BL32325G 32- 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Alınmaya Değer Mi-

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Satın Alır Mısınız?
BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Şimdiki Fiyatı Ile 7420.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Ürün Hakkında Bilgi

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Blaupunkt BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV ürününü 7420.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Kullanıcı Geri Bildirimleri
7420.0 Tl ye satışta olan BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Mutfagim icin aldim ve cok begendim..goruntu kalitesi guzel.elimesaglasim ulasti..siz ne beklersini bir tv den bilemem ama wifi ve digerozellikleriyle gunumuzun ihtiyacini gayet iyi karsiliyor..belki duvardabiraz kalin duruyor diyebilirsiniz ama cokta onemli degil..urun bencegayet kaliteli
İsim: N** S** E**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TARHAN TİCARET

Yorum: Kaliteli güzel 👍🏻 anneme de aldık teşekkürler
İsim: Melisa S.
Tarih: 26 Nisan 2023
Satıcı: Trendycom

Yorum: tv cok güzel tek olumsuz yönü kanal gecişleri cok agır bunuda haricibir uyduyla cözerseniz harika bir tv
İsim: M** U**
Tarih: 24 Şubat 2024
Satıcı: GULTEKİN TİCARET

Yorum: ürün kaliteli alman mali
İsim: m** k**
Tarih: 06 Şubat 2024
Satıcı: BOSCH PHİLİPS YETKİLİ BAYİ

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba, ayaklı yüksekliği kaç cm' dır?
Cevap: MERHABA EFENDİM 47.5 CM NET AYAKLAR DAHİL ÖLÇÜSÜDÜR

Soru: Kolay gelsin kurulum varmı bide duvara monte aparatı
Cevap: Merhabalar , aparat kutu içerisinden çıkıyor ama kurulum ücretlidir efendim

Soru: Askı aparatı varmi Kurulum ücretlimi .Giresun Espiye de servis varmı
Cevap: EFENDİM APARAT İÇERİSİNDE DEĞİ SERVİS AĞIMIZ BÜTÜN İLLERDE MEVCUTTUR

Soru: Merhaba, duvar askı apartı var mı kuruşum ücretli mi?
Cevap: Hayır yok 32 inc kullanıcı tarafından kuruluyor

Soru: goegl play indirilebiliyor mu?
Cevap: Android olduğu için uygulama indirebilirsiniz

Soru: kurulum kime ait ben yaparsam garanti dışı kalır mı
Cevap: kurulum için müşteri hizmetlerinden bilgi alabiliyorsunuz .

Soru: bu tv açma kapama düğmesi nerede bulamadım
Cevap: Selam servisten bilgi alabilirsiniz

Soru: Selamlar. İstanbul için ücretsiz montaj yapıyor musunuz?
Cevap: MALESEF EFENDİM ÜRÜNLERİMİZİN KURULUMU ÜCRETLİDİR

Soru: aparat dedigimiz duvara monte aparatı dimi
Cevap: Merhabalar , evet efendim duvara askı aparatıdır

Soru: Merhaba askı aparatı dahilmidir
Cevap: Merhabalar , evet efendim aparat kutu içerisinde mevcut

Soru: merhaba disney ve netflix tv de yüklü dimi
Cevap: MEVCUTTUR EFENDİM

Soru: Wifi urun ozelliklerinde yok urun bilgilerinde var yaziyor wifi var mi acaba
Cevap: Kablosuz İnternet Bağlantısı WIFI ve Kablosuz Ekran Yansıtma WIDI Üründe Mevcuttur.

Soru: biaupunkt 32bl32325g tv androıd smart tv mı ve seslı komut var mı .
Cevap: Smart TV sesli komut yok

Soru: karasal yayınları izleyebilirmiyim yani tv ustu antenle kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar.. bahsettiginiz yayini alabilecegini sanmiyorum..

Soru: Ürün açıklamasında dahili Wİ-Fİ var derken, ürün özelliklerinde Wİ-Fİ yok diyor, hangisi doğru.
Cevap: Wıfı var bu modelde

Soru: iyi günler tvnin tivibu ve dsmart uygulamalarını yukleyebilirmiyiz
Cevap: evet yükleniyor

Soru: Merhaba bizim ev internetimiz yok kurulumunu kendimiz yapsak sorun olur mu
Cevap: Merhabalar, kurulumu servis yapması gerekiyor efendim garanti dışı kalmaması için

Soru: Kurulum kendimiz mi yapıyoruz,duvar askı Aparatı çıkıyor mu?
Cevap: Merhabalar,Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğundan dolayı her ürünün teknik detayına ve kutu içeriğine maalesef sahip değiliz.Ürün hakkında daha sağlıklı ve detaylı bilgi için Bosch Müşteri Hizmetleriyle görüşebilirsiniz.Bilginize,İyi günler.

Soru: Merhabalar Bu markanın Menşei Neresidir
Cevap: Merhaba Almanya Bosch garantisi altında

Soru: Merhabalar efendim tüm özelliklere tıkladığımda zaman Wi-Fi yok yazıyor. İnternete bağlanmıyor mu ürün?
Cevap: Ethernet (lan): Yok Dahili wifi: Var efendim

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV Ürün Resimleri

BL32325G 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready Android Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü