Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Bu Ürünü Almalı Mı

Yelda

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,223
0
15
Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Alanlar Memnun Mu?
Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Güncel Satış Fiyatı 169.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Hakkında yaklaşık 175 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Detaylı Açıklama

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Ürününün Satıcısı, Alerma Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml ürününü 169.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
169.0 Tl ye satışta olan Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
175 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: saçlarım çok fazla dökülüyordu dökülmenin önüne asla geçemiyordum en sonunda bu spreyi kullanmaya başladım ve saçlarımdaki dökülmeler yok oldu iyi ki de almışım
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Alerma Kozmetik

Yorum: Koparak dökülen saçlarım dökülmemeye bir haftada etkisini gösterdi ve azaldı muhteşem ürün yapmışlar
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: saçlarım çok fazla dökülüyordu ne yaparsam yapayım dökülmelerim azalmıyordu en sonunda bu saç bakım spreyi ile karşılaştım ve bu ürünü kullandığımdan beri saçlarım asla dökülmüyor
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Saçlarım çok fazla dökülüyordu duştan sonra avuç avuç saç topluyordumm. Bu ürünü arkadaşım tavsiye etti çok memnun kaldım saçlarım çok daha canlı ve sağlıklı görünmekle birlikte dökülmesi de oldukça azaldı çok memnun kaldım.
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: saçlarımı sürekli işlem yaptırdigim için kökten beslemek benim için çok önemli bebek saçlarımın çıkmasına yardım etti ve dökülmesini azalttı
Beden: 02 Mayıs 2024

Yorum: saçlarım çok fazla dökülüyordu. her banyodan çıktıktan sonra avuç avuç saç topluyordum. bu keratin spreyi hem saçlarımı besliyor hem de dökülmemi azaltıyor.

Yorum: Biotin ve keratin içeren ürün arıyordum bu ürün saçlarıma aşırı bir canlılık verdi çok memnun kaldım.
İsim: S** K**

Yorum: Saçlarım çok fazla dökülüyordu ne kullandıysam fayda etmiyordu sonra bu ürünle karşılaştım saçlarıma çok iyi geldi saç dökülmem azaldı çok memnunum
İsim: M** K**

Yorum: Saçlarımda çok fazla dökülme olmaya başlamıştı. Bir süredir kullanıyorum saçlarımdaki dökülmeyi gözle görülür şekilde azalttı. Saçlarım daha gür ve dolgun gözükmeye başladı

Yorum: duştan sonra sıkıyorum gerçekten saçlarımı çok kolaylıkla açıyor ve parlatıyor çok memnun kaldığım bir sprey oldu mis gibi bir kokusu var
İsim: b** ç**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: saçlarım bu ürün sayesinde dökülmüyor ayrıca kokusuda müthiş hem bakım yapıyorum hemde saçlarım dökülmüyor kullanımıda çok kolay
İsim: e** t**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Saçlarımın dökülmesi azaldı düzenli kullanıyorum gayet memnunum kargomda hızlıydı
İsim: V** D**

Yorum: Duştan sonra uyguluyorum saç dökülmeme çok iyi geldi ayrıca yumuşacık oldu saçlarım.
İsim: E** O** U**
Beden: 30 Nisan 2024

Yorum: Dökülmeye karşı iyi geldi düzenli kullanmaya çalışı içeriğindeki biotin ve keratin sayesinde saçlarım daha bakımlı görünüyor
İsim: B** Ş**

Yorum: duş sonrası saçı taramayı kolaylaştırıyor saçı besliyor dökülme azaldı saçlarım daha hızlı uzamaya başladı
İsim: Ü** T**

Yorum: Vegam olmasini sevdim . Saclarm cok gucsuzken bu sprey baya iyi geldiiiii. Ask yasiyorum resmen 😎

Yorum: Kokusu çok güzel sıkar sıkma saçım güzel koktu ertesi gün de kokmaya devam ediyordu ve yumuşak oldu bu fiyatta devam ederse düzenli kullanırım
İsim: S** D**
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: O kadar iyi paketlenmişti ki 5 dk açmayla uğraştım içeriğide çok iyi 👏🏻
İsim: G** A**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Saçımı yumuşattı kokusunu beğendim
İsim: Ö** İ**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel bir saç spreyi saçlarımdaki dökülmeler azaldı ve daha sağlıklı bir hale geldi
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Kokusu harika gercekten uzun sureli gidiyor, ayrica yumuşacık yapti saclarimi kesinlikle devamli kullanacagim bir urun olacak
İsim: G** C**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Saçım yumuşacık yaptı kokusu çok güzel🌸🌸🌸
İsim: N** E** Ö** ş**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Bu ürünü ikinci defa alışım demir eksikliğimden dolayı dökülen saçlarıma iyi geliyor canlılık katıyor ve besliyor

Yorum: sprey formda olması kullanım kolaylığı sağlıyor. düzenli kullanımla dökülmelerim yok denecek kadar azaldı
İsim: c** c**
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Banyoda topak topak saçlarım dökülüyor idi bu ürünü ve şampuanını kullandım dökülmemde azalma oldu çok başarılı saçlarım daha dolgun oldu teşekkür ediyorum

Yorum: Saç bakım spreyini düzenli olarak kullanıyorum saçlarımda dökülme sorunu durdu düzenli bakım yapıyorum tekrar alacağım

Yorum: Ürünün kokusu mükemmel, nemli saçıma sıkıyorum sonra örüyorum ertesi sabah açtığımda hala mis gibi kokuyor ve yumuşacık oluyor
İsim: A** A**
Beden: 08 Nisan 2024

Yorum: Kokusu çok güzel, keratin saç bakım spreyi gayet başarılı saçı yumuş atıyor. Kullanmaya devam edeceğim.
İsim: m** g**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: fiyatına göre çok başarılı bir ürün keratin içerdiği için saçlarım daha canlı ve parlak ya duruyor dökülmelerim de azaldı düzenli kullanmak önemli

Yorum: Yağmur vardarın tavsiyesiyle aldım sanırım en güvenilir kişi o muhakkak güzel olacağını düşünüyorum paketleme ve hızlı kargo kullandıktan sonra yorumu güncelleyeceğim
İsim: Büşra S.
Tarih: 04 Ağustos 2024

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Hergün kullanabilir miyiz? Yoksa sadece temiz saça mı uygulanmalıdır?
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur.

Soru: Menşei neresidir
Cevap: Merhaba, Türkiye’dir.

Soru: yağlı saç kullanıma Uygun mu
Cevap: Merhaba, uygundur.

Soru: seboreik dermatiti olanlar kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz.

Soru: Merhaba, saç uçlarına uygulanmıyor mu?
Cevap: Merhaba, saç diplerinden uygulayıp tarakla saçınıza dağıtabilirsiniz.

Soru: Merhaba biberiye içeriğinde varmı
Cevap: Merhaba, içerisinde biberiye mevcut değildir. Arındırıcı yeşil serimizi deneyebilirsiniz, onun içerisinde biberiye mevcut.

Soru: merhaba skt ne zmn ?
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi 01/2027’dir.

Soru: dalgalı saçlar kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Ürün saç diplerine uygulanmaktadır.

Soru: Merhaba saç diplerine kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba, ürün toniktir ve saç diplerine uygulanmaktadır.

Soru: Merhaba bu ürün nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba, Kullanım önerisi: Kullanmadan önce ürünü çalkalayın. Nemli veya kuru saça ve diplerine uygulayın. Ürünü tarakla dağıtın. Günlük kullanıma uygundur. Durulama gerektirmez.İyi günler dileriz.

Soru: her tarama öncesi kuru saça uygulanabilir mi sıkıp tarayarak
Cevap: Merhaba, ürünün saç diplerine uygulanması gerekmektedir. Kuru saça uygulayabilirsiniz.

Soru: İçindeki procapil oranı nedir acaba
Cevap: Merhaba, Alerma’ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Procapil oranı %3’tür. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar ürün dökülme karşıtı olduğu için saç diplerine kullanılıyor ama yorumlarda yumuşatıcı etkisi olduğu da söylenmiş boy ve uçlarına da uygulabilir miyim kolay tarama için?
Cevap: Merhaba, ürün tonik olarak saç diplerine uygulanıp tarakla dağıtılmaktadır. Yumuşatma etkisi yoktur.

Soru: içerik listesi?
Cevap: Merhaba, aşağıda paylaştığımız gibidir; İçindekiler: Aqua, Glycerin, Caffeine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Panax Ginseng Root Extract, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Sorbitol, Biotin, Potassium Sorbate, Ppg-26-Buteth-26, Citric Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Butylene Glycol.

Soru: Üründe parfüm var mı
Cevap: Merhaba, ürün içerisinde koku mevcuttur.

Soru: Saçımıza sürdükten sonra saç kurutma makinesiyle kurutabilir miyiz saçımızı?
Cevap: Merhaba, evet kurutabilirsiniz.

Soru: içerik listesini atar mısınız?
Cevap: Merhaba, Ürün içeriği aşağıda belirttiğimiz gibidir; İçindekiler: Aqua, Glycerin, Caffeine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Panax Ginseng Root Extract, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Sorbitol, Biotin, Potassium Sorbate, Ppg-26-Buteth-26, Citric Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Butylene Glycol.

Soru: Procapil var mı içeriğinde
Cevap: Merhaba, içerisinde procapil vardır.

Soru: Merhaba ürünü erkekler de kullanabilir mi? (Saç dökülmesini önlemek için) Bir de saç diplerine uyguladıktan sonra masaj gibi bir işlem yapılmalı mı yoksa direkt sıkıp taramak yeterli mi? İyi çalışmalar
Cevap: Merhaba, ürünü erkeklerde kullanabilir. Ürünü saç diplerine uygulayıp tarakla dağıtabilirsiniz.

Soru: Merhaba kıvırcık saç için de uygun mu acaba dalgalarımın bozulmasını istemiyorum çünkü, teşekkür ederim🌸
Cevap: Merhaba, uygundur.

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml Detay Resimler

Biotin & Keratin Dökülme Karşıtı Saç Bakım Spreyi 150 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü