Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Alınır Mı ?

Sumeyra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
543
0
0
Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Fiyatına Göre Alınır Mı?
Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Anlık Fiyatı 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Memnuniyet Durumu Nedir?

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Hakkında yaklaşık 11552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Ürünün Detayları

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Ürününün Satıcısı, Arap Makyaj Dünyası Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Kullananlar
199.0 Tl ye satışta olan Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Ben fazlasıyla kahve tüketen biriyim dişlerim biraz sarıydı ve ilk denemede bile belli olan bir beyazlık oldu bayıldım Stok yapılması gereken bi ürün kesinlikle
İsim: melisa ç.
Tarih: 16 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arap Makyaj Dünyası

Yorum: stok yapılması gereken ürün
İsim: d** a**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel stok yapıcam
İsim: V** o**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: ilk fircalamada bile gözle görünür sonuçlar elde etik Arap makyaj dünyasının ürünlerini çok seviyorum trendyolda olmalarida ayrı güzel oldu teşekkürler
İsim: Rojda E.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: stok yaptım ve yapmaya devam ediyorum ama yanında hiç hediye yok
İsim: Beyzanur İ.
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: İlk kullanımda etkisini göstermeye başladı eşim için aldim oda çok beğendi teşekkür ederim
İsim: S** D**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: OĞLUM İÇİN ALDIK DÜZENLİ KULLANIMDA ETKİLİ OLUYOR SİGARA İÇENLER İÇİN TAVSİYE EDERİM DENEDİM BENDE İLK KULLANIMDA BİLE FARKETTİ
İsim: h** g**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: İlk denemede bile çok iyi bi sonuç aldım stok yapılması gereken bi ürün
İsim: S** K**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: düzenli kullanımda farkı görebiliyorum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
İsim: g** u**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: bayildim tek kullanimda etkisini gösterdi alin stok yapin
İsim: D** v**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımda bile bembeyaz yaptı stok yapmalık bir ürün
İsim: M** T**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: gerçekten gece yatmadan önce kullanıyorum büyük faydasını gördüm çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: T** K**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: baya güzel etkili bir dis beyazlatıcı evdekiler herkes çok begendi beyazlatıyor
İsim: p** a**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Mükemmel yaptı dişlerimi
İsim: R** U**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: paketleme harika sorunsuz kisa surede elime ulasti ilk kullanimda bile etkisini gosterdi stok yapicam 🥰🥰
İsim: A** Ç**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendim bunu stoklamamız gereken konular var ya biterse alamazsak diye bence alın çok güzel bi ürün aşırı beğendim :)))))
İsim: M** T**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Çok övüldüğü için denemek istedim gercektende ilk kullanımda belli oluyor farkı çok güzel stok yapıcam
İsim: E** g** C**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel stok yapılmadı gereken bi ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim. Anında beyazlık. Arkadaşlarım da beğendiler ve hemen 3 kutu daha sipariş verdim.
İsim: Aynur Y.
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: gerçekten harika bir şey bu çok beğendim dişlerimi hemen beyazlatti herkese tavsiye ederim
İsim: C** D**
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: Dişlerime 3. fırçalamadan sonra etki etti güzel ürün stok yapacağım.
İsim: b** e** d**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Arkadaş almıs cok memnun kalmıs bende aldım harıka cay ve kahve lekelrıne son kargo hızlı ve sorunsuz geldı paketleme cok özenli yapılmıs tavsıye ederım
İsim: N** A**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: Ürün kesinlikle muhteşem aymira kocaklıdan görüp aldım pişman olmadım tereddüt etmiştim hediyeler içinde çok teşekkür ederim
İsim: d** d**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: bayildimmmmmmmmm
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımda etkisini gördük. Kullandıkça almaya devam ediyoruz stoklanması gereken bir ürün
İsim: K** D**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: çok memnun kaldım ilk fırçalamada bile etkili tavsiye ederim stok yapılabilir ☺
İsim: E** Ç**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: dislerimde sararmalar vardı düzenli kullanım sonrasında yazmak istedim gerçekten faydasını gördüm çok memnun kaldım
İsim: M** A**

Yorum: Gerçekten çok sevdim ilk kullanımda bile etkisini gözle görüyorsunuz bi şans verin derim ✅
İsim: E** K**

Yorum: aktif karbonlu diş beyazlatma tozunu Akşamları kullanıyorum dişlerim çok güzel beyazladı çok memnun kaldım kullanmaya devam ediyorum
İsim: Ş** Y** T**
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: ürün kendisi zaten çok iyi ve güzel paketlenmişti erken geldi tavsiye ederim
İsim: s** ı**
Tarih: 27 Mart 2023

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhabalar 2 ayrı sorum olacaktır. 1.si dis macunu ile fırçalama yaptıktan sonra tozu da arkasından kullanabiliyor muyuz, genellikle reklamlarinizi yapanlar o sekilde kullaniyor.. 2.si dış macununu, günlük hayatta kullandığımız dis macunu gibi her gün kullanabilir miyiz yoksa farklı diş macunu ile arada kullanmakmi gerekir mi.
Cevap: Bir miktar diş macununu diş fırçanızın üzerine alarak macunu ıslatmadan en az 3 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayınız. Diş tozu kullanımında ise bir miktar diş tozunu diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayınız. Sabah diş macunu ile akşam ise diş tozu ile dişlerinizi fırçalamanız önerilmektedir.

Soru: Uygulaması nasıl?
Cevap: Bir miktar diş macununu diş fırçanızın üzerine alarak macunu ıslatmadan en az 3 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayınız. Diş tozu kullanımında ise bir miktar diş tozunu diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayınız. Sabah diş macunu ile akşam ise diş tozu ile dişlerinizi fırçalamanız önerilmektedir.

Soru: merhaba tozu alacağım ve macun içinde link verir misiniz katkı maddesi olmayan florsuz macun
Cevap: Merhabalar Efendim; ürünlerimiiz katkı maddesi içermez.

Soru: ürünü nasıl kullanıyoruz

Soru: Diş eti çekilmesi var bende , kullanılabilir mi? Ayrıca DİŞ MİNESİNE zararı var mı ? Deformasyon gibi
Cevap: Efendim herhangi bir zararı yok. Fakat diş eti çekilmesi ciddi bir ağız sağlığı sorunudur. Diş kaybına neden olabilmektedir. Bu nedenle diş doktorunuza danışmanızı öneririz.

Soru: Merhaba her gün kullanılabilir mi kullanılamazsa kaç günde bir fırçalamak gerekir
Cevap: Diş tozu kullanımında bir miktar diş tozunu diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayınız. Sabah diş macunu ile akşam ise diş tozu ile dişlerinizi fırçalamanız önerilmektedir.

Soru: Hamileler kullanımında sakınca olur mu
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz.

Soru: hangi kargo firması ile gonderiyorsunuz
Cevap: Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz efendim.

Soru: Hangi kargoyla gönderim sağlanacak?

Soru: Merhaba ürünü kullanıyorum ama ıslak fırçayla yaptığım için dondu ve Şuan kullanılmıyor nasıl çözüm bulabilirim
Cevap: Merhabalar Efendim; oda sıcaklığında muhafaza etmenizi öneririz.

Soru: dişlerimize herhangi bir zarar verme ihtimali var mı acaba
Cevap: Ürünümüzün diş minesine veya diş etlerine herhangi bir yan etkisi yoktur.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Soru: Merhaba yoğun kapatıcı fondöten ne zaman gelecek stoklara acaba ihtiyacım var da
Cevap: Merhaba stoklarımız güncellendi alışveriş yapabilirsiniz

Soru: Sorulara goz attim 5 dakika bekletilmeli demissiniz tozu dislerimize yaydiktan sonra mi 5 dakika bekleyelim
Cevap: Efendim dişlerinizi 3 dakika fırçalayınız ve durulayınız.

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Diş tozu kullanımında bir miktar diş tozunu diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayınız. Sabah diş macunu ile akşam ise diş tozu ile dişlerinizi fırçalamanız önerilmektedir.

Soru: Islak kuru ürünün kullanımı nasıl.
Cevap: Bir miktar diş tozunu diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayınız. Sabah diş macunu ile akşam ise diş tozu ile dişlerinizi fırçalamanız önerilmektedir.

Soru: nasil kullaniyoruz

Soru: hangi kargo ile gönderim sağlanır

Soru: nasıl kullanılıyor

Soru: 14 yaş için uygunmu
Cevap: Merhaba uygundur

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr Ürünün Detaylı Resimleri

Black Dıamond Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu 50 gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü