Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için En Düşük Fiyat Nerede ?

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Şu Andaki Fiyatı 148.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Kullanıcılar Memnun Mu?

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Hakkında yaklaşık 1411 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Ürün Hakkında Bilgi

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Ürününün Satıcısı, Bioder Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için ürününü 148.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Yorumlar Hakkında Bilgi
148.9 Tl ye satışta olan Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1411 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kokusu verdiği yumuşaklık hissiyatı çok güzel ben yüz için olanı da aldım bıyık bölgeme kullanıyorum açıkcası ilk kullanımdan çok farketti normalde 3/4 günde çıkan bıyıklarım nerdeyse 10 gündeçıktı diyebilirim ve gerçekten seyrelmiş şekilde çıktı üründe çok bereketli uzun süre gider bundan sonra düzenli kullanacağım bir ürün oldu kendisi
İsim: S** Ö**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: indirimde kampanyada sürekli denk getirmeye çalışıyorum 3.kutuya geçtim kullanıma devam edilirse tüylerini çıkmasını geciktiriyor kökleri zayıflatıyor
İsim: Beyza Y.
Tarih: 12 Şubat 2022
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: Cildi yumuşacık yapıyor çok güzel nemlendirme
İsim: B** K**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: Paws & Pixels

Yorum: yumuşacık yapıyor cildi kullandıkça güncellerim☺
İsim: E** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: artık vazgeçemeyeceğim bi ürün, düzenli kullanımda hem azaltıyor hem geç çıkartıyor. bunun yüz için olanını da kullandım o da çok güzel tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2022
Satıcı: Happy Center

Yorum: Daha önce de kullandım çok memnun kaldım baya bir azalttı şimdi hepsi bitsin diye yeniden aldım. Kargo çok hızlı ve iyi paketlenmişti.
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: Ürün düzenli kullanımda etki sağlayacak gibi duruyor. kargoda sorun yaşamadık. Teşekkür ederim 🤗
İsim: E** D**
Tarih: 27 Şubat 2022
Satıcı: Maynatura

Yorum: kullanınca yorum yapıcam sorunsuz elime ulaştı tşkler trendyol
İsim: F** Ç**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Kokusu güzel, sürümü kolay. Uzun vadede düzenli kullanmak gerektiği için tek tüpün yeterli olacağını düşünmüyorum. Almadan önce bayağı bir araştırdım bir çok kişi etkisinden memnun kalmış. Bu yüzden ben de şans vermek istedim. Bu ürün ile birlikte kombinlenen kür ve yağda var ben onları satın almadım. Etkisini onlarla birlikte uygulayınca daha çabuDevamını Oku
İsim: G** H**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Stok yaptım düzenli kullanımda hedefime ulaşacağım nemlneditmesi çok güzel tüyleri geç çıkartması çok iyi
İsim: F** a**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Düzenli kullanımda başarılı
İsim: M** G**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Satıcı: Sonsepet

Yorum: tüyleri azaltiyor, güzel nemlendiriyor ve yapış yapış bir his yok, cilt tarafından çabuk emiliyor. Hasar görmemesi için çok güzel paket yapılmış, stok yaptım
İsim: M** S**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Kargo hızlıydı. Bioderin vücut için olan kürlerini destekleyici olarak aldım. Etkisini ancak uzun vadede söyleyebilirim ama ilk izlenim olarak güzel emiliyor yapış yapış bırakmıyor kokusu efsaneeee
İsim: p** o**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Satıcı: Emay pazarlama

Yorum: Paketleme özenli ürün zaten deneyimlediğim ve düzenli kullanıp etkisini gördüğüm.
İsim: d** k**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Yorum yapmak için 1 ay kadar lazer sonrası için kullandım ve etkisini gördüm.
İsim: Z** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Cok duzenli kullanımda etkı edıyor, seneler önce kullanıyordum tekrar aldım
İsim: E** A**
Tarih: 23 Temmuz 2022
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: Vücut kürüyle birlikte kullanıyorum. Çok memnunum
İsim: İ** D**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: hızlı teslim edildi. paketlemesi güzel. uzun süre kullanım sonrası yorumumu güncelleyeceğim. güncelleme: 5 gündür her sabah kullanıyorum ve ciddi anlamda tüylenmeyi azalttığı doğru. bu kadar kısa sürede etkileyeceğini düşünmezdim. çene bölgemde nerdeyse her gün çıkan tüyler vardı. tüyleri almayı bir düzen haline getirmiştim ve bu gerçekten çok sinDevamını Oku
İsim: Ozge P.
Tarih: 09 Ocak 2022

Yorum: Uzun suredir kullaniyorum, etkili.
İsim: Ö** K**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: 2 gunde teslim edildi.paketlemesi korunakli.ilk defa urunu aldim lazer epilasyon sonrasi deneyecegim.Puanlama henuz kullanmadigim icin.
İsim: M** B**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Teşekur ederim
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı teşekkürler
İsim: c** t**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: düzenli kullanımda işe yarayacağını düşünüyorum
İsim: B** K**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: 2 yıldır kullanıyorum düzenli kullanımda geç çıkarıyor biraz etkisi olmuştur daha az çıkıyor ama mucize beklemeyin aynı zamanda güzelde nemlendirdiği için vücut kremi yerinede kullanıyorum
İsim: N** S**
Tarih: 14 Mayıs 2022
Satıcı: Rammar

Yorum: Tüyleri azaltıyor kızlar
İsim: S** U**
Tarih: 22 Mart 2022
Satıcı: kozmopol

Yorum: öncelikle güzel paketlenmisti çok güzel kokuyor kokusu ağır değil hem cildide nemlendirir aynı zamanda 3 kere kullandım henüz yararını görmedim ama düzenli kullanımda belkide ise yarar
İsim: G** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Beğendim. Nem vermesi iyi. Kokusu iyi.
İsim: S** İ**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: üç haftadır kullanıyorum genel olarak tüylerimde bir incelme söz konusu
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: hediye için teşekkürler, ürünlerden de memnunum
Tarih: 29 Eylül 2021
Satıcı: Alinda Kozmetik

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Merak Edilenler

Soru: Merhaba, genital bölge için uygunmudur? Ve hangi kargo ile gönderim yapılıyor?
Cevap: merhaba efendim trendyolexpres ile gönderim yapılıyor genital bölge için uygun

Soru: Jiletle kıllar alındıktan sonra da etkisini görebilir miyim
Cevap: Değerli MÜşterimiz, Tüyler tercih edilen her hangi bir yöntemle kökünden alındıktan sonra temiz cilde günlük olarak uygulanır. Tüylerden arındırılmış, temiz ve kuru cilde yeterli miktarda alınan ürün yedirilerek uygulanır. Durulamaya gerek yoktur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: MERHABA PTT KARGO İLE ÇALIŞMAKTAYIZ.

Soru: içerisinde e vitamini bulunuyor mu acaba?
Cevap: Merhaba içerisinde E vitamini mevcut değildir.

Soru: merhaba hassas ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: sadece yüz bölgesi için mi
Cevap: Merhabalar, Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Vücut Kremi dir.

Soru: Merhaba bu erkek kullanılır mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz , ürün önerisi tarafımızdan yapılmamaktadır. Tercih etmiş olduğunuz markanın tüketici destek hattına ulaşarak ürün önerisi hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Sizlere daha doğru ve detaylı yönlendirme sağlamak adına direkt tüketici iletişim merkezleri ile görüşmenizi rica ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar lazer epilasyon sonrası da kullanılabilir mi
Cevap: Değerli öüşterimiz, kullanılabilir sağlıklı günler dileriz

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Mng kargo, Scotty kargo ve Trendyol Express kargo ile hizmet vermekteyiz. Kargo sistem tarafından belirlenmektedir. Bilginize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Soru: ürünü her gün mü kullanmalıyız yoksa sadece tüy alındığı gün kullanmak yeterli mi
Cevap: Merhaba, Tüyler kökünden temizlendikten sonra 3 gün kullanıyorsunuz.

Soru: merhaba bütün vücut ta kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba vücut bölgesi için

Soru: merhaba ürün içerik listesini ögrenebilirmiyim ve ayrıca bikini genital bölge için kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, kullanıma uygundur. İçerik bilgisi için markadan destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla

Soru: lazer epilasyonla birliktede kullanilabilir mi ürün birde ürün su bazlı mı
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: ürünlerinizi hangi kargo şirketi ile yolluyorsunuz?
Cevap: MERHABA ÜRÜNLERİMİZ AYNI GÜN YURTICI KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Soru: Yüz için kullanım uygun mu
Cevap: Sadece vücut kullanımı içindir.

Soru: merhaba bikini bölgesi için uygun mu
Cevap: Değerli Tüketicimiz Bioder Biocure Cream, bikini bölgesi için uygun değildir.Bu krem, baş, yüz, göz, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs uçları ve vücudun diğer hassas bölgelerinde kullanıma uygun değildir. Sağlıklı Günler Dileriz

Soru: merhaba orjinal mi
Cevap: Merhaba ,ürünün orjinalliğini barkod numarasıyla ütsden kontrol edebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İçerisinde e vitamini var mıdır
Cevap: Merhaba, mesajınız için teşekkür ederiz. Şu anda mesai saatleri dışındayız, çalışma saatleri içerisinde mesajınızı tekrar iletebilirsiniz geri dönüş yapılacaktır.

Soru: tüyler alındıktan sonra kaç gün sürmem gerekiyor
Cevap: Kullanım Şekli: Tüyler tercih edilen her hangi bir yöntemle kökünden alındıktan sonra temiz cilde günlük olarak uygulanır. Tüylerden arındırılmış, temiz ve kuru cilde yeterli miktarda alınan ürün yedirilerek uygulanır. Durulamaya gerek yoktur. Vücut bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir.

Soru: Merhabalar ürünü yüz bölgesi için kullanabilir miyiz?
Cevap: Merhaba, bu ürün vücut bölgesi içindir.

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için Detay Resimler

Biocure Cream 130 ml Tüy Azaltıcı Krem Vücut Bölgesi Için En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü