Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Satın Alır Mısınız ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Şu Andaki Değeri 289.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Hakkında yaklaşık 3723 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Detaylı Açıklama

_x000D_

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Ürününün Satıcısı, Arifoğlu Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml ürününü 289.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Yorum Ve Değerlendirmeler
289.9 Tl ye satışta olan Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3723 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Saçımı açıcı boyayla açtığım için çok fazla yıpranmıştı hatta ensemdeki saçlar yanmıştı bile. Bu yağları keşfettim şuan üçüncü kullanışım ve gerçekten ölü saçlarıma can geldi yumuşacık ve parlak duruyor saçlarım artık. Bitince hemen tekrar alacağım çok teşekkürler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İsim: Ş** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ARİFOĞLU

Yorum: harika bir ürün ilk kullanımda bile fark yarattı saçlarimda.Kargolama harikaydı teşekkür ediyorum hem kargo hemde saticiya
İsim: N** S**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem harika içerik zengin ve kokusu efsane hrmen farkediyorsunuz saçlar pamuk ve parlak kokusu efsane ve faydasını gördüm 2. . Şişeye geçtim saçlarım dolgun ve parlak dökülme durdu besleyici yine bir arioğlu kalitesi diyorum gözüm kapalı alırım🙏🙏🙏 bebek saçlar sonuç🤩🤩🤩
İsim: F** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2023

Yorum: ilk kullanmamda bile etkili oldu dokulmem azaldi ve yumusacik yaptı saçlarımı herkese aldırıyorum. çok beğendim ✅
İsim: G** c**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: saçlarımın beslendiğini yeni çıkan saçlardan görüyorum. Ben iki günde bir dustan önce suruyorum ve saçıma iyi geldi uzamasını hızlandırdı indirime girmesini bekleyip stoklucam o zamana kadar da beni birkaç ay idare edebilecek kadar büyük GÜNCELLEME: 1 şişe bitirdim ikinciye geçtim. Düzenli olarak kullanınca saçlarımın dehset uzadıgını fark ettim, yDevamını Oku
İsim: A** B**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Mucize bir ürün. Saçlarım havasız kalıdığı için cansızdı ve oldukça dökülüyordu Senelerdir saçlarıma almadığım ürün kalmadı. 2 hafta gibi bir sürede saçlarım canlandı, dökülme azaldı.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: Hızlı kargo. ve çok iyi geldi saçlarıma biraz küçük olduğu için stoklamaya çalışıyorummm 🩷
İsim: A** A**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Ürünü alırken pek bir beklentim yoktu açıkçası ancak şu an mükemmel olduğunu düşünüyorum! Saçlarım ışıl ışıl oldu, şampuan reklamlarındaki saçlar gibi:) hep şampuan reklamında oynamak isteyen biri olarak istediğim etkiyi yakaladım:d teşekkürler arifoğlu!
İsim: Begüm U. G.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Ürün gerçekten organik ve ileri tarihli cilt ve saç için kullanıyorum paketleme çok iyi şiddetle tavsiye ederim. Saç dökülmesi durdu saçımın gürleştiğini hissediyorum.
İsim: M** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Saçlarım aşırı şekilde dökülüyordu 3 defa covid geçirdim onun da etkisi varmış yaklaşık 2 aydır bu ürünü kullanıyorum haftada 1 kez tüm saçıma uygulayıp 4-5 saat bekleyip yıkıyorum kokusu da çok güzel rahatsızlık vermiyor saçtan arındırması da çok kolay 2 şampuan yapınca gidiyor saç dökülmem bayağı azaldı ve saçlarım uzamaya başladı çok memnun kaldDevamını Oku
İsim: B** K**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: bı tanesini bitirdim. lise sondan beri yani yaklaşık bi 5 6 yıldır bitmeyen saç dökülmem vardı bı ara o kadar kötüydum ki saçlarımı taramayı bırakmıştım. iyi ki tanışmışım bu ürünle. çok ii tavsiye ederim tabiki. kızlarım kimse için stres yapmayın bağışıklığınıza dikkat edin:)) ekleme: 2 şişe daha sipariş oluşturdum. keyfim yerinde
İsim: A** H** T**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Bir şişe bitirdim baya memnun kaldım. İçine birazcıkta menekşe yağı ekledim. Saçlarım baya güçlendi.
İsim: E** K**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Kullanmaya başlayalı 20 gün oldu deneyip yorum yapmak istedim kızım için aldığım bir ürün saçları kabarık ve kuruydu saç dibimde ekseması vardı çok iyi geldi saçları yumuşacık oldu parladı haftada 2defa sürüyorum kokusuda çok güzel ben iki tane almıştım biri bitti bile kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: Dökülmeye onledi ve saçlarım çok güzel oldu parladı kesinlikle alinmali
İsim: A** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: etkisini gördüm alabilirsiniz saçlarım pamuk gibi oldu
İsim: k** b**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: anneme aldım memnun
İsim: e** ş**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: ben bir aydır kullanıyorum saçlarım çok güzel yumuşadı ve parlaklık sağladı banyo oncesi 4 saat bekletiyorum haftada iki kere olursa daha iyi sonuç alınıyor dökülme azaldı
İsim: T** K**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel paketlemişti kargo da 1 günde elime ulaştı o gün hemen saçıma sürdüm yarım saat bekletip yıkadım ipek gibi oldu saçlarım gerçekten işe yarıyor kabarık kabarık olan saçlarım yatıştı denemenizi tavsiye ederim.
İsim: S** G**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: kokusundan ve kıvamında anlıyorum ki bugüne kdr çok boş ürünler kullanmışım artk favorim indirime girdikçe stok yapacağım teşekkürler
İsim: S** a**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Daha önce kullanıyordum arkadaşıma da aldım bebek saçları çıkarıyor haftada bir kullanıyorum
İsim: Sevgi B.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Arifoğlu farkıyla kızım için aldım saçları parladıı ve kolay tarnma sağlıyor yumuşacık yapıyor
İsim: G** ç**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: saçlarım kıvırcık ve çok kuruydu bu yuzden sekil bile almiyordu ama ilk kullanimda bile fark etti harika otesi bir yag kesinlikle almalisiniz
İsim: Elif T.
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: çocuklarım için aldım saçları parlak oldu inşallah daha gür ve güçlü olacaklar ilerleyen zamanda
İsim: L** D** T**
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Egzemalara da iyi geliyor saçlarım adeta yeniden doğdu
İsim: Selim K.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bebek saçlarımı çıkardı tekrar alıp stok yapıyorum
İsim: A** D**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: iki kızım var onlara kullaniyorum saçları daha parlak ve daha sık oldu sanki bu ikinci şişem
İsim: G** D**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Gayet güzel bir ürün sadece sürülürken etrafa çok damlıyor birazı araya gidiyor.Argan yağı Hindistan cevizi yağı saç maskesi, saç serumları, ile beraber kullanacağım.O yüzden bunun içinde farklı yağlar olması gayet iyi olmuş içerisinde e vitamini olmasına da ayrı bayıldım.Yoksa ayrı e vitamini alacaktım.İnşallah en kısa zamanda saçlarım toparlanırDevamını Oku
Tarih: 22 Temmuz 2022
Satıcı: Çarşı Pazar Vakti

Yorum: Kocamın erkek tipi dökülen saçları ve benim işlem görmüş kırık saçlarım için aldık. 1 kere kullandım. Saçımda yağlı his kalır diye korkmuştum ama öyle olmadı yıkadıktan sonra yumuşak da oldu. Umarım faydasını görürüz.
İsim: H** A** G**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: çok beğenerek kullanıyorum çok faydalı saçları gurlesturiyor. ayrıca Trendyol express e çok teşekkür ederim. her zaman sorunsuz bir sekilde ürünlerimizi teslim ediyor
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: saçıma uyguladım 20 dk bekleyip yıkadım . Saçlarım ilk sefer olmasına rağmen çok dolgun sağlıklı parlak durdu .çok beğendim
İsim: H** g**
Tarih: 22 Şubat 2022
Satıcı: Çarşı Pazar Vakti

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba sipariş verdim ama kargoda paketlemeyi iyi yaparsanız sevinirim
Cevap: Merhabalar, özen gösterlicektir.

Soru: Saçta bir gece bekletsek zararı olur mu
Cevap: Merhaba, standart kullanım önerisi 30-45 dakika bekletilmesidir. Ardından durulama yapabilirsiniz.

Soru: saç dökülmesine faydası var mı azaltır mı dökülmeyi
Cevap: Merhaba, düzenli kullanımda kıl köklerini besleyerek yeni oluşumlar sağlayabilir ve saçlarınızı gürleştirir.

Soru: Merhaba saç diplerine mi uyguluyoruz yoksa uçlarına mı
Cevap: Merhaba, birkaç damla yağı saç diplerinize masaj şeklinde uygulayınız. 25-30 dk kadar bekledikten sonra duşunuzu alarak durulama yapabilirsiniz. Bu şekilde haftada iki defa kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünü daha iyi verim almak için 24 saat saçta bekletirsek zararı olur mu
Cevap: Merhaba, Geceden sürüp sabah yıkayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Saçımda zayıflama seyrelme, dökülme ve şakaklarda geriye gitme durumu var biberiye yağını alıp bende olan zeytinyağı ve sarımsakla mı karıştırıp kullanmam daha iyi olur yoksa bunu tek almam mı ayrıca dermaroller ile kullanacağım ve son olarak saçlarımda güçlenme, hacim kazama, dökülmeyi durdurma ve geri getirme, şakalarda da saç çıkarmasına yardımcı olmasının istiyorum bunları dikkate alın
Cevap: Merhaba, Arifoğlu Saç Bakım Yağını kullanmanız yeterli olacaktır. Haftada iki defa düzenli bir şekilde uygulama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürün saç uçları yıpranmış, kırılan, sona kadar uzayamayan saçlarda etki verirmi? Bi de böyle saçlar için dibe mi uygulamak etkili olir saç ucuna mı?
Cevap: Merhaba, düzenli kullanımda fayda sağlayacaktır. Haftada iki kez banyo öncesi saç diplerine masaj yaparak ve saç tellerine iyice yedirilerek uygulanır. 30 dk. bekledikten sonra saç şampuanı ile yıkanması önerilir. Saçta uzun süre bekletilmez. İçindekiler: Tatlı Badem yağı, Avokado yağı, Jojoba yağı, Hint yağı, Lavanta yağı, Argan yağı, Biberiye yağı, Ay çekirdeği yağı, Keten tohumu yağı, Zeytin yağı, Tiare çiçekleri, Doğal E Vitamini, Hindistan cevizi yağı, Limon kabuğu yağı, Greyfurt Kabuğu yağı, Limonen.

Soru: merhaba, sarı boya( oryall)sonrası saclari güçlendirmeye yardımcı olur mu
Cevap: Merhaba, düzenli kullanımda kıl köklerini besler ve gürleştirmeye yardımcı olur.

Soru: haftada kaç kez yapılmalı? üstünde 15 dak yazıyor.kaç dakika bekletmeliyiz?teşekkürler
Cevap: Merhaba, haftada 2-3 kez uygulanabilir. 15 dakika yeterli olacaktır fakat saçın gürlüğüne ve uzunluğuna göre bitkisel yağ karışımının bekleme süresini uzatabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saç dipleri için uygun mu?
Cevap: Merhaba, saç dipleri için uygundur. Tamamen doğal bir içeriktir.

Soru: Merhabalar saç bakım yağı olarak iki ürününüz var. Biri detox etkili diğeri organik. Acaba farkları nedir?
Cevap: Merhaba, organik ürün içeriği daha kaliteli ve organik sertifikalıdır.

Soru: merhaba astım hastasym biberiye iyi gelmiyor saçta rahatsız eder mı
Cevap: Merhaba, saç bakım yağının içeriğinde çok yoğun olmadığı için hissetmezsiniz. Kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Soru: Bu ürün ile sarımsak yağını karışım yaparak saç diplerine uygulayabilir miyim acaba
Cevap: Merhaba, evet saç diplerine ve komple saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Soru: merhaba hızlı uzama için hangi yağı kullanmalıyım tavsiyeniz var mı?
Cevap: Merhaba, Arifoğlu Saç Bakım Yağını kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba kaş kirpik için kullanım uygun mudur
Cevap: Merhaba, kullanılabilir fakat daha iyi sonuçlar almak için Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı ürünümüz daha etkili bir çözüm olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba, haftada iki kez banyo öncesi saç diplerine masaj yaparak ve saç tellerine iyice yedirilerek uygulanır. 30 dk. bekledikten sonra saç şampuanı ile yıkanması önerilir. Saçta uzun süre bekletilmez. İçindekiler: Tatlı Badem yağı, Avokado yağı, Jojoba yağı, Hint yağı, Lavanta yağı, Argan yağı, Biberiye yağı, Ay çekirdeği yağı, Keten tohumu yağı, Zeytin yağı, Tiare çiçekleri, Doğal E Vitamini, Hindistan cevizi yağı, Limon kabuğu yağı, Greyfurt Kabuğu yağı, Limonen.

Soru: merhaba saç dökülmesi icin biberiye yağinizi mi önerirsiniz yoksa bakim yağinizi mi ?
Cevap: Merhaba, içeriği zengin olan saç bakım yağını kullanmanızı öneririz. Sağlıklı günler

Soru: eşimin saçında çok açılmalar var en azından bebek sacı gibi saçların çıkmasını sağlar mı?
Cevap: Merhaba, haftada iki defa düzenli kullanımda fayda sağlayabilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba saç uzatp gurleştirmek icin bu yağ iyjmidir degilse hangi yağı onerirsiniz
Cevap: Merhaba, Saç Bakım Yağını düzenli bir şekilde kullanmanız yeterli olacaktır.

Soru: Merhaba saç diplerinemi yoksa sadece saç tellerinemi uygulamak gerekir
Cevap: Merhaba, ürün tamamen doğal yağlardan oluşmaktadır. Katkı maddesi içermez. Saç diplerine ve saç tellerine uygulama yapabilirsiniz. Haftada iki kez düzenli kullanmanızı öneriyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml Ürünün Fotoğrafları

Bitkisel Saç Bakım Yağı -hızlı Uzama Dökülme Karşıtı Detoks Etkili 100ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü