BL42135 42- 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Gulizar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
913
0
0
BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV En Düşük Fiyat Nerede?
BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Şuanki Fiyatı Ne Kadar 8899.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürün Detayları

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Blaupunkt BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV ürününü 8899.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Yorumlar Hakkında Bilgi
8899.0 Tl ye satışta olan BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok beğendim.
İsim: Ş** T**
Tarih: 06 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ALIŞVERİŞTE

Yorum: Çok uygun fiyata aldım Bosch bünyesinde Blaupunkt kalitesi. Tek kusuryanlış kumanda koymuşlar içine. 160 tlye hallettim onu da. Marka modeltavsiyemdir. Kaliteli ürün. 3 harfli marketlerde satılan dandik vefiyatı bundan daha yüksek olan tvlerle kıyas bile edilmez
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2024
Satıcı: ege shop

Yorum: TV kurulumu ücretsiz yazmasına rağmen servis tarafından 500 TL kurulumücreti alındı. Firmaya bildirdiğimde ise TV’yi geri iade edebilirsinizdenildi. 500 TL kurulum ücreti verdikten sonra TV’yi iade ettiğimde boşuboşuna 500 TL vermiş olacağım için iade ile uğraşmayacağım. Kimseyetavsiye etmiyorum. Trendyol’un da yanıltıcı bilgi konusunda işlemyapmasDevamını Oku
İsim: T** K**
Tarih: 20 Şubat 2024
Satıcı: TARHAN TİCARET

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Merak Edilen Konular

Soru: hayırlı aksamlar 42135 modelinde netflix var mı telefondan yansıtma var mı
Cevap: MERHABA Çözünürlük Formatı: Full HDEkran Boyutu: 42 inç / 106 cmÇözünürlük: 1920x1080 px Dahili Uydu Alıcılı:Görüntü Teknolojisi: LEDHDMI Giriş Sayısı: 3 Ses Çıkış Gücü (RMS): 16 WSmart TV:Wi-Fi:USB Port Sayısı: 2 ÜRÜN ÖZELİKLERİ BUNLAR

Soru: Kaydetme özeligi varmi
Cevap: Hayır efendim

Soru: Merhaba, Android özeliği varmı
Cevap: Merhaba evet android smart

Soru: Merhaba ürünün kurulumu ücretli mi
Cevap: evet efendim ücetli

Soru: hangi kargo firması ile yollayacaksınız birde kurulumunu servis yapacak demi
Cevap: Merhaba Aras sürat ya da yurtiçi kargo kurulum aşamasında servisi arayıp uygun zamana randevu alıyorsunuz Profilo tv servileri bakıyor

Soru: iyi günler Bu TV için bilgi almak istiyorum lisanslı Android mi ne olduğunu tam olarak anlayamadık
Cevap: FULL HD SMART LED TV, 106 ekran, yüksek kontrast, 1920x1080 çözünürlük, Dahili uydu alıcısı, 3xHDMI, 2xUSB Girişi, 2 x 8W ses çıkışı, Kulaklık Çıkışı, Dahili wi-fi, USB'den video oynatma

Soru: Android mi cihaz
Cevap: merhaba evet ürün android iyi günler dileriz...

Soru: herhangi bir tamir veya kusuru varmı garanti süresi ne kadardır
Cevap: Ürünümüz yetkili Bayi den olup ambalajinda sifir üründür Garanti suresi tum elektronik ürünlerde oldugu gibi 2 yildir

Soru: Duvara monte edilebiliyor mu?
Cevap: Duvara monte edilebilir

Soru: Merhaba Hocam, ürünün android işletim sisteminin hangi sürümü mevcut.
Cevap: Merhaba, Android sürümü 9.0 Yazılım sürümü 20210128-172302 İşlemci çekirdek sayısı 4

Soru: ekran yansıtma özelliği var mı acaba
Cevap: Blaupunkt veya Bosch resmi sitelerinden en doğru bilgiyi bulabilirsiniz

Soru: Merhabalar. Blaupunkt BL42135 42 inç TV stoklarınızda son 1 ürün olarak görülmekte. Açılmamış ambalajında mıdır. Ürün yerli üretim mi yoksa ithal midir. Kurulum ücretsiz yapılıyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Cevap: Merhaba, Kapalı paket .Yerli üretim. Ücretsiz kurulum.

Soru: Merhabalar.Bu TV'nin 2 ayak arası kaç cm.dir.Tşk.ler.Çünku mevcut sehpamıza sığacakmı?
Cevap: Merhaba yaklaşık 1 metre efendim

Soru: merhaba, urunu teslim aldiktan sonra kurulum icin kac gun icinde aramak zorundayiz ? ornegin urunu teslim aldiktan 20 gun sonra kurulum icin servisi arayabilir miyiz ?
Cevap: Evet, arayabilirsiniz ancak faturanızı kaybetmeyin.

Soru: alicaktim sırf kurulum ücreti var diye almıyorum ne saçma sıfır kurulumu ücret olurmu
Cevap: Merhaba kurulum ücreti yoktur.ücretsiz kurulum size kurulum ücretli diyen kim bilmiyorum ama 82 ve 100 ekrana kadar olanlara servis gelmez ve kurulum ücretlidir sizin almak istediğiniz 108 ekran

Soru: a paratları varmı
Cevap: Merhaba Duvar askı aparatı gönderiyoruz efendim

Soru: bu ürün boşh garantilimi
Cevap: iyi günler efendim ürün tamamıyla bosch güvencesiyle satılıyor ve sadece bosch mağazalarında satılmakta .

Soru: netflix varmı?
Cevap: Tum smart tv lerimizde netflix var efendim

Soru: teşekkürler kargo ne zaman olur
Cevap: en geç yarın kargoya teslim edilmiş olur

Soru: duvara asma aparatı var mı
Cevap: Maalesef efendim duvar asma aparatı üzerinde bulunmamakta ücretli olarak servisinden talep edebilirisniz

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV Ürüne Ait Resimler

BL42135 42" 106 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü