BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Fiyatına Göre Alınır Mı-

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Alınır Mı?
BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Anlık Fiyatı 8799.0 Tl'den Satılmaktadır.

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Teknik Bilgiler

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Blaupunkt BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV ürününü 8799.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV En Son Yapılan Yorumlar
8799.0 Tl ye satışta olan BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: teşekkürler balkonum için aldım iyi duruyor
İsim: U** O**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bosch Gaziantep

Yorum: çok harika bir TV renkleri de çok net ve canli
İsim: k** d**
Tarih: 20 Nisan 2022
Satıcı: ÖNER

Yorum: Fiyatına göre çok iyi
İsim: E** S**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Satıcı: beyazkalite

Yorum: *Renk ve ses kalitesi oldukça güzel. Wi-fi bağlantısı hızlı. *Android 9işletim sistemi mevcut. *Kumandası çok fonksiyonel değil. Sesli komutsistemi mevcut değildir. *FHD görüntü gerçekten beğendim. Fiyatı uygunolduğu için aldım.
İsim: H** K**
Tarih: 09 Ocak 2024
Satıcı: RAMAZAN YILMAZ MOBİLYA

Yorum: Menüsü zor
İsim: B** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Şubat 2023
Satıcı: Trendycom

Yorum: Ürün çok kaliteli içinden duvar aparatıda çıktı
İsim: Y** Ö**
Tarih: 11 Şubat 2022
Satıcı: FERHAN KILIÇASLAN DTM.

Yorum: bana bu modelin g serisi gonderildi Android yazilima sahip olani, alalı3 hafta oldu ürün görüntü kalitesi iyi ancak kötü olumsuz yönlerikumandası kötü sadece ekrana doğru tutunca algılıyor smart kumandaninboyle olmasi üzücü baska yöne doğru basinca aligilamiyor, bir kaç kez tvye görüntü gelmedi açılıyor görüntü gelmiyor kanal degisimide yapmadi tvDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2023
Satıcı: DAF GROUP

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kurulumu servis kuruyor
Cevap: Merhabalar efendim Evet servis kurmakta

Soru: duvara monte olacak duvar aparatı yollarsanız sevinirim 🙏
Cevap: Kurulumu için servis yönlendirelim. Kutunun içinden çıkıp çıkmadığına emin değiliz. Servise bunu belirtirseniz yanlarında getireceklerdir. Ege elektronik (232) 263 00 01

Soru: kurulum ücretlimi
Cevap: sadece duvara askı ücretlidir

Soru: Kablosuz Wifi özelliği var mı play store var mı Adanda yetkili servisiniz var mı kurulum ve duvar aparatı ücretsiz mi ?
Cevap: Duvar aparatı hayır, diğer tüm soruların cevabı evet.

Soru: Bu ürüne montaj gereklimi garanti süresi kaç yıl duvara asma aparatı varmı
Cevap: Merhaba, Cihazım kutusunda Askı aparatı Çıkmıyor ancak ücretsiz servis kurulumu Mevcut ve ilk kurulumda istediğiniz taktirde yetkili servis ücretsiz Askı aparatı Takıyor

Soru: 101 ekran kaç cm oluyor
Cevap: Ürün detayları için resmi siteyi ziyaret edebilir, size en yakın yetkili bayiye danışabilir ya da 444 6 333 numaralı Bosch çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Soru: Merhaba kablosuz projeksiyon özelliği var mı. yani telefonu yansıtma
Cevap: Hayır yoktur efendim

Soru: kurulum ücretli mi? ücretli ise ne kadar? hangi servis ilgileniyor?
Cevap: Profilo’nun bulunduğunuz şehirdeki elektronik servisi bakıyor herhangi bir ücret almıyor duvara montaj olursa onun için ücret alır onunda bilgisini servisten alabilirsiniz

Soru: Bu ürününün ayakları yanda .İki ayak arası kaç cm.dir?tşk.ler.
Cevap: Merhabalar iki ayak acikligi monte edildigi yerden itibaren 73 cm dir..

Soru: Selamünaleyküm ürün menşei ne? Servis ağı falan nasıl? Netflix youtube falan var mı?
Cevap: Merhaba. Blaupunkt, 1923 yılında Ideal adıyla kurulurken 1933 yılında Robert Bosch tarafından satın alınarak adı 1938 yılında Blaupunkt olarak değiştirildi. Markanın son sahibi 2016 yılından beri Alman Aurelius Group’tur. Ürün montaj yerleri ülke bazında değişmektedir. Youtube, spotify,netflix vs uygulamalar mevcuttur.

Soru: merhaba ürün internet te baglaniyormu YouTube bağlantısı da var mı Google
Cevap: Merhabalar Üründe dahili Wi-Fi özelliği mevcut İyi günler

Soru: merhaba smart TV ile android arasında ne gibi fark var açaba bunlar smart TV ama
Cevap: Smart TV de çoğu dijital platformlar yüklüdür. Android TV de siz yüklemek durumundasınız.

Soru: yetkili servis numarasi alabilirmiyim
Cevap: Bosch yetkili servisi yardımcı olacaktır

Soru: kurulum için ücret alınıyor mu
Cevap: Hayır efendim efendim ücretsiz kurulum

Soru: İyi günler ürün kurulumu garantisi kime ait acaba. Kuruluma ücret alıyorlar mı Osmaniye Merkezdeyiz. Kaç yıl garantisi olacak. Kim ile iletişim kuracağız kurulum için
Cevap: Merhaba kurulumu bosch tv servisi yapıyor 3 yıl garantili bosch garantisi altında

Soru: Ürün kurulumu nasıl oluyor kendimizmi servismi
Cevap: Merhabalar.. bulundugunuz sehirde servislerimiz mutlaka vardir.. tum turkiyede hizmet vermekte firma.. kurulum bu ekranlarda ucretsizdir..

Soru: iyi gunler smartta telefonu ekrana yansitma wireles display ozelligi varmi
Cevap: merhaba, hayır bahsettiğiniz özellik yok.

Soru: taksit sayısını artıramaz mıyız?
Cevap: Malesef Efendim Taksit sayisini Trendyol bellirliyor

Soru: servis kurulumu ücretsiz mi
Cevap: Şehrinizdeki Yetkili Servisi Bulursanız Ücretsiz Bosch Servislerden Bilgi Alabilirsiniz Şehrinizin Servisi Konusunda

Soru: Harici uygulama yüklenebiliyor mu tv'ye?
Cevap: Uyumlu programları yükleyebilirsiniz. SMART özelliği mevcuttur.

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Detay Resimler

BL40335 40'' 101 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü