Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Güncel Fiyatı 297.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Gerçekten İyi Mi?

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Hakkında yaklaşık 6209 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Teknik Bilgiler

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve SafFaydaları Nelerdir?Güçsüz saç derisini besleyerek, nem verir._x000D_
Kepek ve dökülme karşıtı bakım sağlar._x000D_
Saçlara ışıltı ve yumuşaklık kazandırılmasını destekler.Nasıl Kullanılır?Saç bakımı için, saç dipleri ve saç uçlarına spreylenerek kullanılabilir.Kimler Kullanabilir?Tüm saç tipleri için uygundur.Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.Nasıl Üretiliyor?Su buharı distilasyonu ile elde edilen %100 Saf Biberiye Suyu'dur. Bade Natural Saf Biberiye Suyu, sertifikalı üreticilerden tedarik edilen hammaddeler ile AR-GE merkezimizdeki kalite kontrol testleri sonrasında fabrikamızda dolum işlemleri tamamlanarak üretiliyor.Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Doğa dostudur.Nasıl Saklanmalıdır?Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Ürününün Satıcısı, Bade Natural Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml ürününü 297.9 Tl'den Satılmaktadır.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
297.9 Tl ye satışta olan Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6209 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Benim saçlarımıza inanılmaz iyi geldi. Boyalı saçlarım olduğu için duştan sınra saçlarım kabarık ve kuru olurdu. Bu yüzden saçlarımı hep fönlü kullanırdım. Ancak bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri saçlarımdaki elektriklenme bitti ve yumuşacık parlak oldu. Saçlarımı artık doğal kendi haliyle rahatlıkla kullanabiliyorum.İkinci şişeme başladım. TaDevamını Oku
İsim: Hatice P.
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bade Natural

Yorum: Hızlı kargo için teşekkür ederim. Cildim yağlı pamuk yardımıyla tonik olarak uyguluyorum ve t bölgemdeki yağlılığın geçtiğini gözlemliyorum. Cildimi tertemiz yapıyor çok memnun kaldım. Bitince tekrar alıcam.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: 5 günde fark yarattı inanılmaz bir şey, saçım dökülmüyor eminim yeni saçlar da çıkacaktır
İsim: I** A**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: kargo gelir gelmez kullanmaya başladım. Ferah kokusuna bayıldım. saçlarımı hacimlendirdi sanki. alın aldırın.
İsim: f** k**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Saçlarım vitaminsizlikten tamamen yıpranmıştı ve tesadüfen tansu dayanın paylaşımında denk geldim oda başka bi influenserı paylaşmıştı saçıma bu kadar iyi geleceğini ve bu kadar kısa sürede yarayacağını düşünmedim mükemmel sağlıklı saçlarım var şuan bitmek üzere yine sipariş vereceğim kesinlikle alın..
İsim: P** K**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Hemen alın bacılarım saçları uzatıyor ve kötü kokmuyor 💖
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Ürünü Gizem Sarı Tekin önerisi ile aldım🫶🏻 2 haftadır kullanıyorum sabah akşam olmak üzere 2 haftada bile o kadar fark etti ki saçlarım ince telli ve seyrek gözle görülür bebek saçlarım çıkmaya başladı dökülme çok çok azaldı. Hassasiyet vs yapmadı sabah duştan sonra ıslak saça akşam da kuru saçıma uygulayıp kullandım çok memnunum tereddüt etmedenDevamını Oku
İsim: Ş** Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün paketlenmesi kargolaması çoğu büyük markalar da bile yok . Özenli satıcılara ayrıca teşekkür ederim. Tonik olarak da kullanıldığını öğrendiğim zaman aşırı sevindim . Cildimi anında parlattı ve canlılık kattı .
İsim: y** b**
Beden: 18 Şubat 2024

Yorum: Harikaaa şaçlarıma çok iyi gelecek çok özenle paketlenmişti satıcıya teşekkür ederim
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Stok yapıyorum ♥♥
İsim: A** K**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Bu ürün şaka mı 🫠😍😍başta çok tereddüt ettim egzama vardı saçımda iyi gelir mi yan etki yapar mı diye yani şöyle söyleyim bir kaç günde okadar iyi geldi saçlarım hem parlıyor hem egzama ya aşırı iyi geldi dökülen saçlarıma baktım çıkmış senelerdir uğraşıyorum denemediğim egzama şampuanı kalmadı bu ürün gibi etki yok hiç birinde 😍🫠ne kadar teşekDevamını Oku
İsim: B** E**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Alın , aldırın … aşırı saç dökülmem vardı , saçlarım yaşım 38 olmasına rağmen beyazlarım çoktu , hem dökülmem durdu , hemde beyazlar koyulaşmaya başladı çok memnun kaldım daha iki kere kullandım … bir süre kullanılırsa daha harika sonuçlar olacaktır.
İsim: Y** E**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: @gizemsarıtekin de görüp aldım önerdıgı herseye gozum kapalı guvenıyorum sımdı stoklıcam 1 haftadır sabah aksam kullanıyorum efsane bır urunmm tesekkurler gızem
İsim: kazım k. m. b.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: resmen favori ürünüm oldu, ıslak kuru farketmez her gün kullanıyorum, saç diplerimi rahatlatıyor, yağlı saç yapım vardır olumsuz hiç bir etkisi olmadı, aksine iyi geldi saçıma, egzamam da var ve resmen hafifledi, çok sevdim oğluma da kullanıyorum
İsim: E** T**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum ama bayıldım. Kendim ve kızım için almıştım eşime de kullanıyorum. O kadar fark etti ki kızımla saçımız parıldıyor. Eşim için birşey diyemeyeceğim onun saçı yok 😞 organik olması müthiş. Saç açıcı da kullanmayacağım artık gerek kalmadı. Yine indirime girerse birkaç tane almak istiyorum. Satıcıya ayrıca teşekkür edDevamını Oku
İsim: Ö** T** s**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Stokladım saçlarım için🙏🏻 özenle paketlenmişti çok teşekkür ederim
İsim: B** S**
Beden: 24 Nisan 2024

Yorum: saçlarım doğumdan sonra çok dökülüyordu çok etkisi oldu dökülmem azaldı şişe değişikliği yapılıp fiyat düşürülebilir diye düşünüyorum çünkü çabuk bitiyor ve fiyatı çok yüksek
İsim: K** Y**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Sabahları bebek saçların olduğu yere sıkıyorum dolgunluk kazandırsın diye
İsim: A** A**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Sapasağlam geldiler, testerlar için de teşekkür ederim
İsim: G** B**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: çok emin olmadan aldım alerji yaparsa DİE fakat hiç bir sorun olmadı yüzüm ve saçıma kullanıyorum cildinde çıkan sivilceleri gayet iyi geldi saçındaki dökülme cokdu buara çok yavaşladı tavsiye ederim devamlı alacağım urun arasına girdiii
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Ürünü her sipariş verdiğim de zam geliyor . 2. Ürüne %30 indirim yapıyorsunuz sözde ama hiç de indirim olmuyor . Ben zaten bu ürünü ilk sipariş verdiğim de 215 tl aldım. 2. Ye sipariş verdiğim de 245 tl şimdi ise 299.99 tl olmuş . Artık fiyattan dolayı almayacağım kısa süre içinde bu kadar artık çok fazla!!!
İsim: D** K**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Saçlarımıza inanılmaz iyi geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İşini bu kadar özenle yaptığınız için sonsuz teşekkürler🙏
İsim: Deniz K.
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: paketlemesi muhteşemdi hediye içinde teşekkür ederim
İsim: N** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: bebek saçlarım uzadı şans verilmeli
İsim: E** T**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Saçlarımk resmen 2 haftada gözle görülür şekilde uzattı helal
İsim: B** G**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Aylin Gümüş önerisiyle saçlarım çok döküldüğü ve güçsüz olduğu için aldım. Kullanıp değerlendireceğim. Teşekkürler
İsim: B** Ö**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: sac diplerime ferahlik verdi
İsim: S** K**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Saçıma sıkıyorum kokusu ve ferahlı süper
İsim: s** S**
Beden: 29 Şubat 2024

Yorum: Öncelikle cam şişede olması ve paketlemesi mükemmel saç diplerime sıkıp masaj yapıyorum etkisini görürüm umarım
İsim: İ** A**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Paketleme çok güzel ve özenli. Ayrıca yanındaki küçük hediyeler için teşekkürler. Ürünü de kullanınca memnun kalacağımı düşünüyorum..
İsim: S** Ç**
Tarih: 21 Şubat 2024

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhabalar, 10 yaşındaki kızımın saç derisinde bebeklerdeki konak benzeri döküntü oldu ilk defa, (eşimin de yoğun kepek sorunu var) kızımın saç uçlarına hindistan cevizi yağı sürüyorduk, fazla kaçıp o yapmış olabilir mi acaba? İyi gelir mi biberiye toniği ikisine de acaba rica etsem öğrenebilir miyim lütfen? Zira sizden aldığım gül suyu ve papatya sularımı da ortak olmuşlardı :) Teşekkürler
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Kepek problemi ve döküntüler için Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniğini kullanabilir. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Saç dökülmesine iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Düzenli kullanımda etkilerini görebilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba ne sıklıkla kullanılır
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Nemli saç diplerinize ve uçlarına günlük olarak uygulayabilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba sarı saçlarda herhangi bir sorun olur mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Saç renkleriyle alakalı sorun yaratacak bir etkisi bulunmamaktadır. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba cinsiyet farkediyor mu. erkeklerde kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Erkeklerin kullanımına uygundur. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba hamileler kullanabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Hamile kullanımına uygundur. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: mrb bu ürünü kullanıyorum ama dökülme için yannda baskaa ne kulllanabilirim öneriniz var mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Güçlendirici Saç Bakım Yağı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli akşamlar dileriz.

Soru: Merhaba ürün mikro kaynaklı saça uygulanırmı kaynaklara zarar verir mi acaba 😊
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Saç diplerinize uygulayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba, nasıl kullanılıyor. duştan sonra mi önce mi kuru saça mi islak saça mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Duştan önce veya sonra kullanabilirsiniz. Ürün kullanımı sonrası durulama gerektirmez. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba acaba nasıl kullanacağım hakkında bilgi verebilir misiniz.
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Saç bakımı için, saç dipleri ve saç uçlarına uygulanarak kullanılabilir.Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: iyi günler ürünün içeriğinde sadece biberiye suyu mu var yoksa başka bileşen de var mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Su buharı distilasyonu ile elde edilen %100 Saf Biberiye Suyu'dur. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: İçindekiler nelerdir?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler...Ürünümüzün içerik bilgisi Rosmarinus officinalis Leaf Water, Lactobacillus/Radish Root Ferment Filtrat .Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Yeni saç çıkarımini destekliyormi acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Güçsüz saç derisini besleyerek, nem verir. Kepek ve dökülme karşıtı bakım sağlar. Saçlara ışıltı ve yumuşaklık kazandırılmasını destekler. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: mrb bu sac tonigini ne sıklikta kullanmaliyiz?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Her gün düzenli olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: nemli temiz saçamı uyguluyoruz..durulama geretiriyor mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Evet nemli saçınıza uygulayabilirsiniz. Durulama gerektirmez. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba hem saça hem cilde mi uygulanıyor saç çıkarırmı
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Evet hem saç hem cilt için uygundur. Saç derisini besler. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba, ben bu ürünü aldim, kullanmaya başladiğımda buz dolabında mı saklamam gerekiyor ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Ürünlerimizi oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler... Uygundur kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Erkek kadın farkı var mı yoksa herkes kullana bilir mi?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler… Kadın ve erkek kullanımına uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba nasıl kullanılır acaba?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için sonsuz teşekkürler...Cilt bakımı için, yeterli miktarda Saf Biberiye Suyunu, cildinize doğrudan uygulayınız. Tonik etkisinden faydalanmak için pamuk, makyaj havlusu ile kullanılabilir. Saç bakımı için, saç dipleri ve saç uçlarına uygulanarak kullanılabilir. Sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği %100 Doğal ve Saf 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü