Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Tavsiye Eder Misiniz ?

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Bu Ürünü Almalı Mı?
Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Şu Anki Satış Fiyatı 300.98 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Memnuniyet Oranı Nedir?

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Hakkında yaklaşık 467 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Ürünün Detayları

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Ürününün Satıcısı, Arinda Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah ürününü 300.98 Tl'den Satılmaktadır.

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Yorumlar Ve Değerlendirmeler
300.98 Tl ye satışta olan Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
467 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel yumuşacık ve fotoğrafın aynısı, kendi bedeninizi alın
İsim: Ş** Ö** Ç**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Arinda

Yorum: yorumlara baktım bir beden büyük aldım çok pişman oldum kimse bedenini bilmiyor mu anlamadım. kopçası sıkmadan tam kapattı ama göğüs kapı bol geldi. onun dışında harika bir ürün
İsim: Ö** K**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Tam beden tercih edilebilir. Aşşırı rahat ve mükemmel
İsim: C** D**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Mükemmel, tek kelimeyle harika… genelde 80B kullanırım, bir beden büyük alsam daha iyi olurmuş. Çok çok kaliteli
İsim: D** Ş**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok beğendim. Tam bedeninizi alabilirsiniz. Tavsiye edilir.
İsim: İ** K**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: 1 beden daha büyük alınmalı
İsim: A** G**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok şık, seksi ve kullanışlı bir takım. Tanga giymeye alışık değilseniz rahatsız edebilir ama üstü çok rahat. 75 b aldım, tam oldu
İsim: ş** Y**
Tarih: 01 Ekim 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Bayıldııım🔥 75C giyiyorum normalde ama tam oldu. Göğsünüz çok büyükse küçük gelebilir🤭 buradan alışverişim devam edecek☺ satıcıya özenli paketi için teşekkür ederim🙏🏻
İsim: S** D**
Tarih: 05 Ocak 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: 1 beden büyük aldım tam oldu
İsim: Z** Ö**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: çok güzel kokuyor sevgilime aldım hediye olarak:)
İsim: S** A**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: 2 beden boyuk alin
İsim: Sefeq G.
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Bayıldım bi beden büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Kalitesine ve duruşuna bayıldım. Paketleme çok özenliydi. Geldiği kese içinde makinede yıkadım bozulma yapmadı. Göğüs kısmında potluk var yorumları vardı, ürün dantel tam kalıp olması zaten imkansız. Ayrıca potluk rahatsız edici değil. Kalıp olarak dar, bir beden büyük alınabilir. Ürün gerçekten güzel duruş olarak da çok kaliteli🌷💜
İsim: B** D**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Beden:75B

Yorum: Tam bedenimi aldım oldu
İsim: B** N** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Çok seksiii 1 beden büyük alın kalıbı küçük ❤
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: rengi çok iyiii tam beden alın
İsim: k** d**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: büyük beden aldım ama üstü asla olmadı. bence büyük bedenler almamali
İsim: E** Y**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Beden:90B

Yorum: Ürün kalitesi güzel ama kalıp çok küçük üzülerek iade ediyorum mutlaka bir beden büyük tercih edin
İsim: N** S**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: uzun zamandır gördüğüm ennn tatlı paketti ürünün kalitesi muhteşem kesesiyle geliyor verilen değeri buram buram hissettim kokusu yanındaki minik hediyesi siz varya muhteşemsiniz artık sizdeyim bedeninizi alın lütfen
İsim: D** K**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Ürün çok güzel özenle paketlenmiş pentide 75B giyiyorum fakat bana küçük oldu bir beden büyük alınmalı
İsim: S** B**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Yorumları okuyarak 1 beden büyük almıştım aştı tam oldu fakat üstü bol geldi
İsim: E** D**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: 85b giyiyorum 90b aldım ama kup küçük, küçük beden giyenlerde güzel durabilecek bi ürün
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Ürünün rengi siyah ama yumuşak oldugunu söyleyenlere pek inanmayın küpürlü perde gibi alt bedeni küçük bir beden de büyük almama rağmen baleni sert yani çok isterseniz alın görün :)
İsim: S** T**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Bir beden büyük alınabilir paketleme güzel kokulu olması da ayrı incelik teşekkürler
İsim: A** B**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Alt dar geldi L beden olmasına rağmen
İsim: A** Ç**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Sütyen küçük oldu. Kullana bilmedim.
İsim: A** Y**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: kalitesi falan güzel fakat göğüslerim büyük olduğu için 90 b almıştım bel çevresi bol gogus kabı dar geldi normalde 75 d giyiyorum böyle bi tutarsızlık olması normal göğüsleriniz satılan bedenlerdeyse tam olacaktır c d kaplara olmaz
İsim: F** K**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Danteli kaliteli ve çok seksi bir takım kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** T**
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kokulu bi kesenin içinde gelmesi koruma paketli olması gerçekten mutlu etti beni 1 günde elime ulaştı 85b kullanıyorum normalde 90b tam oldu 👍🏻 teşekkür ederim başka alışverişte görüşmek üzere
İsim: B** B**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Üst cok güzel ancak alt resmen 2 beden kücük
İsim: D** E**
Tarih: 14 Eylül 2023

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 85 C varmı
Cevap: Merhaba,sadece B cup üretim mevcut,keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba göğüs çevresı 96 göğüs altı 82 hangı beden uygun olur
Cevap: Merhaba, ölöüleriniz tam sınırda görünüyor. 85B daha rahat olacaktır belirttiğiniz ölçülere göre. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: 75A var mı?
Cevap: Merhaba, sadece B cup üretim mevcut,keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: Salam yalniz altin satildigi link varmi?
Cevap: Merhaba,ürünler takımdır,tek alt satmıyoruz,keyifli alışverişler dileriz 🫶🏽

Soru: hangi kargoyla calışıygprsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol express ile çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz 🌸

Soru: 80b için kılot bedeni nedir
Cevap: Merhaba, S/M ayarlanabilir alt çamaşır gönderilecektir,keyifli alışverişler dileriz 🌷🫶🏽

Soru: Merhaba ben 80C giyerim. burda hansin alsam uyar?
Cevap: Merhaba, C cup müşterilerimiz 1 beden büyük tercih ediyorlar ancak 90B üründe de göğüslerinizde hafif taşma olabilir. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: Lacivert gönderiyosunuz demi
Cevap: Merhaba,ürün siyah bilginize ☺ keyifli alışverişler dileriz 🫶🏽

Soru: merhaba görseldeki ürün için siyah denmiş ancak lacivert gibi laciverti varmı?
Cevap: Merhaba, ürün görselleri siyahtır, ürün siyahtır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: A-B kap arası giyiyorum hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz B cuptır. Ölçülerinizi bilmeden beden tavsiyesi veremeyiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba. Göğüs altım 73, göğüs üstü 83.kaç beden uyğun olur
Cevap: Merhaba, belirttiğiniz ölçülere göre göğsünüz b cup değil. 75B tercih etseniz de cup kısmı potluk yapacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: 75B gelecek mi?
Cevap: Merhaba, evet şu an üretimde.Önümüzdeki haftaiçi stokları yenileyeceğiz. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: Merhabalar kolay gelsin alt bedenim 2xl-3xl arası bana uygun beden var mı acaba
Cevap: Merhaba, maalesef 2XL-3XL beden için ürün küçük gelecektir. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: Merhaba, ben bundan almıştım yaklaşık iki ay önce. Paketi açtığım anda bi koku sardı burnumu. Ne güzel kokuyor. Bir şey mi sıkıyorsunuz? Sıkıyorsanız ne sıkıyorsunuz? Sıkmıyorsanız kokan nedir? Hayatımda kokladığım en güzel koku. Kesinlikle öğrenmem lazım ne olduğunu 🥹
Cevap: Merhaba, beğenmenize çok sevindik 🌷 koku Dior Addict edp,güzel günlerde kullanın 🌷🫶🏽

Soru: balenli mi acaba?
Cevap: Merhaba,evet ürün balenlidir,keyifli alışverişler dileriz 🫶🏽

Soru: Hocam merhabalar alt bedenini farklı beden gönderme şansınız var mı acaba ?
Cevap: Merhaba, alt çamaşırlarımız ayarlanabilir modeldir,standart beden değil yani ☺ keyifli alışverişler dileriz

Soru: Normalde 75B giyiyorum. Bu üründe hangi bedeni tercih etmeliyim ?
Cevap: Merhaba, bu üründe de 75B tercih etmelisiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: 79 bucuk göğüs altı ölçüsü 102-103 arasıda gogus ölçüm var hangi beden onerirsiniz
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz standart B cup olup belirttiğiniz ölçüler B cup değildir, bu sebeple tavsiye etmiyoruz. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Soru: merbahalar bikini yuksek bel mi?
Cevap: Merhaba, ürün bikini değildir. Alt çamaşırı normal beldir. Tüm özellikleri açıklamalarda yer almaktadır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba m beden neye denk geliyor acaba
Cevap: Merhaba, göğüs ölçülerinizi iletirseniz yardımcı olabiliriz. Keyifli alışverişler dileriz 🌷

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah Resim Ve Fotoğraflar

Black Çiçek Brode Sütyen Iç Çamaşırı Takımı Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü