Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Alınmaya Değer Mi ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Fiyatına Göre Alınır Mı?
Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Güncel Fiyatı 183.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Hakkında yaklaşık 1593 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Teknik Bilgiler

DEXE BLACK HAİR SHAMPOO BEYAZ KAPATICI SİYAH ŞAMPUAN _x000D_
Dexe Şampuan, pratik kullanımları sayesinde Bay ve Bayanlar tarafından tercih edilen, Saç Rengi Yenileme işleminin vazgeçilmez demirbaşlarından Biridir._x000D_
Saç Rengi Değiştirmek Bu Kadar Kolay Olmamıştı !_x000D_
1-) Saçınızı her yıkadığınızda tekrar tekrar kullanmak zorunda değilsiniz 1 kez kullanıldıktan sonra Saç Pigmentleri yenilenene kadar Saç diplerinizden gelen Beyaz saçlar sizi ne zaman rahatsız ederse o zaman ürün tekrar kullanılır bu periyot tahmini saç tipine göre değişmesine rağmen 15-20 gündür_x000D_
_x000D_
2- ) Kuaförlerde sıra beklemek, saçların boyanması esnasında oluşan komik görüntüleri, herkesin görmesi_x000D_
_x000D_
3-) Özellikle de kuaförlerin hijyen standartlarını yeterli bulmayan Bay ve Bayanların bu konudaki memnuniyetsizlikleri söz konusu olduğunda, Dexe şampuan sağladığı kolaylık tartışılamaz._x000D_
_x000D_
Dexe Şampuan sayesinde, akmadan ve hiçbiryeri batırmadan pratik, kolay bir şekilde Saç Renginizi Yenileyebilirsiniz. Dexe Şampuanı Saçlarınıza Uyguladıktan sonra Boya gibi Parlamayan Sırıtmayan saçlara kavuşurken Daha genç Daha Dinamik bir görünüm kazanarak güne merhaba diyeceksiniz._x000D_

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Ürününün Satıcısı, Dexe Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya ürününü 183.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Kullanıcı Geri Bildirimleri
183.0 Tl ye satışta olan Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1593 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ürün harika birşey resmen eski saç rengime geri kavuştum tek yıkamada sonuç aldım 2-3 dakika arası bekledim yıkadım,3 saat sonra akıntı falan oluyor mu diye tekrar duş aldım akıntı yoktu havlu ile kurulayinca zorlamama rağmen zerre akıntı ve leke olmadı kesinlikle tavsiye edilir doğal bir görünüm bırakıyor
İsim: Y** K**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ENUCUZAVN

Yorum: Eşime aldım kargo da hızlı geldi gayet beğendik
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ocak 2023
Satıcı: Clicktech Pazarlama

Yorum: Abime aldım memnun
İsim: K** Ç**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Eşim için aldım memnun kaldı
İsim: Ö** K** Ş**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: eşim için alıyorum şahane saçını sampuanliyor gibi 3 dakika yetiyor. biz çok memnunuz 1 kutu almıştık denemek için şimdi 2 kutu daha aldım.
İsim: S** Ö**
Tarih: 25 Ocak 2023
Satıcı: THEORY COSMETİC

Yorum: çok işe yarıyor gerçekten bayıldık stok yaptık hemen
İsim: l** h**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Satıcı: EnuygunBizde

Yorum: dün akşam sipariş ettim bugün elimde oldu inanılmaz hızlı kargolama . Çok teşekkür ederim. Sürekli kullandığım ürün. Çok kurtarıcı İyi ki varsınız
İsim: n** k**
Tarih: 28 Mayıs 2022
Satıcı: UTA-FİX

Yorum: Devamlı kullandığım bir ürün, kuaförümden alıyordum ama burada bulduğuma çok sevindim.
İsim: N** Y**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: 10 yıldız olsa onuda veririm ilk başta yorumları okuyunca tereddüt yasamistm ama ilk kullanımda çok başarılı sonuç aldım. bunca yıl resmen eziyet çekmişim. hiç düşünmeden alın. talimatına göre uygulama yaparsanız sonuç garanti.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: çok mükemmel bir sonuç eşimin saçlarına kullandık mükemmel sonuc adete 5-10 yaş gencleşmiş oldu tşkler
İsim: Vafa S.
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Kuzenim için aldık o kadar memnun ki yanlardaki beyazları baya kapandı ayda bir kullanım yetiyormuş bizim yorumumuz olumlu
İsim: ş** a**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: arkadaşlar ben eşimi aldım normal şampuanla eşit miktarda karıştırdım saçına sürdüm, paketin tamamı çok fazla geliyor, deri kısımları vazelin sürdüm, 2 dakika beklettim beyaz saçları tamam ben kırdı, 3-4 dakika bekletmenlemenizi tavsiye ederim çok siyah olur, kullanmayı bilirseniz başarılı bir ürün, ben çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: T** G**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Kullanıyorum annem için aldım
İsim: E** P**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: babam için aldım.severek kullanıyor.küçük paketler halinde olması daha kullanışlı ve kolay.2 paket aldım.tavsiye ederim. kargo da gayet hızlıydı
İsim: M** N** B**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten kapatıcılığı mükemmel ve çok kulanışlı çok teşekkür ederim aşırıda hızlı geldi
İsim: C** B**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel eşime aldım beyaz saçlarını ve beyaz sakallarını doğal rengi gibi yaptı
İsim: M** D**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Ürün gayet kullanışlı bir ürün. Çok beğendik. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz
İsim: D** U**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: eşime aldim çok beyendi
İsim: Y** A**
Tarih: 12 Nisan 2023
Satıcı: EnuygunBizde

Yorum: eşim için aldim gayet memnun tavsiye ederim
İsim: Z** P**
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: Devamlı kullandığım bir ürün 🙏
İsim: S** Ö**
Tarih: 09 Eylül 2024
Satıcı: Hka Group - Fırsat Kapıda

Yorum: babama aldim severek kullaniyo
İsim: b** b**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Babamın saçları simsiyah yaptı. Güzel bir ürün resmen gençleştiryor
İsim: S** N** E**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: beğendik hızlı geldi
İsim: R** E**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Sürekli kullanıyorum saçm siyah beyaz çok kuaförd merhaba beklemeye son resmen 3dkda şahane
İsim: Serpil Ö.
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Babam kullanıyor daha önce de almıştık baya güzel
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: güzel
İsim: S** S**
Tarih: 08 Haziran 2023
Satıcı: DEXE

Yorum: Pratık bişey boya hemen yıka beklemeden
Tarih: 19 Ocak 2023
Satıcı: Hka Group - Fırsat Kapıda

Yorum: annem için aldım gerçekten çok güzel çok etkili bir ürün
İsim: K** Y**
Tarih: 16 Kasım 2021
Satıcı: ProBarberGarage

Yorum: Sağlam geldı teşekkurler
İsim: C** T**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: İyi kullanışlı
Tarih: 18 Mart 2023

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Ürüne Dair Sorular

Soru: Tek kullanımlık paketler ile şişenin arasında fark var mı?
Cevap: Merhaba, hayır bulunmamaktadır.

Soru: bende aldım fakat saçımı simsiyah eti hani doğal renk oluyordu insanları kandırmayın yazıktır
Cevap: Merhabalar. Lütfen kullanım talimatını okuyunuz. 5 dakika beklettiğiniz zaman saç siyahlar. doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız. 3-4 dakika en fazla bekletmelisiniz. saygılarımla

Soru: merhaba ürünün kahverengi rengi de var mı acaba
Cevap: Merhabalar. Malesef kahverengi bulunmamaktadır. 3-4 dakika bekletildiği zaman kumral-gri karışımı bir renk tonu çıkmaktadır.

Soru: iyi gunler esimin saçları asker trasi olduğu halde yani çok kısa olduğu halde bir paketi karıştırdı yetmiyor diye mecburen iki paket karıştırdı azıcık içinde nasıl oluyor sadece dipler için mi ben bayan olarak daha uzun saçlarım tamamını kullanmak istesem bir kullanımda 10 tanesi gider gibi bu boya sadece erkekler için mi ben anlayamadım daha önce şişede idi öylesi daha iyiydi kim ne kadar isterse o kadar kullaniyordu biz çözemedik bu paket olayını yardımcı olur musunuz rica etsek
Cevap: Merhaba, 200+200 ve 400 ml'lik şişeler de mağazamızda mevcut ve satışa açıktır efendim. Asker traşı olmuş bir beyefendi için bir paket bile fazla gelir gereksiz olarak fazla kullanmışsınız efendim.

Soru: özür dilerim kusura bakmayın geçmiş olsun ölenlerimize rahmet eylesin kalanlarımızada sabırlar versin inşallah
Cevap: Çok teşekkür ederiz iyiki varsınız 🙏

Soru: Merhaba. Bir kutuda kac adet bulunmakdadir?
Cevap: MERHABA 10 ADET MEVCUT EFENDİM

Soru: hangi kargo mevcut acaba
Cevap: Trendyol express ile

Soru: Merhaba. hepsi ayri renk mi?? yani hepsi siyah mi??
Cevap: Evet efendim siyah şampuandır

Soru: Peki alerji riski nedir dermatolojik testleri varmi yada içerik bilgisi alabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim var

Soru: Merhaba 2li üründen yok mu şampuan gibi olanında
Cevap: Merhaba, şu an için yok efendim

Soru: son kullanim tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar 2025 yılına kadar süre var efendim

Soru: Ürünü isterken renk seçeneğini nasıl buluyoruz
Cevap: sadece siyah mevcut efendim

Soru: ürün hiç güzel deil müşterilere mahçup etti bizi
Cevap: Merhabalar ürün güzel yalnız yanlış uygulamış olabilirmisiniz?

Soru: 2 yıl önce Saç ekimi yaptırdım. Bi zararı olur mu?
Cevap: Merhabalar hayır efendim bir zararı olmaz.

Soru: kardeşim. siz.nasıl.insanlarsınız.
Cevap: Lütfen bana kutunun icerisiginin resmini sipariş sorularından atabilirmisiniz.

Soru: Merhaba kafamın ön tarafında saç var tepem açık tepe kısmı deriyi saç olmayan bölgeyi siyah yaparmı
Cevap: Genel olarak yapmıyor efendim yapsa bile birkaç yıkamada geçiyor yinede daha sağlıklı bilgi için lütfen kuaförünüze danışınız

Soru: Hangi ülke ürünü menşei
Cevap: Merhaba efendim Çin'den geliyor

Soru: Ürünün son kullanım tarihi ne zaman teşekkürler
Cevap: merhaba skt:2024

Soru: Boya sadece paket içersinde mi yoksa bişey karıştıracak mıyız?
Cevap: hazır efendim bişey karıştırmanıza gerek yok

Soru: Paketta kac tane oluyo kac ml gr yada 1 tanesi 76tlmi
Cevap: Merhabalar 1 pakette 10 adet bulunmaktadır. Her bir adet 25ml'dir. 1 paket (10 adet) 76 tl dir.

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya Ürünün Fotoğrafları

Black Hair Shampoo Beyaz Saç Kapatıcı Siyah Boya En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü