Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml En Düşük Fiyat Nerede

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Güncel Fiyatı 313.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Hakkında yaklaşık 537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Ürün Detayları

_x000D_
Biberiye Suyu Sebum/Yağ Dengeleyici Tonik 110 ml İçeriği_x000D_
Su buharı distilasyonu ile biberiye uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon %100 saf biberiye suyudur. İçeriğinde bulunan biberiye uçucu yağı bitki suyuna kendinden koruma sağlar._x000D_
Bitkilerin hasat dönemine göre yoğun, bulanık veya şeffaf bir görüntüde olması olağan bir durumdur._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Biberiye Suyu Sebum/Yağ Dengeleyici Tonik 110 ml Faydaları_x000D_
Cildin yağ dengesini korunmasına yardımcı olarak gözeneklerinizi temizler. Siyah nokta oluşumunun engellemesini destekleyici özelliği vardır. Cildi nemlendirir ve bakım sağlayarak, cildinizin pürüzsüz görünümüne yardımcı olur._x000D_
Yağlı ciltlerin yanı sıra tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Tonik olarak kullanıma uygundur._x000D_
_x000D_
Biberiye Suyu Yağ/Sebum Dengeleyici Tonik 110 ml Kullanımı_x000D_
Pamuk kullanımına gerek kalmadan temiz cilde sprey ucu sayesinde 10 cm uzaktan tüm yüze gelecek şekilde sıkarak kolayca uygulama sağlayabilirsiniz. Kuruyana kadar beklemeniz ve düzenli kullanım önerilir. Yaz aylarında buzdolabında ya da serin bir yerde muhafaza ediniz._x000D_
_x000D_

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Ürününün Satıcısı, Harrem Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml ürününü 313.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
313.9 Tl ye satışta olan Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: düzenli kullandığımda sivilce izlerinin yok olduğunu gözlemledim. her arkadaşıma tavsiye ediyorum nerdeyse. doğal olduğu için de son derece güvenilir bence
İsim: **** ****
Tarih: 15 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Harrem

Yorum: Ürünü arkadaşımla beraber aldık efsane bi ürün çok ferahlatıyo ve gözeneklerimin küçüldüğünü gözlemledim alın aldırın
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: gül mayası gül suyu karanfil suyu hepsini denedim buda dahil hepsi çok güzel tohum ve hediyeniz için de çok teşekkür ederim
İsim: f** e** y**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: daha önce gül mayasını aldım öneri üzerine güneş lekeleri için biberiye aldım ve indirim de süper fiyata aldım ve düzenli kullanıyorum güneş lekesinde gözle görülür iyileşmeler oldu çok teşekkür ediyorum harrem iyi ki varsın başka bir şey kullanmam
İsim: kubra o.
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Ürün çok güzel paketlenmiş. Ayrıca hediye tohum da çok anlamlı🌼
İsim: E** A**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: Canım toniğim benim. Daha yeni bitirdim keşke biraz daha uygun fiyatlı olsa da stoklayabilsem😊😊😊
İsim: nagehan h.
Tarih: 13 Mart 2022
Satıcı: Sultandan

Yorum: Severek kullanıyorum hatta stokladım ilk basta Bi kaç gün haifi kızarıklık oluyor sonrası donuyor ve cilt parlak ve temiz görünüyor ben hem biberiye hem gl aldım
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: Ürün kesinlikle çok iyi,daha önceden gül mayasını almıştım.Denemek için lavanta, biberiye ve karanfilden aldım, çok memnunum cildimi nemli tutup sivilce çıkmasını engelliyor.Harremin ürünleri bana daha sağlıklı geliyor açıkçası.Alın aldırın kızlarr.
İsim: M** E**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Kardeşime aldım tonik olarak kullanıyor çok memnun(2.ürün 1₺ indiriminde almıştım çok uyguna geldi)
İsim: K** B**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Ürün cam şişede. Sabahları yüzüme sıkıyorum. Cildimdeki ferahlığı hissettim.
İsim: G** G**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Sivilce izlerimi gözle görülür şekilde azalttı şiddetle tavsiye ediyorum 👏🏻👏🏻👏🏻 birinci şişem bitmek üzere ikinciyi sipariş ettim.
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Bu bir MUCIZE kesinlikle inanılmaz günde 3 defa sıkıyorum 2 haftada lekeler o kadar acildiki mutlaka alın deneyin.birde şu gul mayasinin fiyati düşsün Allah rızası için 😊onuda alalim
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Cildime nasıl geldiğini deneyince yazarım ancak şimdilik şişesi çok şık ve büyük. Ayrıca yanında böyle hediye bir tohum geldi çok ince düşünülmüş
İsim: E** D** E**
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: Ben kendime almadım ama harrem zaten mükemmel
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Mis gibi kokuyor. Şişesi çok güzel. Daha ilk kullanımda bile yüzümün hafif gerginleştiğini hissettim. Yaz aylarında sabah kalkınca buzdolabından çıkarıp sıkınca harika olacak..
İsim: D** S**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: Akgünlük ve Gül mayası ile birlikte dönüşümlü kullanıyorum. Buzdolabında muhafaza ediyorum. Günlük rutinim oldu. Cildimi temizlediğini an hemen yüzüme uyguluyorum.
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Daha öncede kullanmıştım. Çok güzel bir ürün. Sivilcelere çok iyi geldi.
İsim: k** v**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: hidrosolu sivilce ve aknelerim için kullanmaya başladım. sivilce ve akne oluşumlarını engelleme ve izlerinde çok güzel sonuçlar aldım. kardeşimde kullanmaya başladı. cildi akne ve sivilceden arındı. çok memnun kaldık. sivilce akne sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ederim. yeni sipariş için indirimleri bekliyoruz 🍂
İsim: E** N** K**
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Çok başarılı bence sakınca biberiye bahçesine girdiniz sanıyorsunuz soğuk sıkıyorum sabahları dolaba koyun tavsiye ederim
İsim: b** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Cildi gerip parlatan harika bir tonik. Ayrıca firmaya özenli paketleme ve hızlı kargolama için teşekkürler🙏
İsim: M** O**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Cildimde bıraktığı his çok hoş herkes kokusundan şikayetçi olmuş ama doğal bi ürün çok normal kokusu biraz kekik gibi baharatlı rahatsız edicek bir kokusu yok bence ben bayıldım 😍 gül olanını da almak istiyorum
İsim: sümeyye s.
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Hediyeniz için çok teşekkür ederim. Umarım ürünleriniz cildime iyi gelir.. 🤗
İsim: İ** S**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Paketleme ve kargo çok özenliydi, yeni kullanmaya başladım sonucu ben de merak ediyorum, hediye için teşekkürler
İsim: B** K**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Yüzümdeki lekeler çok iyi geldi
İsim: Ü** G**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Daha önce gül mayasını kullanmıştım çok sevdim, cildimde sivilce problemi olduğu için bu ürünü de denemek istedim, çok teşekkür ederim.
İsim: m** v**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Abonesi olduk
İsim: C** S**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Saç için aldım bakalım umarım faydalı olur,kargo için teşekkürler
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: cok begenerek kullandigim bi urun anneme de aldim. yunusatiyor purussuz yapiyor. tawsiye ederim.
İsim: A** G**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Çok memnunum çok güzel kokuyor saçlarım için kullanıyorum
İsim: E** n** K**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Ürün açıklamasında saç için mi yoksa yüz için mi olduğu konusunda karışıklık var. Hem yüz hem hassas ciltte nasıl kullanılır anlamadım doğrusu. Yüzüm kıpkırmızı oldu, acısından yandım. Buzla kızarıklık geçsin diye uğraştım. Yüze kullanılacak bir şey değil bu. Satıcı ya da üretici her neyse/ kimse ürün açıklamasını düzeltmeli. Yanlış yönlendiriyor.Devamını Oku
İsim: e** c**
Tarih: 13 Eylül 2024

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhabalar bu ürün sacada kullanmak olurmu
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Saç toniğinin içinde de biberiye bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: mrb biberiye suyunu saça kullanabiliyormuyuz dökülme için, hep biberiye suyunu tavsiye ediyorlar
Cevap: Merhaba, saça kullanabilirsiniz fakat eğer saçınız kuru ise bıttım sabunu da önerilir dökülme ve saçı güçlendirme için. Yağlı saçlara önerilmemektedir. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: Merhaba Gül hidrosol ve keçi sabununu sabah akşam kullanıyorum çok memnunum öncelikle bunu İçin teşekkürler. Sorum şu: cildim sorunlu değil fakat burun deliklerimin dış kısmında ince kırmızı damarlar görünüyor ve bu sebeple burun kenarlarım cildimden ayrı bir renkte duruyor. Bunun önüne geçebilmek için kullanacağım bir ürün var mı ve bundan hariç bir de cilde ışıltı vermesi için Gül hidrosol yeterli mi başka bir ürün tavsiyeniz olur mu ? Çok teşekkürler iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba Cilt doktoruna danışabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba yağdan arındırılmış mı yoksa yağ içeriyor mu içeriyorsa miktarı nedir?
Cevap: Merhaba, yağı alınmıştır. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: mrblar, yorumlarda elinizden geldigince yardımcı oldugunuzu görüyorum, tabiki de dr değilsiniz ama en azından ürünlerinizi tanıyorsunuz. umarım bana da doğru ürünü önerirsiniz, çünkü çk kısıtlı bi bütceyle şu anda yaşadığım soruna çözüm bulmaya çalısıyorum, güneşe ve sıcağa bağlı olarak, bizim oralarda isilik denir, yüzün minik minik kabarması sorununu yaşıyorum.sizce ne kullanmalıyım. hassas cildimin kabarma ve kızarma sorunu için sizin bu ürünlerinizden kullansam iyi olur gibi düsünüyorum. (cilt tipim karma, zamaninda akne tedavisi gördüm,gözeneklerim belirgin, göz altımda çok minik yag bezeleri ve burnumda siyah noktalar çok kücük var)
Cevap: Merhaba Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Biberiye Suyu Sebum ürünümüzün özelliği şöyledir;Cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar. Ben sizin akgunluk ve gül mayasını kullanıyorum. bunun dışında cilt tonun esitlemek ve sarkmalari engellemek için ne onersiniz
Cevap: Merhaba, aslında sıkılaştırıcı etki akgünlükte iyi ama cilt tonu eşitleme için gül suyu da kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz 🪷

Soru: biberiye ve akgünlük geceleri mi olmalı
Cevap: Merhabalar gece kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba biberiye ve defne olanı aldim. saça nasıl uygulanıyor acaba
Cevap: Merhabalar, duş sonrası nemli saç diplerinize sıkıp yatabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba ben sivilce lekelerim ve aknelerim için biberiye ve karanfil hidrosolü aldım nasıl kullanmamı önerirsiniz?
Cevap: merhaba, günde en az iki defa sabah ve akşam cildinize sıkmanız yeterli olacaktır.

Soru: Saça kullanılır mı
Cevap: Merhaba, saça defne hidrosol ve bıttım sabunu önerilebilir. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: Merhaba ben bu üründen almıştım ama hiç paketini açmadım ve son kullanma tarihi Ocak 2024. Son kullanma tarihi geçti. Kullanmaya başlasam sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba, sanırım ürünü başka satıcıdan aldınız. Bizim biberiye ürünlerimiz 06.2025 son kullanma tarihli. Ama şöyle söyleyebilirim ilaçlarda da son kullanma tarihi her ihtimale karşı 6 ay öncesinden yazılır. Kullanılabilir fakat açınca mutlaka buzdolabında muhafaza edin ve çok geçmeden tüketmeye çalışın. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: Hamileler için uygun mudur ?
Cevap: Merhaba, konuyla ilgili en doğru cevabı doktorunuz verecektir. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: merhaba aktif olmayan çukur şeklinde sivilce izlerim var gül suyu ve biberiye etkili olur mu yoksa başka bir ürün mü gereklidir
Cevap: merhaba, biberiye suyu kullanabilirsiniz.

Soru: benim sadece gözeneklerim yanak kısımlarda sivilcelerim var ama nokta nokta oluyor yaş 35 ergenlik cagi geçildi 😊 şimdi cildimin pürüzsüz olması için neler önerirsiniz cildim karma t bölge yağlı sadece
Cevap: Merhabalar, Black Point serimiz çıkacak onu kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba kuzenimde geçmeyen sivilceler var ne önerirsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz, Karanfil suyu veya Çay Ağacı Mayası Suyu tavsiye ederiz efendim.

Soru: saça kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz.

Soru: icilebilir nir urun mu ?
Cevap: Merhabalar içiledebilir bir ürün

Soru: Bu ürün sivilce izlerine iyi gelir mi? Nemlendirir mi gül mayası gibi
Cevap: Merhaba. Sivilce izleri ve mevcut sivilceler için kullanabilirsiniz. Düzenli kullanım ile en kısa sürede sonuç alabilirsiniz

Soru: Merhaba. Sivilce ilacından dolayı açılan gözenekler için almak istiyorum en etkilisi hangisi acaba bunlardan?
Cevap: merhaba, gözenekler için mutlaka gül suyumuzu ya da gül mayası bitki suyumuzu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Merhaba sivilce ve sivilce izleri için hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhabalar aktif sivilceler için karanfil sivilce lekeleri için biberiye hidrosolünü tercih edebilirsiniz.

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml Ürün Görselleri

Biberiye Suyu Güçlendirici Saç Toniği Saf Ve Doğal 110 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü