Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Şimdiki Fiyatı Ile 442.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 67 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Teknik Açıklamalar

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Lolo Life Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı ürününü 442.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Ürünü Kullananların Görüşleri
442.0 Tl ye satışta olan Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
67 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ayakkabı çok güzel ama bir beden büyük alınabilir renginde bej değil de gri gibi
İsim: n** y**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: LOLO LİFE

Yorum: Çok şık çok rahat çok kaliteli , satıcıya hem kaliteli ürününden dolayı hem de güzel paketlemesinden dolayı teşekkür ederim. Topuk boyu ideal , Tam kalıp tereddüt etmeden alabilirsiniz hem özel günlerde hem şık bir kombin altına mükemmel olacaktır.
İsim: N** Y**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık ve rahat ben çok beğendim 38 numara küçük oldu onu iade edip 39 aldım kargo özenliydi teşekkür ederim
İsim: G** Ç**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Çok hoş duruyor çok şık hediyeniz için teşekkür ederim 🌸
İsim: E** A**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı gayet güzel ve şık beklentimin üstünde çıktı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: çok beğendim çok rahat ve kaliteli bir ayakkabı alacaklara gönülden tavsiye
İsim: B** E**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: SMR MODA

Yorum: Hediye için aldım güzel
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli geldi tam beden alın bu kadar beklemiyordum teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: ş** T**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Satıcı: BEB SHOES

Yorum: Çok güzel geldi denedim rahat bi ayakkabı not ve tatlı hediyeniz için teşekkür ederim😊
İsim: G** S**

Yorum: çok beğendim tam kalıp teşekkür ederim 🥰
İsim: E** G**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok güzel çok beğendim tavsiye ederim rahat bir numara büyük alın rahat olması için modelinden dolayı tam numaranız dar gelebilir.
İsim: Hayriye K.
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Ayakkabı çok şık ve çok rahat çok beğendim. Ayrıca ayakkabı ile birlikte gönderdiğiniz not ve küçük hediye güzel bir incelik. Çok teşekkür ederim 🙏😊
İsim: M** Ü**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Paketleme güzeldi notunuz için teşekkürler
İsim: Buse N.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Haziran 2024

Yorum: Ürün gayet rahat ve şık bence kaçırmadan alınmalı
İsim: Özge T.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: SMR MODA

Yorum: Çok güzel çok beğendim hediyeleriniz içinde teşekkür ederim
İsim: S** D**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel tam ayağıma göre çok beğendim
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık ve efsane duruyor, normalde 37 giyerim ama nolur nolmaz 38 söyledim çok rahat oldu. Benim gibi hem şık olsun hem keyfim bozulmasın derseniz tam sizlik ayakkabı. Tabanını sevemedim ama fiyat performans açısından pişman etmedi. Jelibon için teşekkürlerr
İsim: N** U**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Yorumlara bakarak 1 numara büyük almıştım ama olmadı. Tam kalıp bence. İade ettim. 39 unu aldım. Ürün şıpıdık şıpıdık çok güzel. Geçir ayağına çık. Rahat ve şık.
İsim: P** G** M**
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık ben normalde 40 giyiyorum ama ayam biraz dışarda kaldı
İsim: S** H**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: pazartesi kargoya verildi salı teslim edildi. hızlı gönderi teşekkür ederim.aksam ayakkabıyı deneyeceğim
İsim: M** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Herkes çok beğendi topuk boyu rahat olmak isteyen için rahat
İsim: B** G**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim rahat ve kullanışlı
İsim: A** A**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Boydan kaynaklı uzun topuklu kullanamıyorum, görür görmez aşık olup, sipariş verdim. Çok beğenerek kullanacağım, minik hediyeniz ve notunuz içinde ayrıca teşekkürler. siparişleriniz bol olsun :)
İsim: R** K**

Yorum: Görünüş olarak güzel ama altindaki numaralari silinmiş topugunda hasar var 1numara büyük tercih ettm tam oldu ayagima
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: BEB SHOES

Yorum: Cok güzel tavsiye ediyorumkesinlikle çok beğendim
İsim: B** A**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: FOLLOWHER

Yorum: Güzel gorseldeki gibi tam numaranızı alabirsiniz
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Ayakkabı güzel, ayağım taraklı olduğu için bi numara büyük söylemiştim, iyi oldu. Küçük bi not yazmışlar ve hediye jelibon göndermişler. İncelik herzman kazandırırı. Teşekkür ederim.
İsim: MİHRAÇ K.
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: çok güzel ve şık
İsim: a** y**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayakkabı çok güzel fakat ayağıma büyük geldi üzülerek iade ediyorum 😢
İsim: R** K**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Guzeldi begendik tam numara
İsim: M** A** Y**
Beden: 04 Temmuz 2024

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: hangi kargo
Cevap: Trendyol ekspres efendim

Soru: normalde 38 giyiyorum kalıpları küçük mü acaba şuan hamilelikten dolayı da çok hafif bı şişlik var ayağımda. 39 alsam çok büyük durur mu
Cevap: Merhaba Efendim , şişlik var ise eğer 39 alın

Soru: mrb 37.5 giyiyorum kaç numara almalıyım
Cevap: 38 alabilirsiniz efendim

Soru: Neden Azərbaycana Göndermiyor?
Cevap: Merhaba gönderiyoruz efendim

Soru: Merhabalar, altı kaygan mı yoksa taban tırtıklı mı? Yeni hamileyim risk olsun istemem...Anlayışınız için teşekkürler 🌸
Cevap: Merhaba efendim altı kayabilir niyolit tırtıklı değildir biz teşekkür ederiz 🙏

Soru: Ben 38 giyiyorum kalıbı dar değil dimi
Cevap: Ürünlerimiz tam kalıptır Efendim

Soru: lütfen rica ediyorum bej rengi gönderin durumum hiç iyi değil başka renk istemiyorum lütfen özen gösterin ve yanına hediye koyabilir misiniz
Cevap: Tabiki efendim teşekkür ederiz

Soru: Topuk boyu nedir acaba?
Cevap: 4.5 cm Efendim

Soru: tamamdır teşekkürler
Cevap: Biz teşekkür ederiz

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı Ürün Görselleri

Biyana Çift Bantlı Toka Detaylı Bej Rugan Kadın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü