BİDENE UNLU MAMÜLLERİ

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ Hakkında Tüm Bilgiler
BİDENE Unlu Mamuller Gıda San. Tic. Ltd. Şti; 2010 yılı Mayıs ayında kurulmuş, aynı ay itibariyle üretim faaliyetine başlamıştır. Sultanbeyli’de 3500 m² lik alana kurulu tesisinde hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır. Uzman kadrosu ve kaliteli üretim personeli ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek güvenilir ürünler üretmektedir.

Üretilen başlıca ürünler; Mantı, Erişte, Galeta, Yağlı Gevrek, Zeytinyağlı Gevrek, Katmer, Kurabiye çeşitleri ve Meze çeşitleridir.

+902165922138
bidene.com.tr

BİDENE UNLU MAMÜLLERİ adresi nerede?
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ adresi: BATTAL GAZİ MAH. ŞARK CAD. AYTOP GIDA SİTESİ NO:29 - 30 - 31 İSTANBUL / SULTANBEYLİ
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ İletişim Bilgileri:
+902165922138 | bidene.com.tr

Adres: BATTAL GAZİ MAH. ŞARK CAD. AYTOP GIDA SİTESİ NO:29 - 30 - 31 İSTANBUL / SULTANBEYLİ
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ Telefon: +902165922138

BİDENE UNLU MAMÜLLERİ online alışveriş imkanı sunuyor mu?
Evet, BİDENE UNLU MAMÜLLERİ online alışveriş imkanı sunuyor. bidene.com.tr

Hizmet Kategorileri:
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ, BATTAL GAZİ MAH. ŞARK CAD. AYTOP GIDA SİTESİ NO:29 - 30 - 31 İSTANBUL / SULTANBEYLİ bölgesinde unlu mamüller hizmetleri vermektedir.

BİDENE UNLU MAMÜLLERİ hakkında verilen bilgiler, hizmetler ve çalışma saatleri konusunda detaylı bir perspektif sunmaktadır. Olası güncellemeler için BİDENE UNLU MAMÜLLERİ resmi iletişim kanallarını takip etmeyi unutmayın.
BİDENE UNLU MAMÜLLERİ hakkında yanlış veya eksik bilgi mevcutsa site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü