Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Tavsiye Eder Misiniz

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
584
0
0
Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Güncel Fiyatı 180.0 Tl'den Satılmaktadır.

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Gerçekten İyi Mi?

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Hakkında yaklaşık 3044 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Detaylı Açıklama

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Ürününün Satıcısı, KOREACO Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu ürününü 180.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Kullanıcı Yorumları
180.0 Tl ye satışta olan Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3044 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: ürünü araştırarak bilerek aldım ve buna güneş kremi demek yeterli olmaz adı sihirli serum olmalıydı bence. Her şey içinde barındıran bir krem tek güneş kremi ile kalmayıp yüzücü canlandırıyor ve cilt tonunu mükemmel işitiyor, yüksek koruculuğunu söylemiyorum bile.... bambaşka bir ürün , çok severek kullanacağım ve bu ürün gerçekten abarttığım kadDevamını Oku
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 13 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EczaneTR

Yorum: Cildim lekelenmeye çok müsait ne yaparsam yapayım tam koruma sağlayamıyordum. Bu serum ciddi anlamda yüzüme çok iyi geldi. Kullanımı çok pratik cilt tarafından emilimi kolay çantamdan ayırmam artık. Saf spf olması da ayrıca çok güzel hep devamlı kullanacağım bir marka arardım buldum. Gerçekten emek verilmiş bir güneş serumu çok belli
İsim: A** S**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: çok yağlı bir cilde sahip olduğum ve çok sıcak bir şehirde yaşadığım için baya araştırarak bu güneş serumunu aldım,bir çok güneş kremi gibi yağlanma yapmadan nemlendirici etkisiyle cildimi dengede tutuyor . kampanya ile stoklu aldım bir sene rahatım
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Ürüne 1000 yıldız olsa 1000yıldiz veririm muhteşem ötesi dokusu yapısı cildi çok güzel parlatiyor sürümü kolay kesinlikle stoklanacak bir ürün tereddüt etmeden alın 😍😍😍
İsim: M** K**

Yorum: etkisini çok beğendiğim bir güneş kremi serumu oldu cildimde pürüz bırakmıyor güvenle kullanıyorum suya dayanıklı olması benim için çok önemli tek tercihim yaz kış çantamdan asla eksik etmiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: süper bir ürün çoklu alım ysptm bu içeriği bu ürünü bu fiyata kaçıramazdım çok cildim bebek gibi ışıldıyor ve korunuyor çok iyi

Yorum: İlk defa kokusu ağır olmayan, yapış yapış yapıda olmayan bir Güneş kremi ile karşılaştım. Her gün kullanıyorum, yüzüm yumuşacık oldu, makyajın altına sürdüğüm zaman bile yüzüm daha nemli, bakımlı ve ışıltılı görünüyor.
İsim: Z** Y**

Yorum: Gerçekten bu ürüne bayıldım. Öncelikle yapısı çok güzel beyazlık hissi kesinlikle bırakmıyor emilimi aşırı hızlı severek kullanıyorum. Çantamdan ayırmıyorum
İsim: G** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Nisan 2024

Yorum: baharla birlikte gunes kendini gostermeye basladiginda hemen gunes lekelerim olusmaya basliyordu. bu spf damla sayesinde lekelerimden kurtuldum. cunki gercekten cok guzel koruma sagliyor. cildimi besliyor. tum kremlerimin icine de bir kac damla ekledim.
İsim: H** G**
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: O kadar muhteşem bir ürün ki kampanya varken 3 tane birden aldım. Ciltte hemen emiliyor, ben günlük makyaj altına da kullanıyorum ve serum halinde olması da çok pratik
İsim: y** D**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: çok beğendim kullandığım en iyi güneş korucularından biri diyebilirim cildime parlaklık canlılık veriyor çok teşekkür ederim.
İsim: S** E**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Konsantre formülüyle çok kolay bir şekilde uygulanıyor.Cildime nem veriyor.Yüksek koruma faktörü sayesinde de cildim her an koruma altında .Benim favori güneş koruyucum
İsim: F** Ç**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Su bazlı bir ürün olduğu için cilde oldukça iyi geliyor ve cilde kadifemsi bir görüntü veriyor hızlı nüfus ediyor. Oldukça kullanışlı severek kullandığım bir ürün indirimdeyken almıştım tekrardan sipariş vereceğim☺
İsim: Esra P.
Beden: 05 Nisan 2024

Yorum: yaz kış kullandığım tek güneş kremim. emiciligi ve koruması harika aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanıyorum yaz gelirken 3 tane birden stokladım

Yorum: fondöten ve güneş kremi ayrı ayrı kullanmak yüzümde ağırlık hissi oluşuyordu bu ürün kurtarıcı oldu fondötenime serumu damlatıp uyguluyorum sonuç çok iyi
İsim: S** A**

Yorum: Mükemmel bir koruyuculuk cildimde bıraktığı ipeksi hisse bayıldım. Beyaz kalıntı bırakmıyor. Sıvı formda olması uygulamayı kolaylaştırıyor ve cilt daha çabuk emiyor.
İsim: e** I**

Yorum: Cildim normalde çok hassas hemen kızarıyor ama bunu koruması mükemmel ötesi. Kendime aldıktan sonra ablamlar çok begendi ablama ve yiğenlerime de aldık. 💫 Cildi çok güzel bide patlatıyor. Severek kullanıyorum.
İsim: k** g**

Yorum: cildim çok kuru olmasına rağmen çok güzel bir şekilde cildimde nemli bir bitiş sağlıyor koruyucu özelliği oldukça yüksek bir serum
İsim: b** ç**
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: suya dayanaklı olması oncellligjm oldu yaza hazırlık için aldım eşime kendime çocuguma nemlendirici özelliğini çok beğendim yüzümde beyazlık bırakmadı koruyuculuğu çok yüksek severek kullanıyorum
İsim: M** E**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: suya dayanıklı gerçekten muazzam bir krem, güneşe çıkmadan yarım saat önce sürüyorum ve etkisi harika

Yorum: ürün cam şişede olmasına rağmen öyle güzel paketleme yapmislarki kırılmadan sagsalim elime ulaştı.serum şeklinde olduğu için uygulaması çok rahat.cantaya at çık. yapısı gereği kolay uygulanıyor ve cildi nemlendiriyor
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Ayy nasıl cildimi hem koruyor hemde nem dengesini sağlıyor çok beğendim gerçekten çok kaliteli
İsim: Z** Ö**
Beden: 10 Nisan 2024

Yorum: Serum tarzında güneş koruyucu krem i ilk defa deneyimlendim . Dokusu çok iyi hemen emiliyor yüzde belirgin beyazlık bırakmıyor. %100 saf olması ve suya dayanaklı olması ayrı güzel bir özellik . Ben memnun kaldım sürekli kullandığım ürünler arasına dahil oldu artık 👏
İsim: E** A**

Yorum: Özenli paketleme olduğu için kargo sorunsuz bir şekilde elime ulaştı satıcıya çok teşekkür ederim serumu hemen denedim yapısını çok beğendim yüzümde beyazlık bırakmadı ve koruyuculuğu çok yüksek çok beğendim

Yorum: Cildime çok iyi geldi hemen emiliyor zaten renk tonumu eşitledi fondoten sürmeme gerek kalmıyor bayıldım ürüne
İsim: T** g** Y**

Yorum: Ilk kez boyle bir krem kullaniyorum çok başarılı diğer güneş kremlerinden daha etkili konsantre olduğunu hissettiriyor makyaj onceside de uyguluyorum cildimde çok guzel bütünleşiyor kokusu yok ve yağlı bir urun değil su bazlı olmasi çok hoşuma gitti sürekli elimin altinda bayildim
İsim: A** S**

Yorum: 3 al 2 öde kampanyasından aldım. Ürünler sağlam şekilde elime ulaştı. Kullananlar çok memnun kalmış. Umarım bende de aynı etkiyi verir 💜 bir süre sonra yorumu güncellerim kullanım sonucuna göre.
İsim: Y** Ş**

Yorum: her gün kullanıyorum güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürüyorum sonuç istediğim gibi, güneşten koruyor normalde hemen güneş lekeleri oluyordu, bunu kullanmayı başladığımdan bu yana leke falan yok. ayrıca mükemmel nemlendiriyor bu ürünü aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. UVA ve UVB ışınlarına karşı müthiş koruyucu gerçekten harika
İsim: M** Ö**

Yorum: Yüksek koruma özelliği çok iyi. Güneşe Hassas cildimi gayet güzel koruyor. makyaj altına da kullanıyorum. Çok beğendim, bundan sonra bittikçe alacağım
İsim: F** G**
Beden: 08 Nisan 2024

Yorum: Sürekli karşıma çıkıyordum bende aldım hemen iyiki almışım çok memnun kaldım suya dayanıklı olması çok iyi çok güzel emiliyor ve koruma özelliği çok iyi

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: e vitamini varmı yokmu birde bu güneş serumunu kullandiktan sonra herhangi bir nemlendirici serum ya da krem kullanmamız gerekiyor mu
Cevap: E Vitamini yok başka bir nemlendirici ye ihtiyacınız yok

Soru: mrh ben bu güneş serumunu sarısıyla kullanmam mümkün mü nasıl kullanılır yapabilirim beraber
Cevap: Önce Sarı serum sonra güneş serumu efendim

Soru: Merhaba ürünü uygulamadan önce mi nemlendirici süreyim yoksa uyguladıktan sonra mı süreyim?
Cevap: Uygulamadan önce sürün efendim

Soru: pembe ve sarının arasında özellik farkı nedir ikisede güneş koruma serumu ama
Cevap: Merhaba efendim blocker pink serumumuzu ekstra olarak baz niyetine de kullanabilirsiniz.

Soru: terleyince yüzümden akarmi
Cevap: Hayır efendim

Soru: merhaba serum şeklinde gunes kremini son kullanma tarihi nedjr
Cevap: 2 yıl efendim

Soru: benim kuru cildim hangi güneş kiremini kulândiysam potur oluyor surulmuyo kuru karma ciltler kulansa böyle bişey olmaz demi
Cevap: Hayır o şekilde olmaz

Soru: Sürdükten sonra güneş karartma yaparmı açık havaya çıkılabilirmi
Cevap: güneş ısınların akrsı korumalı UVB UVA

Soru: su bazlımı
Cevap: evet efendim su bazlı ürün

Soru: ciltte yağlanma veya sivilce yapar mı?
Cevap: aşırı hassas ve alerkik bir cilde sahip değilseniz yapmaz çünkü bütün serumlar yan etkisiz ve vegan ürünlerdir

Soru: peki güneş serumu sürdükten sonra ekstra birde güneş kremimi sürmem gerekiyor surmesem olmaz mı? Yani güneş kreminin görevini serum yapmıyor mu?
Cevap: Güneş kremi yerine geçer efendim

Soru: yuzum guneste cok kızarıyor urununuz bunu engeller mi acaba guneş kreminiz teskkurler
Cevap: evet efendim tüm zararlı ışından korur sizi

Soru: Merhaba sarı olanı leke karşıtı olan kalmamş galiba stok gelicekmi?
Cevap: Merhaba, En kısa zamanda stoklarımız yenilenecektir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: أود أن أسأل اذا كان مناسباً للبشره الدهنيه لان بشرتي دهنيه كثيراً و استخدمت الكثير من منتجات وقاية الشمس لكنها تترك اثر زيتي على البشره وهذا الشيء مزعج جداً ..
Cevap: هذا جيد بالنسبة لك يا سيدي

Soru: Merhaba sivilce yara için kullanabilirmiyim bu ürünü
Cevap: Sarı serumu öneririz efendim

Soru: Yüz temizleme jeli ne zaman tekrar stoğa girecek
Cevap: En kısa zamanda stoklarımız yenilenecek efendim

Soru: karma cilde uygun mudur ve 50 SP mi
Cevap: Evet uygun efendim 50 spf

Soru: serumu gün içinde tekrarlamam gerekir mi
Cevap: Merhaba efendim bizim önerdiğimiz günde bir defadır ama siz opsiyonel olarak günde 2 kez şeklinde kullanabilirsiniz.

Soru: Pembe güneş serumuyla renksiz serumun arasındaki fark nedir ?
Cevap: Pembe olan hafif pembelik veriyor efendim

Soru: merhabalar kusura bakmayın ama helal sertifikalı mı acaba
Cevap: ürünler vegandır

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu Ürün Resimleri

Blocker %100 Saf SPF 50+ Suya Dayanıklı Yüksek UVB+UVA Korumalı 50ml Güneş Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü