Bl43145sg 4k Ultra Hd 43- 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Sebnem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
579
0
0
Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Alınır Mı?
Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Şimdiki Fiyatı Ile 10499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Detaylı Açıklama

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Ürününün Satıcısı, Blaupunkt Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv ürününü 10499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Yorumlar Hakkında Bilgi
10499.0 Tl ye satışta olan Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Satıcıya cok teşekkür ederim cok yardımcı oldu
İsim: G** A**
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TARHAN TİCARET

Yorum: Renk ayarını yapana kadar kötüydü ama bir sekilde yaptık fiyatperformans diyebilirim
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024
Satıcı: ege shop

Yorum: teşekkürler iyi korunmuştu
İsim: Engin B.
Tarih: 02 Temmuz 2024
Satıcı: Derya Home

Yorum: Üründen çok memnun olanları anlamadım arayüz çok yavaş alacaklar bunugöz önünde bulundurarak alsın
İsim: Çağrı A.
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Kargo biraz geç gibi istanbul içi yıldızı ondan 1 kırdım. Kargo geldiservis aradım 2 saate geldi ve tv kurulum oldu . Tv gayet iyi sıkıntı yok.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: kurulum yapan servisi bulabilsem daha memnun olurdum ama bulamadım yinede teşekkürler
İsim: İ** E**
Tarih: 05 Mart 2024
Satıcı: Deniz Home Mobilya

Yorum: ürün 10 numara.android TV ve Google sesle yönlendirme var.. görüntüleriiyi ben beğendim
İsim: Levent A.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Güzel bir ürün alabilirsiniz
İsim: T** Ç**
Tarih: 28 Ocak 2024
Satıcı: revnaonline

Yorum: Normal bi ürün
İsim: E** K** A**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Cok hizli geldi urun.
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Şuanlık çok iyi piyasa fiyatı çok yüksekti o yüzden trendyoldan aldımgayet iyi kurulum da yapılıyor kurulum için sadece numarayı aramanız yeterli
İsim: R** A**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Ürün Güzel duvara montaj aparatı ıcınden cıkmaktadır.
İsim: S** K**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Kumandası yanlış geldi
İsim: A** S**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Ürün Kalite Hissiyatı Vermiyor Tavsiye Etmiyorum Gözünüzle Görün TValmadan önce
İsim: O** B** K**
Tarih: 21 Nisan 2024
Satıcı: duru ev aletleri

Yorum: TV kırık geldi servis fark etti. İade ettim derhal.
İsim: Y** H**
Tarih: 15 Aralık 2023
Satıcı: RAMAZAN YILMAZ MOBİLYA

Yorum: Satıcılar ürünün özelliklerini tam olarak tanitmamislar. Ürün gayet iyi.Tanıtımlar da Ok Google özelliği, HDR gibi özelliklerden bahsedilmemis.Askı aparatı kutu içerisinde bulunuyor. Eksikliği teknik özelliklerinibelirten bir kitapçık yok. Youtube da kutu açılımı ve kurulumu ileilgili tanıtımlar bulunmamaktadır.
İsim: Mustafa K.
Tarih: 12 Aralık 2023
Satıcı: RAMAZAN YILMAZ MOBİLYA

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Kurulum yani servis ücretli mi
Cevap: Hayır ücretsiz

Soru: tamam özdilekpark Avm nerede peki
Cevap: Levent’te kanyon Avm yanında özdilekpark Avm Bosch mağazası 1.kattayız

Soru: Bu ürünün ortadan ayaklısı lazım elinizde var mıdır .?
Cevap: Maalesef yoktur efendim

Soru: Kurulum ücretli mi?
Cevap: Hayır efendim ücretsiz

Soru: disney exxen netflix varmı
Cevap: İndirilebilir efendim

Soru: Merhaba biz televizyonu aldıkta kurulumunu kim yapacak herhangi bi servisiniz var mı
Cevap: Hangi şehir ve ilçe

Soru: Kurulum için ücret ödüyormuyuz ?
Cevap: Hayır ödemiyorsunuz.

Soru: Android TV mi Smart TV mi bu cihaz
Cevap: Smart tv efendim

Soru: İzmir Narlıdere ye en yakın servis kurulum ,acil yardımlarınızı bekliyorum
Cevap: (232) 633-1651 bergama servis

Soru: ekran yansıtma varmı yok dye yorum yapmışlar yeni gördüm ama bu TV de ekran yansıtma var dye biliyorum burda bir arkadaşım aldı ekran yansıtma var onda
Cevap: Tam olarak bilmiyorum

Soru: Merhaba yetkili servise nasıl ukaşabiliriz kurulum için
Cevap: merhaba efendım bosch müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz kutu içerisinde yazılıdır

Soru: Ürün özelliklerinde yazan hepsi doğru demi 4K 3 yıl garantili
Cevap: Merhaba doğrudur efendim

Soru: Mrb Android özelliği varmı bu TV nin özellikle rinde işlemci Android yazıyor ama ürün resmi altında smart yazıyor
Cevap: Merhaba android işletim sistemi mevcut efendim

Soru: kurulum ücret li mi
Cevap: Ücretsiz efendim.

Soru: Merhaba, Ethernet kablo çıkışı, Kumanda da sesle yazma/etkileşim özelliği, Bluetooth, ekran yansıtma, Hdmi özelliği var mı? İşlemci çekirdek sayısı kaç?
Cevap: ethernet çıkışı var hdmı var efendim

Soru: Bu ürünün ortadan ayaklısı elinizde mevcut var mıdır.?
Cevap: merhaba stoklarımızda mevcut değildir ortandan ayaklı olan efendim

Soru: Bu ürünün ortadan ayaklısı elinizde mevcut var mıdır.?
Cevap: Mevcut değildir.

Soru: Merhabalar ürünü kurmak ve garanti aktivasyonu için yetkili servis çağırmamız gerekiyor mu
Cevap: Evet gerekiyor

Soru: adroid varmı
Cevap: Hayır smart

Soru: İzmir Çiğlide Oturuyorum Televizyon Geldi Kimi aricaz servis kurması için?
Cevap: Arama motoruna yazarsanız bölgenizde ki servis bulabilirsiniz

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv Ürün Görselleri

Bl43145sg 4k Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü