Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Alınmaya Değer Mi

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) En Ucuzu Nerede Bulunur?
Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Güncel Fiyatı 7899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Hakkında yaklaşık 49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Ürün Detayları

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Ürününün Satıcısı, RAZER Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) ürününü 7899.0 Tl'den Satılmaktadır.

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Ürün Hakkındaki Yorumlar
7899.0 Tl ye satışta olan Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: Bu kadar pahalı olan bir kulaklığın ses ayarlama düğmesinin bozulup sesitek taraftan vermesi ve kulaklığı açma/kapama düğmesine 6 saniye basmakpek de iyi değil. Ayarlanabilir ses düğmesi cızırtı ve ses kesilmelerineyol açıp sesin sadece sağdan gelmesine sebep oluyor. Düşük sesteyken soltaraftan ses gelmediğini anlayamıyorsunuz, sağır oluyorsunuz. PDevamını Oku
İsim: Ali C. H.
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Razer Shop

Yorum: Beklediğimden daha güzel bir ürün, ağırlıklı olarak fps oyunlarıoynuyorum, hem müzikal hem de valorantta denedim sesi çok güzel, rahatbir kulaklık, razer zaten kendini kanıtlamış bir marka olarak bu üründede beni memnun etti. Bu fiyat bandında kulaklık bakanlara tavsiye ederim.
İsim: B** Ç**
Tarih: 10 Mart 2023
Satıcı: donvito

Yorum: Ses kalitesi olsun, malzeme kalitesi olsun, yazılımı olsun her konudaRazer farkı cidden. Tek kötü yanı mikrofonun ses kayıt performansı onundışında söylenecek hiç söz yok kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: H** U** U**
Tarih: 02 Mart 2023
Satıcı: ZeyTech

Yorum: Çok iyi ürün herkese öneririm
İsim: Z** B** K**
Tarih: 20 Ocak 2023
Satıcı: Teknosar

Yorum: Hem Pc hem konsolda kullanmak üzere Reddit ve youtube incelemelerinidetaylı araştırmam sonucunda almaya karar verdim. Bir çok ürünüinceledim son 2 tercihim Hyperx cloud 2 wireless ile bu üründü. İkisi deçok iyi kulaklık, ayak sesi alma performansında bu ürün biraz daha fazlaövülüyor ayrıca Bilkom güvencesi olması bozulma riskinde değişimkolaylığındDevamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: TRV_TEKNOLOJİ

Yorum: Perfect,kaliteli ürün
İsim: Z** T**
Tarih: 05 Nisan 2022
Satıcı: Gamemar

Yorum: Ürün Gayet Kaliteli Sorunsuz Geldi
İsim: N** A**
Tarih: 28 Mart 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: 10 numara pahalı bı ürün olsada değer
İsim: H** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2024
Satıcı: Betaplus

Yorum: Neredeyse 6 ay olacak cızırtı var ve çok rahatsız ediyor ilk başta çokumursamadım ama artık can sokacak durumda
İsim: M** T**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Ses muhteşem 👍kulaklık kablosuz 👍
İsim: Aryna M.
Tarih: 03 Ekim 2023
Satıcı: donvito

Yorum: urun 10 numara ciok guzel iyii sorun deil
İsim: MİHAELA G. K.
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Ellerinize sağlık, güzel geldi ve bir problem yaşamadım.
İsim: T** B** B**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Satıcı çok ilgili ve işini severek yapıyor orayı ayrı tutmak istiyorum.Kulaklığı aldıktan sonra öğrendim kulaklıktan sesi sona alırsanız sağtaraftan azımsanmayacak bir cızırtı geliyor. Kablolu kullanırken busorun ortadan kalkıyor. Sanırım belirli bir batchde yaşanan kronik bir sorun.
İsim: S** K**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel bir kulaklık kesinlikle tavsiye ediyorum, aldığınıza pişmanolmazsınız. Tek yıldızı eski kulaklığım (Rampage Sn-rw6) onun mikrofonubi tık daha iyi dedi arkadaşlarım o yüzden kırdım. Şarjı gayet iyigidiyor, 1 oda ilerde rahat çekiyor ama araya 2 oda ve duvar girincekesilmeler oluyor. Hemen bağlanıyor ama merak etmeyin
İsim: **** ****
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: KralTech

Yorum: Parasının hakkını veriyor, normalde duyamadığım sesleri bile duyuyorum oyunlarda
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: Ziyadesi ile ergonomik , uzun süreli kullanımda hiçbir rahatsızlıkyaşamıyorsunuz. Ses kalitesi mükemmel ve kablosuz olmasına rağmen sıfırgecikme.Yayın yaptığım için yetersiz bulduğum tek kısmı mikrofonu lakinbir kulaklıktan daha fazla sanırım beklenemez. Video çekenler içinprofesyonel ses kaydı aranıyorsa profesyonel mikrofon bakılmalı. TümpazarlarDevamını Oku
Tarih: 06 Ocak 2022
Satıcı: QP Bilişim

Yorum: İnsanları yanıltıyorlar. Almanızı tavsiye etmem.
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: Yaklaşık 2 aydır kulaklığı kullanıyorum. Oyunda, filmde veya herhangibir şeyde ses kalitesinden gayet memnunum. Mikrofon kalitesi de ortalamaüstünde bence. Ben fazla kullandığım için 3 günde bir sarj ediyorum. Tekeksik yanı usb girişini bazı zamanlar algılamayrarak devre dışıkaldığında çıkardığı rahatsız edici ses bence.
İsim: Miraç A.
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Ürünün sağ kulaklığında sorun biraz sorun, patlak gibi fakat elimdeyedek olmadığı için henüz onarıma göndermedim. Mikrofonu kesinliklemuazzam algılamayı düzgün ayarlarsanız Uygulamalarda -50 , -55 bandındatuttuğunuzda sadece sizin sesinizi algılıyor, yanımda televizyon açıkolup evde sohbet edilmesine rağmen kimsenin sesini algılamıyor. FPSoyunlar iDevamını Oku
İsim: U** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Satıcı: Electrade

Yorum: Her yerde söylüyorum tekrar söyleyeyim. Razer kötü bir marka arkadaşlar.Daha bir ay önce sürücülerine güncelleme getirdiler ve 1 aydır bütünrazer kullanıcılar isyan ediyor herkes ya ekipmanlarını satıyor ya dakenara atıyor. 100 liralık kulaklığımı kullanıyorum bunun yerine sizdüşünün. Razer sadece isim yapmış bir marka iyi olduğu hiçbir konu yok.KaDevamını Oku
İsim: Umut E.
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: çok güzel ve başarlılı bir paketlemeye sahip
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Güzel paketleme harika bir kulaklık
İsim: Y** O** P**
Tarih: 09 Aralık 2022
Satıcı: KralTech

Yorum: ürün 2020 model geldi. iade ettim.
İsim: g** Ö**
Tarih: 13 Mart 2024
Satıcı: PAR Home&Tech

Yorum: Ürün çok iyi çok kaliteli söylenicek söz yok, satıcı aynı gün de kargoyaverdi fakat direkt kutusuyla geldi koruma amaçlı hiç bir şeye sarılmamış
İsim: Emre O. Y.
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Premium sınıf bir kulaklık. Çok hafif ve estetik. Satıcı da hemengönderdi sağolsun. Fakat ürün kutusunu direkt göndermiş dışında birkoruması vs yoktu o biraz canımı sıktı. Yine de teşekkürler.
İsim: M** K** K**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: 2020 modelini yolluyorlar, satıcıya iade için mesaj attığımda inanılmazgeç dönüş sağladılar ama sonuç olarak iade ettim.
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: PAR Home&Tech

Yorum: Ürünü tam 1 sene önce aldım hala kullanıyorum 4bin tl ye yakındı fiyatıaldığımda şimdi 7500 ü geçmiş de neyse velhasıl kulaklığın uylamasınıindirdim ilk 2 ay çalıştı sonrasında ne yaparsam yapayım uygulamadakibass tizz thx audio gibi aklınıza ne gelirse hiç birisi çalışmıyordu herşeyi yaptım formatından servisine kadar denedim fakat çalışmıyor.MicrDevamını Oku
İsim: A** B** B**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: SiriusTicaret ürünün 2020 versiyonunu gönderdi ama iade ederken zorlukçıkmadı 2020 versiyonunu istemiyorsanız göz önünde bulundurunuz.
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: SiriusTicaret

Yorum: 2023 model değil onun kutusunda bluetooth işareti var bu gönderilen 2020model ve mikrofon kalitesi açısından baya fark var
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Teknosa satıcısından ürünü satınalmayın , 2023 model adı atlında 2020model olan bluethootsuz versiyonu gönderiyorlar
İsim: B** O** K**
Tarih: 08 Nisan 2024
Satıcı: Teknosa

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba ürün 2023 model mi 2020 model mi?
Cevap: Merhaba, Ürün özellikleri sitede belirtildiği gibidir. İlgili marka sahiplerinin tarafımıza vermiş olduğu bilgiler sitede mevcuttur. Detaylı bilgi için müşterimizin ilgili marka sahibi ile görüşme sağlaması gerekmektedir.

Soru: Bana 2021 versiyonu gönderildi. Aldığım zaman vana 2023 üstünde bluetooth amblemi olan mi gelecek yoksa yine ayni şeyi mi göndereceksiniz. ? lütfen açık yazar mısınız.
Cevap: Değerli müşterimiz, sepetinize eklediğiniz ve görselde görünen ürünün bire bir aynısı tarafımızdan gönderilecektir.

Soru: Merhaba, kulakligin rengi nedir acaba ? asagida turuncu yaziyor da, ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba, öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminizi ekiplerimize ilettik. Bir sorun bulunuyorsa en kısa sürede düzeltilecek. Ürün rengi siyahtır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar ürün 2023 modelmi
Cevap: Merhaba, ürün 2023 modeldir.

Soru: Kablolu olarak ta kullanılabiliyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba üründe bir problem olursa nereye gönderilecek
Cevap: Merhaba distirübütör garantili üründür

Soru: Merhabalar. Bir arkadaşın sorusuna kulaklık kablolu diye cevap vermişsiniz. Ürün açıklamasında ve başlığında kablosuz(kablosuz bağlantı için yani) olduğu belirtilmiş. Konuya açıklık getirir misiniz? Ona göre alacağım.
Cevap: Merhaba, bluetooth ile de kullanabilirsiniz.

Soru: 2023 ve eski versiyonun farkları nedir
Cevap: Merhaba, 2023 modelinde Bluetooth özelliği USB-C girişi mevcuttur. Eski versiyonda USB-A girişi mevcut ve Bluetooth mevcut değildir. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hocam kulaklığın mikrofonu çıkartılabilir midir yoksa sabit mi?
Cevap: Merhaba, evet mikrofonu çıkmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba beyaz rengi gelecekmi
Cevap: Merhaba, şuan içinnet bir bilgi mevcut değildir.

Soru: 7.1 mi acaba?
Cevap: Merhaba, THX Spatial Audio özelliği mevcuttur. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: satışta olan ürün modelin 2022 versiyonu mu?
Cevap: Merhaba, ürün son versiyondur .

Soru: Merhabalar bunun şarjı nasıl olunuyor?
Cevap: Merhaba, Ürün özellikleri sitede belirtildiği gibidir. İlgili marka sahiplerinin tarafımıza vermiş olduğu bilgiler sitede mevcuttur. Detaylı bilgi için müşterimizin ilgili marka sahibi ile görüşme sağlaması gerekmektedir.

Soru: merhaba ürün her tür telefonla uyumlumu mesela iphone
Cevap: Merhaba, 3,5 mm jack girişlidir. 3,5 mm jack ile kullanım sağlayabilirsiniz fakat istediğiniz verimi alamayabilirisiniz.

Soru: Bluetoothla mı bağlanılıyor USB ile mi
Cevap: Merhaba üründe kablosuz kullanım mevcuttur.

Soru: Merhaba teknik servis var mı
Cevap: Merhaba, kutu içerisinde bilgileri yer alan yetkili servisinden destek alabilirsiniz. İyi günler.

Soru: yanında kablo geliyomu
Cevap: merhaba kutu içeriğinde AUX kablosu, Mikro USB-USB şarj kablosu, Razer HyperClear Supercardioid mikrofon bulunmaktadır

Soru: Ürün 2023 versiyonu mu ?
Cevap: Merhaba 2022 2023 versiyondur

Soru: Merhaba ürün 2023 yılında çıkan Bluetooth modeli midir ve ürünün kodu nedir
Cevap: Merhaba hayır değildir, 2022 versiyonudur.

Soru: bu ürün type-c girişli Bluetooth ürünmü yoksa 2020 yılının ürünümü
Cevap: Merhaba, ürün 2023 modeldir.

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) Ürüne Ait Resimler

Blackshark V2 Pro Rz04-04530100-r3m1 2023 Mikrofonlu Siyah Hyperspeed Kablosuz Gaming (OYUNCU) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü