Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Güncel Fiyatı 124.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Hakkında yaklaşık 810 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Ürün Açıklaması

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Ürününün Satıcısı, Arifoğlu Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
810 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: birkaç hafta sonunda bebek saçlarımın artışını gözlemledim. ayrıca saçı yumuşacık yapıyor.
İsim: R** U**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ARİFOĞLU

Yorum: yıllardır ince telli olan saçlarım hem çoğaldı hem kalınlaştı herkeze tavsiye ederim..diplerinden saç fışkırıyor ..
İsim: Y** g**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: uzatıcı etkisi oldu mu bilemiyorum ama ipek gibi yapıyor saçlarımı 2 adet daha sipariş verdim,sevdim ben
İsim: B** Ç**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Saç boylarına uyguladım saçım gürleşti 2 hafta içinde uzun vadede hep alacağım bir ürün
İsim: A** Ç** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: kızımın saçının on gün içindeki değişimi bu şekilde oldu gürleşti , uzadi, parladı harika bi ürün teşekkür ederim. ayrıca kargo sorunsuz ve hızlı bir şekilde bana ulaştı
İsim: A** n** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: saçlarımı tararken sikiyorum yumuşacık ve parlak yapti
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Saclarimi hem ferahlatiyor. Hem de kokusunu cok seviyorum. Daha yeni kullanmaya basladim. Etkisini duzenli kullanimda gösterir.
İsim: E** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Biberiye suyu saçlarım İÇİN kullanıcam şifa olur inşallah
İsim: D** C**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: 2 hafta yetiyo. 500 ml almak daha mantıklı. Saçımin uzaması hızlandı ve bebek saçlarım çıkti ama düzenli ve uzun süre kulanım önemli
İsim: B** M**
Beden: 30 Nisan 2024

Yorum: Evde de yapılıyor biberiye suyu ama ben her hafta yapıp şişeye koymaya üşendiğim için hazır olanını aldım taze kalmazsa saçıma zarar verir derdini düşünmemek için.
İsim: E** s**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: daha 2 gün sıktım şimdiden saç dökülmem azaldı bile
İsim: G** G**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Düzenli kullanımda etkisini görürüm umarım teşekkürler
İsim: A** N** A**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Biberiye suyu saçlarım için ilk defa aldım.
İsim: E** G**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Bir süre kullandıktan sonra yazmak istedim. Saçımın sağlıklı uzamasına yardımcı olması için aldım. Her gün sıkmaya çalışıyorum. Birkaç haftada güzel bir uzama sağladı. Tesettürlü olduğum için fotoğraf atamıyorum lakin 2 cm kadar uzama var.
İsim: Y** Y**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Sürekli kullandığım ürünler Arifoğlu kalitesi sonuna kadar güvenebilirsiniz. Paketlemesi çok iyiydi kargo sürecinde de herhangi bir sorun yaşamadım ürün kısa sürede sorunsuz bir şekilde elime ulaştı teşekkür ederim emeğinize sağlık.
İsim: B** G**
Beden: 04 Mayıs 2024

Yorum: sorunsuz geldi, düzenli kullanımda bebek saçlarının çıktığını gözlemledim
İsim: u** e**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Arifoğlu kalitesi der geçerim
İsim: M** O**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Paketlemesi her zamanki gibi güzel geldi. Saçımda denemek için aldım.
İsim: m** t**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: Kokusu biraz agir ama sacima iyi gelir insallah
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün, doğal ve temiz içerik. Gün içerisinde hızlıca saçlarıma sıkıyorum.
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: tekrar tekrar alıyorum.çok memnunum teşekkürler
İsim: M** K**
Beden: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürün sağlam ve hızlı ulaştı elime. Daha önce kullanmamıştım. İlk defa kullanıcam. Herkes faydasını görmüş. İnşallah ben de görücem:)
İsim: K** N** G** A**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Hala kullanmaya devam ediyorum saç derisine iyi geldiğini gözlemledim benimki çok kuru çünkü henüz saça etkisini değerlendiremiyorum hızlık kargo güzel paketleme
İsim: p** G**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Ürünlerin paketlenmesi gayet güzel. Biberiye suyunu ilk defa kullanacağım.
İsim: İ** S**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: kullandığımda saçları yumuşacık yapiyor
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: 89 a aldım ürün hızlı teslim edildi ama etkilerini söylemek için erken
İsim: E** s** E**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: cok guzel yumusak yapti saclarimi ve parlak. biraz kokusu var ama sıktıktan 5 dk sonra geciyor.
İsim: G** Ç**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Siparişlerim çok hızlı ulaştı paketleme işlemi sağlam yapılmıştı umarım çok güzel sonuçlar alırım güzel görünüyor bitirdim bile :))
İsim: G** Y**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: saçlarıma çok iyi geldi çok güzel bir ürün kokusu da ağır değil
İsim: S** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Azərbaycan'dan sipariş geçtim. elime sağlam şekilde ulaştı. Daha kullanmaya başlamadım. Kullandıktan sonra yorumu güncellerim
İsim: S** T**
Tarih: 29 Nisan 2024

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba biberiye yağı içerir mi ekstra biberiye yağı ilave etmeme gerek var mı
Cevap: Merhaba, ekstra eklesenize gerek yoktur. Su buharı distilasyonu ile biberiye uçucu yağı çıkarılırken elde edilen % 100 saf biberiye suyudur.🌸

Soru: merhaba ne için kullaniliyor
Cevap: Merhaba, saç uzamasına ve gürleşmesine yardımcı olmaktadır.

Soru: Salam bunu 4 yas cocuk tapmaq olurmu.? Biberiye saclara. Hem de her gun u kulanmaq. Lazim ya kac defe haftada
Cevap: Merhaba, 4 yaş çocuk kullanabilir. Haftada 3-4 gün saçlara sıkabilirsiniz.

Soru: 4 yaşındaki kızım in saçları çok seyrek kulnsak her gün kulnsam saçlarnı gurlestirir mı acaba tabi 4 yaş Uygun olur mu bu arada
Cevap: Merhaba, Ürün doğal olduğu için bir sorun olmaz kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler.

Soru: saç diplerine mi uçlara mı uygulamak gerekir
Cevap: Merhaba, Saç diplerine uygulamanız yeterli olacaktır. Sağlıklı günler.

Soru: merhaba.ben sac uclarima keratin sutu kullaniyorum ama bunu da kullanmak istiyorum ayni anda yapsam sorun olur mu?
Cevap: Merhaba, bir sorun olmaz kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler

Soru: Sakal için kullanılır mı acaba
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz. Haftada 3-4 defa sakallarınıza sıkabilirsiniz.

Soru: cam mi şişesi?
Cevap: Merhaba, plastik şişedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Dibe her gün mü uygulanmalı ? Yağlandırır mı saçı
Cevap: Merhaba, her gün bir kaç fıs sıkabilirsiniz. Herhangi bir sakıncası yoktur.

Soru: Ürünün üstünde yazan içindekiler kısmının hepsini yazabilir misiniz
Cevap: Merhabaiçeriği buhar distilasyonu ile biberiye uçucu yağı elde edilirken çıkan saf biberiye suyudur. Sağlıklı günler

Soru: Alkol iceriyormu
Cevap: Merhaba, alkol içermez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba saç dibine mi uygulaniyor
Cevap: Merhaba, Saç Diplerine ve saç boylarınada kullanılabilir. saç diplerine masaj ile uygulama yapabilirsiniz. Sağlıklı günler.

Soru: Merhaba ürünü saç diplerine mi uyguluyoruz ya da saç boylarına mı
Cevap: Merhaba, saç diplerine ve tellerine uygulama yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba nasıl kullanılıyor durulama gerektiriyor mu?
Cevap: Merhaba, saçlarınıza günde 2-3 fıs sıkabilirsiniz. Durulama yapmanıza gerek yoktur.

Soru: Merhaba 3 yaşında kızım için saç tararken gün içinde 2 3 kez kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, günde bir kere kullanmanız yeterli gelecektir.

Soru: daha büyük boyu var mı acaba
Cevap: Merhabalar trendyol mağazamızda sadece 100 ml biberiye suyu bulunmaktadır.

Soru: Merhabalar, bölgesel kekliklere iyi gelir mi ve saçı gürleştirir mi acaba?
Cevap: Merhaba, Evet kullanılabilir saç dökülmelerini önler ve gürleştirir. Sağlıklı günler

Soru: merhaba pakete dikkat ederseniz sevinirim biberiye suyu olsun lütfen
Cevap: Merhaba, ürünlerinizi özenle paketliyoruz ve kendi özel kutumuzda siz değerli tüketicilerimize gönderiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba erkekler için uygunmudur acaba..
Cevap: Merhbaba, ürünümüz tamamen doğal olduğu için hem kadın hem erkekler için uygurdur. sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürün nasıl üretiliyor? Evde kaynatılarak elde edilen sudan farkı nedir?
Cevap: Merhaba, Biberiye bitkisinin toprak üstü kısımlarından su buharı distilasyonu ile elde edilen biberiye yağının arta kalan suyudur. Günlük olarak saç ve cilt üzerine püskürterek kullanılabilir. Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml Ürün Resimleri

Biberiye Suyu Sprey Saç Toniği Hızlı Uzama 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü