Merhaba, Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel kaş için üretilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar kaş waxından farkı ne acaba
Cevap: Merhaba, daha sıvı formdadır ve ebat ağırlık farkı bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: kirpik içinde kullanılabilir mi öyle kullananlar da gördüm sormak istedim
Cevap: Merhaba, Jowe beyazlık bırakmayan kaş şekillendirici jel ürünümüz kaş kullanımına uygun formüle edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Kaşları sertleştiriyomu
Cevap: Merhaba, herhangi bir sertleştirme yapmaz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: aynı zaman da kaşları boyuyormu
Cevap: Merhaba,ürünümüz renksizdir.kaşlarınızı boyamak için kaş kalemlerimize göz atabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Kaşlarda beyazlık bırakıyor mu?
Cevap: Merhaba, herhangi bir beyazlık bırakmaz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürününüzün kaç saat etkisi vardir

Soru: etkisi ne kadar sürer ve suya dayanıklıki acaba
Cevap: Merhaba, Suya dayanıklıdır fakat ne kadar suya maruz kalacağı önemlidir. Sonuç olarak kaştan çıkartırken de su ile yıkama ile çıkarılmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel Detay Resimler

Beyazlık Bırakmayan Kaş Şekillendirici Jel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü