Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 En Düşük Fiyat Nerede

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Satın Alır Mısınız?
Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Güncel Satış Fiyatı 349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Memnuniyet Durumu Nedir?

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Hakkında yaklaşık 1047 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Teknik Detaylar

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Ürününün Satıcısı, Urban Care Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 ürününü 349.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Yorum Ve Değerlendirmeler
349.0 Tl ye satışta olan Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1047 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: indirimden aldım bebek saçları çıkartıyor dökülmeyi de azalttı kesinlikle alınır
İsim: Z** S** Y**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Benim aşırı saç dökülmesinden saç diplerim baya bi açılmıştı kelliğe doğru gidiyordu resmen 3 aydır kullanıyorum hergün akşam duş alırım ve mutlaka sıkıyorum ciddi anlamda saç dökülmelerim azaldı ve saç diplerindeki boşluk gözle görülür anlamda iyiye gidiyor ilk kullanımlarda saç dibini birazcık yakıyor korkmayın normal bi durum :)
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Murat Ünlü

Yorum: iyi geliyor mu bilmiyorum ama sürekli kullandığım bir ürün sanırım bende alışkanlık olmuş ☺
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: 7continent Store

Yorum: İndirimde bolca yedeklenmeli
İsim: Y** A**
Tarih: 02 Temmuz 2023
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: uzun zamandır kullanıyorum. yeni saç çıkarma konusunda çok başarılı. bir tanesi akmıştı
İsim: E** Ç**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: DORUKHAN ÇAĞLAR

Yorum: Gözle görülebilir saç çıkartıyor harika
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: LOLABOLA

Yorum: Sahte gibi geldi bana
İsim: S** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024
Satıcı: Birçokürün

Yorum: kargo hızlı geldi ürünü de daha önce kullanıyodum faydalı bi ürün tavsiye ederim
İsim: h** u**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: LOLABOLA

Yorum: Ürünü iade ettim ,çünkü orjinal değil .kokusu farklı
İsim: L** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ürün tam orginal gəlmədi sanki mənim ozumde olandan farklı birdə kapak arası dokulmusdu
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Ürün gerçekten bir mucize kesinlikle alın saç derinizdeki o ferahlamayı ilk kullanımda görüceksiniz ve düzenli kullanırsanız saçlarda ki uzama ve bebek saçlardaki artışı da görüceksiniz iyi ki tanışmışım bu ürünle
İsim: R** D**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: Hep kullandığım ürün zaten bittkce stok yapıyorum
İsim: N** Ç**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: ürünü uzun zamandır kullanıyorum cidden oldukça etkili. Ayrıca paketlenmesi de gayet sağlamdı, teşekkürler
İsim: G** Ö**
Tarih: 28 Nisan 2023
Satıcı: baharkozmetik

Yorum: Çok güzel saç uzatıyor gayet gu2&
İsim: G** Ş**
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: Markamag

Yorum: Bayıla bayıla kullanıyorm çok sevdiğim bir ürün stoklayın
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: indirime girdiğinde aldık çok memnunum bittikçe yeni stok yapıyorum
İsim: G** A**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Satıcı: MERCURY STYLE

Yorum: ilk kez kullanıyorum, kokusu çok hoş , saçı yumuşacık yapıyor.
İsim: N** Y**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Yeni başladım mükemmel sonuç alacağımı düşünüyorum yakınlarım hep kullanırlar çok beğeniyorlar stok yapıldı
İsim: Merve Y.
Tarih: 28 Nisan 2023
Satıcı: Kozmetik-Dünyası

Yorum: aşırı iyi bir tonik bebek saclarimi uzattı yeni ek saçlar çıktı saçımı çok güzel uzattı indirime girdikçe stok yapıyorumm muq
İsim: p** t**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: saçlarımın en çok iyi gelen tek ürün diyebilirim ve daima kullandığım ürün bitmeden stok yapıyorum çok iyi uzatıyor kullanan bilir düzenli kullanımda etkisini kesin görürsünüz
İsim: Sema B.
Tarih: 27 Temmuz 2024
Satıcı: Çağdaş Toptan

Yorum: Stok yaptım indirimdeyken çok memnunum benek saçlarımı uzattı
İsim: G** K**
Tarih: 06 Haziran 2024
Satıcı: Kozvit

Yorum: düzenli kullanım bebek saçlarınız cıkıyor mentol ferahlığı saç derisini rahatlatıyor
İsim: S** K**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Satıcı: Toys Home

Yorum: Saçlarımı çok hızlı uzatıyor ve bebek saçlarımı çıkardı, ikinci kez stokladım 🤌🏻
İsim: Nazrin B.
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Ayy çok güzel bi ürün .kullanışım çok memnunum. İleriki zamanlarda güncellerim yorumumu
İsim: A** K**
Tarih: 08 Haziran 2023
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Kuaför salonuma bile aldım müşterilerim için muhteşem bir ürün
İsim: H** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Eylül 2023

Yorum: Herkesin çok övdüğü bir üründü bende almak istedim “ilknurdogangüzelin” hesabından görmüştüm . Ürün kokusu çok güzel saç kuru iken de kullanılabilir diye düşünüyorum. Kullandıktan sonra güncelleyeceğim :) kargo hızlı ve sağlamdı :)
İsim: M** Ç**
Tarih: 06 Haziran 2023
Satıcı: Kozvit

Yorum: Daha önce kullanıyordum memnun kaldım bitmek üzereydi indirime girmişken 2 tane stokladım ve baya bereketli , herşey için teşekkürler urban 🌸
İsim: M** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: yaaa çok tatlısınız tesekkur ederim yanında hediye yollamışlar. düşünmeniz bile beni mutlu etti. kullanmıştım çok güzel bi maske herkese tavsiye ederim
İsim: e** k**
Tarih: 13 Haziran 2023
Satıcı: Toys Home

Yorum: Bayılarak kullandım valla şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: Esra E.
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: By Miesposa

Yorum: severek kullandığım bir ürün . Önceden nasıl tanışmamış. düzenli kullanımda dökülmeyi durduruyor ve saçların uzamasını sağlıyor. diplere sıkıp masaj yapıyorum saça çok güzel bir ferahlama veriyor. yıllarca kullanacağım saç bakimim arasında.
İsim: T** y**
Tarih: 13 Ağustos 2023
Satıcı: Düvenci Toptan

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba saç dökülmesini önlemekte başarılı mı
Cevap: Merhaba; her duş sonrası kullanım öneriyoruz. Düzenli kullanımda büyük ölçüde dökülme önlenir. Sevgilerimizle

Soru: Emzirenler kullanabilir mi
Cevap: merhabalar emziren anneler için bir sakıncası olmamakla beraber doktor tavsiyesi almanızı öneririz.

Soru: merhabalar kuru saçada uygulayabilirmiyiz? farlı bir etkisi olur mu?
Cevap: Merhaba, kuru saçınızı az da olsa nemlendirip kullanmanız etkisini arttırır. Kuru saçınıza da kullanabilirsiniz. Daha uzun sürede etki eder. Bilgilerinize sunarız

Soru: merhaba ürünü nasıl kullaniyoruz duştan sonra nemli sacami sıkıyoruz
Cevap: Merhaba, Banyodan sonra, temiz saça uygulanır. Saçların nemi bir havlu yardımı ile iyice alındıktan sonra, saçlara ve saç diplerine sıkarak uygulanır, daha sonra masajla saç diplerine yedirilir. Saçlar tekrar yıkanmaz. Uygulamadan önce çalkalayınız. Sevgilerimizle,

Soru: merhabalar şaçkıran için faydalımıdır
Cevap: Merhaba, hekiminize danışarak bir ürün tercih etmeniz önerilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bi urun kac ml dir ?
Cevap: merhaba her bir ürün 200ml dir.

Soru: hediyesi varmı acaba
Cevap: Merhabalar efendim, 2 adet urban tonik gönderiliyor

Soru: Islak saçımıza ürünü sıktıktan sonra kurutma makınesıyle mi kurulayalım saçımızı yoksa kendı mi kuruyacak
Cevap: Merhabalar efendim kendiai kuruyacak

Soru: erkeklerin saçınıda uzatıyormu?
Cevap: merhabalar saç köklerini güçlendiri ve uzamasına yardımcı olur.Unisex üründür.

Soru: kaç ay da fark.ederk
Cevap: Merhaba kullanmaya başladıktan sonra farkı görecekseniz iyi alışverişler dileriz

Soru: Nasıl kullanmalıyız
Cevap: merhabalar mağazamıza hoşgeldiniz efendim ürünü ıslak veya nemli saç diplerinize sıkıp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. durulama gerektirmemektedir iyi günler dileriz.

Soru: kabarikligi önler mi
Cevap: merhabalar evet efendim

Soru: Kulanma tarihi?
Cevap: iyi günler, ürün üzerinde lot numarası bulunmaktadır.

Soru: Kullanımı nasıl
Cevap: Nemli veya ıslak saça masaj yaparak günde 1 2 defa kullanmanız tavsiye edilir

Soru: Merhaba 2 adet geliyor demi?
Cevap: merhabalar 2 adet gönderilecektir.

Soru: Kullanımı nasıldır arkasında yazmıyor
Cevap: merhabalar nemli yada kuru saça uygulanabilir

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, genel olarak ups trendyol express ile gonderim sağlıyoruz.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba; Aras Kargo ile sevk edilmektedir efendim .

Soru: Kaç günde bir kullanılması uygundur ve kuru saça mı ıslak,nemli saça mı uygulanır?
Cevap: Islak veya nemli saç diplerine masaj yaparak ürünün yayılmasını ve aktif hale gelmesini sağlayın. Günde 1-2 defa olmak üzere hergün uygulanır, durulama gerektirmez.

Soru: merhabalar bebek saçlarım kısa olduğu için saçımı topladığım anda çıkıyor. Bebek saçları uzatır mi?
Cevap: Merhabalar. Ürün saç uzamasında etkilidir. Bebek saçlarının uzamasında yardımcı olmaktadır. Kullanıcı yorumlarından da fikir edinebilirsiniz. İyi günler

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 Görseller

Biotin Ve Kafein Içeren Saç Kökü Güçlendirici Hızlı Uzamaya Yardımcı Tonik 200 Ml X 2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü