Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit - Bol Rahat Kesim 1612188-620 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 399.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Kullanıcılar Memnun Mu?

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Hakkında yaklaşık 204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Ürün Açıklaması

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Ürününün Satıcısı, Mavi Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 ürününü 399.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Yorum Ve Değerlendirmeler
399.99 Tl ye satışta olan Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün çok güzel fakat S bedeni bile L beden gibi duruyor eğer Medium giyiyorsanız S beden alabilirsiniz. Oversize olduğu için bir beden küçük tercih etmenizi tavsiye ederim. Kumaş olarak da çok kaliteli tok bi kumaşı var
İsim: G** D**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Boy:172cm
Satıcı: Mavi

Yorum: Çok kaliteli bir beden büyük aldım bol seviyorum
İsim: M** A**
Tarih: 18 Haziran 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: tam beden alabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: Y** Ş**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: GAMMOX

Yorum: Xs aldım 57 kılo
İsim: R** B**
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel bir kumaşı var bayıldım gerçekten üstte duruşu mankendeki gibi oldu kendi bedenim olan M’yi aldım kalçayı kapatıyor oversize kalıp tam istediğim gibi durdu
İsim: M** E**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kumaşı çok kaliteli ve bir beden küçük alın bence
İsim: m** ş**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Ürün güzel ama aşırı geniş bir beden değil 2 beden küçük alın 54 cm s beden genişliği
İsim: Nilüfer G.
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: mavi kalitesi bayıldım tam beden alın
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Nisan 2024

Yorum: Bir beden küçük alınabilir çok güzel bol kalıp
İsim: Ş** Y**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: kalip normal, kumasi kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Kendi bedeni mi söyledim m beden ama çok geniş salaş olması daha iyi oldu beğendim yAni
İsim: A** Ç**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Biraz bol bir beden küçük alınması gerekiyor bana boya büyük geldi ama hoş duruyor
İsim: B** Ş**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Satıcı: GAMMOX

Yorum: Baayıılllddııımmmmm
Beden: 24 Mart 2024

Yorum: Öncellikle demek istediğim iç göstermiyor 1.65 boy 53 kilo salaş görünümlüğü sevdiğim içim m beden sipariş ettim severek kullandığım parçalarımda biri oldu bu klioda boyda olanlar salaş görünümü sevmeyenler S beden de gönül rahatlığıyla sipariş edebilir
İsim: y** D**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Kumaşııı yumuşacıkk aşırı kaliteli gerçekten uzun zamandır böyle kumaşa denk gelmemiştim
İsim: G** K**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok güzel kurtarıcı kaliteli
İsim: G** C**
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: 167 55 kg s oldu oversize denilebilir iç göstermiyor
İsim: K** K**

Yorum: kız kardeşime hediye aldım çok beğendi çok güzel kaliteli
İsim: i** i**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün çok güzel beğendim tam oldu
İsim: i** ş**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Mavi kalitesi her zaman çok güzel ve şık.
İsim: A** T**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çok kaliteli salaş çok beğendim
İsim: T** T**
Beden: 20 Mart 2024

Yorum: Harikaaa alın aldırın. Pamuk kumaşı çok kaliteli
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Beğendim güzel
İsim: E** G** O**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: kardeşime hediye aldım çok güzel bir model
İsim: N** Z** A**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel kumaşı harika tertemiz teşekkür ederim 🙏
İsim: T** I**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok güzel oldu göründüğü gibi geldi
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün
İsim: B** Ö**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Ürün çok güzel.Maviden tişört alırken başlık kısmında bol/rahat /dar diye belirtiyor.Ben de bir beden küçük aldım ve iyiki de öyle yapmışım.Kumaşı kaliteli tavsiye ediyorum.
İsim: A** A**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: gayet güzel
İsim: Y** C**

Yorum: gerçekten kumaşı ve duruşu çok güzel
İsim: S** S**
Tarih: 02 Nisan 2024

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba uzunlugu nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: görseldeki hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 175 cm, Bel: 60 cm, Göğüs: 84, cm Kalça: 89 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 26, Boy: 29, Diğer Ürünler: S’dir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün beyaz renk olması sebebiyle az miktarda iç gösterebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Ürün unisex olarak kullanılabiliyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün beyaz renk olması sebebiyle az miktarda iç gösterebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: İç gosterıyor mu

Soru: 1.60 boy 40 kilo için hangisi uygun
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba, mankenin uzrendeki hangi beden?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 175 cm, Bel: 60 cm, Göğüs: 84, cm Kalça: 89 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 26, Boy: 29, Diğer Ürünler: S’dir. Saygılarımızla.

Soru: Tişört tün önünde mavi yazısı varmı yoksa sademi önü yorumlarda öyle gördüm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz üründe Mavi Logosu bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba. Erkek için uygunmu acaba?
Cevap: Merhabalar efendim ürünün erkek modeli mevcuttur. 😊

Soru: 1.60 boy 40 kilo için hangisi uygun
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: L beden sağdan sola genişlik nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: MERHABA GÖRSELDEKİ Mİ GELECEK KÜÇÜK MAVİ YAZISI OLAN .YOKSA YORUMLARDAKİ GİBİ BÜYÜK BASKILIMI ACABA
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü şekilde gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Boy1.64 kilo 70 hangi beden almalıyım

Soru: 1.55 boy 68 kilo kaç beden

Soru: S beden ölçüleri nedir ?

Soru: mankenin üstündeki kaç beden

Soru: Bu olmazmı erkek için? Bulamadm aynı model erkek olanını
Cevap: Anasayfa’da Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Oversize / Geniş Kesim 0611931-620 Bu şekilde aratabilirsiniz. Eğer yine bulamazsanız kadın üründe L bedeni erkek bedenlerinde M olarak değerlendirebilirsiniz

Soru: 1.68 boy 53 kg hafif oversize durması için hangi bedeni tercih edebilirim

Soru: merhaba l beden için ürünün boy ölçüsü nedir

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 Ürünün Fotoğrafları

Bisiklet Yaka Basic Beyaz Tişört Loose Fit / Bol Rahat Kesim 1612188-620 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü