Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Alanlar Memnun Mu?
Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Şu Anki Fiyat Aralığı 350.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Hakkında yaklaşık 859 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Açıklama Ve Özellikler

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Ürününün Satıcısı, Jack & Jones Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört ürününü 350.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Yorum Ve Değerlendirmeler
350.0 Tl ye satışta olan Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
859 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın, indirimden 140 tl te bedavaya aldım resmen. 175 boy 93 kilo L beden aldım tam oldu hafif göbeği çekiyorum ama tabi.
İsim: F** Y**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm
Satıcı: Jack & Jones

Yorum: Beden tam oldu L beden aldım kaliteli tişört
İsim: V** H**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bedeniniz ile bir beden büyük arasında alabilirsiniz kumaşı ve baskısı kaliteli
İsim: B** K**
Tarih: 09 Eylül 2022
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel. tam beden.
İsim: N** Ö**
Tarih: 19 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: 1.78 70 kg için s beden tercih ettim tam oldu. Ürüne gelince söylenecek çokta birşey yok gayet kaliteli ve şık duruyor.
İsim: U** ç** E**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Bedeninize göre almalısınız net oldu teşekkürler
İsim: Murat K.
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: tam beden alabilirsiniz. güzel ürün
İsim: E** Ş**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: Ürünün yeri kalitesi çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: e** g**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: tam beden makul
İsim: C** Z**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Eşime aldım güzel beğendi kendi bedeninizi alın
İsim: G** K**
Tarih: 24 Kasım 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim 1.88im üstüme çok güzel oturdu bedeni
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2023
Beden: Boy:188cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: A** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok harika bir ürün tam yazın serenine göre bir kumaş kesimi özel almak isteyenleri tavsiye ederim fiyatı uygunken aldım paketleme için teşekkürler
İsim: N** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Ürün görseldeki gibi geldi .Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: z** d**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: güzel tam beden ala bilirsiniz
İsim: G** T**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Giydiğiniz bedenden bir ufak beden alın.
İsim: Recep K.
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Jack jones kalitesi gayet iyi tam bedeninizi alın
İsim: o** t**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: Eşime aldım tam beden
İsim: A** G** Ç**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: On numara
İsim: y** y**
Tarih: 11 Eylül 2022
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol

Yorum: mukemmel durdu..178 93 kg tam oldu xl ..
İsim: b** t**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: kalitesi çok fena değil ama kesinlikle bir beden büyü Alin
İsim: R** A**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: erkek arkadaşıma aldım tam beden alabilirsiniz
İsim: k** ç**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Abim için aldım. Normalde kendisi L beden giyer ama yorumlarda bir beden üstünü alın diye yazıyordu ve bende XL aldım. Biraz büyük geldi bence bedeninizde alabilirsiniz.
İsim: sefa ü.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Paketleme çok özenli ve güzeldi. Ürün fiyatı uygundu. Çok kaliteli ürün kumaşına dokunduğunuz anda kaliteyi fark ediyorsunuz. Benim bedenim L aldım üstüme tam oturdu. Bedeniniz neyse onu alın.
İsim: H** A**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: bir beden büyük alınmalı,penyesi kaliteli
İsim: Şermin T.
Beden: Boy:167cm

Yorum: Sevgilime aldım tam beden çok güzel oldu jack jones kalitesi siyahını da aldım ikisi 370 küsüre geldi indirimde kaçırmayın sevgilinizin sade gösterişsiz rahat bi tarzı varsaa
İsim: B** İ** G**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Çok iyi kaliteli jones… istediğiniz bedenden söyleyin çok iyi
İsim: A** F**
Beden: Boy:188cm

Yorum: Abime aldım çok beğendi baya güzel
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Beden tam oldu ürün başarılı.
İsim: E** A**
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Tam kalıp
İsim: S** A**
Tarih: 01 Eylül 2022

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: selam regularmi?
Cevap: Merhaba , ürün normal kesimdir kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Regular fitmi
Cevap: Merhaba , ürün normal kesimdir kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba! mankenin üzerindeki beden hangi bedendir?
Cevap: Merhaba, L bedendir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 187 kilo 76 hangi beden
Cevap: Merhaba, beden yönlendirmesi yapılamamaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.69 boy 78 kilo
Cevap: Merhaba, beden yönlendirmesi yapılamamaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba iyi akşamlar
Cevap: Merhaba, Telebinizi paylaşabilir misiniz. lginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.80 boy 92 kilo kaç beden almalıyım

Soru: kolay gelsin 170 boy 85 kilo hangi beden almalıyım

Soru: Boy 1.75 kilo 80 L beden olur mu

Soru: pamuk mu cinsi
Cevap: Merhaba, 100% Pamuk kumaştır. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy,176 kilo 102 hangi beden olur acaba

Soru: Ürünler orijinal mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz orjinal olmakla birlikte trendyol sayfamız ve mağazalarımızdan takip ve alışveriş yapabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.75 boy 66 kg hangi beden uygundur

Soru: 1.78 boy 77 kilo kaç beden olur

Soru: kadın üçünmü yoxsa erkek t şırtmı
Cevap: Merhaba, unisextir. İlginize teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 1.81 boy 89 kilo hangş beden

Soru: ürüne not ekleyebilir miyiz
Cevap: Merhaba , gönderdiğimiz ürünlerin içerisinde not yer almamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün iç gösteren cinsten mi
Cevap: Merhaba, Kalınlık bilgisi bulunmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.65 boy 50 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba, Beden yönlendirmesi yapılamamaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba mağaza sayfanızı oluşturmadığınızı gördük. Mağaza dizaynı oluşturarak profesyonel bir görünüm yakalamanıza ve trendyol algoritması destekli mağazaya sahip olmanıza yardımcı olabiliriz . Uzman kadromuz ile mağaza dizaynınızı size yakışır hale getirmek içinartıdoksan 5 5 ikibir 5 sekız0ndokuzyedııbır(wpmesajhattımız)
Cevap: Merhaba, İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört Detaylı Resimler

Bisiklet Yaka Logo Baskili Tisört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü