Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Alanlar Memnun Mu

Gulizar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
913
0
0
Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Alınır Mı?
Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Şu Anki Değeri 249.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Hakkında yaklaşık 5607 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Ürün Hakkında Bilgi

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Ürününün Satıcısı, Frudia Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g ürününü 249.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Yorum Ve Değerlendirmeler
249.9 Tl ye satışta olan Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5607 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: eğer iyi bir dudak nemlendiricisi arıyorsanız kesinlikle bu. roaccutane tedavim sırasında elimden düşmüyordu hâlâ geceleri yatmadan kullanıyorum sabaha yumuşacık dudaklar.. fakat fiyatı çok artmış ben 60 liraya alıyordum indirime girdiğinde stoklamak lazım
İsim: N** D**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TuruncuSepet

Yorum: her seferinde indirime girdiğinde stokliyorum, dudakları yumuşacık yapıyor erkek kadın herkes kullanabilir bence, çok hoş kokusu da var,
İsim: M** M**
Tarih: 28 Şubat 2024
Satıcı: Watsons

Yorum: çok seviyorum çok seviyorum aşırı çatlayan dudaklarım vardı kış sıcak demeden pamuk gibi dudaklarım oldu sayesinde akşam bolca sürüp uyuyorum sabah misler gibi uyanıp biraz da sabah sürüyorum tadı dokusu kutusu her şeyiyle mükemmell
İsim: D** K**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: MUHTEŞEM BİR BALM.DUDAKLARIM İNANILMAZ YUMUŞACIK OLDU.
İsim: Ç** E**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: İndirimdeyken aldım, stok yaptım. her zaman favori nemlendiricimdir.
İsim: A** K**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: 2. ni aldım nemlendirmesi çok güzel
İsim: A** Ş**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: TuruncuSepet

Yorum: Çoooook memnunum. Etkisi saatlerce sürüyor, karda kıyamette dudaklarım ilk kez çatlamadı kenarlardan da olsa. Ve mesela makyaja başlarken kendisini sürüyorum, makyaj bitince de renkli dudak nemlendiricisi sürüyorum. Benim gibi ruj pek sevmeyenler için müthiş ürün bence, ruj da sürülebilir gerçi üstüne ama mat olmaz, parlak bitişli olur. Kokusu hariDevamını Oku
İsim: M** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ocak 2023

Yorum: İndirimde yakalamıştım. Aşırı güzel bir nemlendirici..
İsim: G** Ş**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Özellikle gece yatmadan sürdüğünüzde , sabah yumuşacık ve nemlenmiş dudaklarınızla uyanıyıorsunuz . Ambalajı çok şirin , her genç kızın çantasında bulunması gereken , kullanışlı bir ürün .
İsim: Ö** K**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: 2.alışım, fiyatlar artmadan stok yapmaya karar verdim. Kokusu çok hoş. Akşam sürüp uyuduğunuzda bile sabah hala aynı nem etkisini göstermeye devam ediyor. Yapısı vazeline benziyor. 10/10
İsim: S** C**
Tarih: 12 Nisan 2022
Satıcı: D&A kozmetik

Yorum: Harika bir ürün alın aldırın, kupkuru dudaklarım vardı sürekli çatlıyordu blistex falan hikaye kullandığım diğer nemlendiriciler hiçbir işe yaramadı . Bu nemlendiriciyi tavsiye ile almıştım şimdi dudaklarım yumuşacık ve çatlama problemim yok artık, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz :) ben indirimden 78 tl gibi bir fiyata almıştım sık sık indirimeDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Kesinlikle harika bi nemlendirici sabah kalktığımda dudaklarım yumuşacık oluyo
İsim: b** d**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: 3 yıldır kuru olan dudaklarımı iyileştirebilen tek krem bu. bi tane bitirdim stok yapmak için 2 tane daha sipariş verdim. uzun süre dudakta kalıyor ve içi ağzına kadar dolu. uzun süre gidiyor. kokusu da çok güzel kesinlikle alın
İsim: A** T**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Nihal hanımdan gördüm severek kullanıyorum ❤❤
İsim: e** a**
Beden: 02 Şubat 2022

Yorum: Cok guzel ,fiyati düşünce stokladım.
İsim: Ö** E**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım harika bir nemlendirici gün boyu dudağınız yumuşacık kalıyor
İsim: M** N** K**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Nemlendirmesi ve kokusu muhteşem.
İsim: e** b**
Beden: 30 Ocak 2024

Yorum: geceden dudağıma sürüp yatıyorum sabah yumusacık yapıyor ve benim gibi dudak yolma alışkanlığınız varsa dudakları cok güzel onarıyor
İsim: İ** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: elimden hiç düşürmediğim bir ürün diyebilirim. şahane hiç kurutmuyor gün boyu süre süre bi hal oldum kokusuda çok güzel :)
İsim: C** Ö** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Dudaklaeimi yumusacik yapiyor
İsim: i** t**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: İndirimdeyken stok yapıyorum nemlendirmesi çok güzel. Kargo hızlıydı teşekkür ederim
İsim: R** z** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Ben severek kullanıyordum zaten, stoklamak için indirimdeyken 2 adet aldım. Dudakları yumuşacık yapıyor, kuruyan dudaklarımı harika nemlendirdi. Kesinlikle denenmesi gerekli.
İsim: İ** A**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Dudağıma yeterli nemi veriyor sivilce tedavisinden dolayı çok kuru ve kanıyor ama bunun sayesinde toparlayanzi bayılanzi 🤭
İsim: S** i** B**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Çok bereketli bir ürün, kokusu da nemlendirmesi de çok güzel
İsim: b** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: 2. Kez aldim ve stokladim super yumusatiyor bayiliyorum
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: dudakları yumuşacık yapıyo çok iyi
İsim: C** Y**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: İlk önce ürünün minik bal kavanozu görüntüsüne bayıldım 😄 sonra yorumları okudum watsons da ki çalışan arkadaş çok iyi olduğunu ama mağazada tükendiğini söyleyince hemen burdan sipariş verdim. Soğuk kış günlerinde özellikle dudaklarınız kuruyup pul pul oluyor çatlıyorsa mükemmel bir ürün. Yıllardır kullanmadığım marka kalmadı. Bir çoğuda artık eskDevamını Oku
İsim: Banu S.
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Kızıma aldım çok memnun
İsim: K** U**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün. Dudakları yumuşacık yapıyor
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Kuzenim almıştı ve birlikte deneyip memnun kalınca ben de almaya karar verdim ve aldım çok memnunum asla kurutmadan nemlendiriyor ve çok hafif dolgunlaştırıyor dudakları yumuşacık yapıyor kokusu da yapısı da çok güzel
İsim: Ş** T**
Tarih: 24 Şubat 2023

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba ürünü sürdükten sonra dudakta kalma süresi varmı acaba istediğimiz kadar dudak bakım kremi gibi dudakta kalabilir mi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünü istediğiniz süre kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürün içeriğinde hayvansal madde var mı? Teşekkürler.
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz. Markamız hiçbir ürünü veya ham maddesi için kesinlikle hayvanlar üzerinde test yapmamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: ürün kaç ml
Cevap: Merhaba, ilgili ürün 10 gr dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba dudak dışında kuruyan başka bölgelere de uygulama yapabilir miyim
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Ürün dudak için kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: cildimizede sursek olur mu
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Ürün dudak için kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: Ne zaman fiyatları düşer acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, satıcı firmaların farklı fiyat politikaları, kampanyaları ve avantajlı seçenekleri bulunabilmektedir. Bu nedenle ürün ücretlendirmelerinde değişiklik sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Kalıcı dudak makyajı sonrası kullanır mı peki
Cevap: Merhabalar, kalıcı dudak makyajı sonrası ilgili ürünün kullanımı konusunda net bir tavsiye vermemiz uygun olmayacaktır. Bu tür spesifik durumlar için profesyonel bir görüş almanızı öneririz. Teşekkür ederiz.

Soru: yaninda kucuk surmek icin aplikatoru olan var mi
Cevap: Merhabalar, İlgili ürün paket içeriğinde aplikatör bulunmamaktadır. Ürünü parmaklarınızla veya mevcut bir aplikatör ile uygulayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: dolgunlastiriyor mu
Cevap: Merhaba ürün Dudakları dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Teşekkür ederiz.

Soru: iyi günler bu ürün şuan inegol şubenizde mevcut mu acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. Mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba yanında sürmek için bal kaşığı gibi birşeyi var mı
Cevap: Merhaba Değeri Üyemiz; ilgili ürün paket içeriğinde kaşık bulunmamaktadır Teşekkür ederiz.

Soru: ürünün içinde minik kaşığı var mı
Cevap: Merhabalar üründe kaşık mevcut değildir.

Soru: günlük kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, Kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Tex yada araz kargo

Soru: merhaba içinde alkol yada domuz yağı gibi şeyler varmı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz içeriği sizinle buradan paylaşım sağlayamamaktayız. Görsellerden inceleme sağlayabilir veya daha detaylı bilgi isterseniz üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür diler iyi günler dileriz.

Soru: moru daha cok tercih ediliyor dediniz iki tane aldim
Cevap: Pişman olmayacaksınız emin olun, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

Soru: ürünün içerik listesi nedir
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz içeriği sizinle buradan paylaşım sağlayamamaktayız. Görsellerden inceleme sağlayabilir veya daha detaylı bilgi isterseniz üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür diler iyi günler dileriz.

Soru: içeriği nedir?
Cevap: merhaba ıcerık bılgısı malesef sıstemde yok

Soru: Merhaba parlama yapar mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; kuru ve çatlamış dudak keratinini nazikçe çıkarabilir. Soğuk kış günlerinde dudaklarınızı çatlamalara karşı koruyabilirsiniz. Dudaklarda bariyer oluşturan, yağlı etki bırakmayan ve nem sağlayan bal ve yaban mersini içerir. Dudakları dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Meyve özleri ve bal bileşeninin kusursuzca harmanlanmasıyla eşsiz bir koku dudaklara kazandırılır. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargoyla calisiyorsunuz ve deprem bolgelerine kargo cikisiniz var mi acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır .Deprem bölgesi siparişlerinde teslimat konusunda gecikmeler yaşanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g Ürüne Ait Fotoğraflar

Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı 10g En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü