Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Fiyatına Göre Alınır Mı-

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Ürün Alınmaya Değer Mi?
Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Mevcut Fiyatı 123.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Hakkında yaklaşık 646 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Teknik Açıklamalar

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Ürününün Satıcısı, asua Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk ürününü 123.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Kullananlar
123.99 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
646 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: gayet güzel sağlam geldi teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Lamba Dünyası

Yorum: daha denemedim ama sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Mayıs 2023
Satıcı: Avantaj sepeti

Yorum: Çok kullanışlı bir ürün duha Sude önerisiyle aldım iyikide aldım 😊
İsim: G** D**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel paketlenmiş bir şekilde elime ulaştı içinde pili de varalmanıza gerek kalmıyor bu beni korkutuyordu. Hemen bağlanıp telefonumunkamerasıyla dememe yaptım çok iyi çalışıyor.
İsim: Rabia G.
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: sorunsuz teslimat teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: saglam ve guzel paketlenmis geldi kullandim Android ve ios telefonlaricin ayri ayri tuslari var
İsim: D** D**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: çok güzel ve sağlam ulaştı çok teşekkür ederim
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Harikaa gelsin güzel anılar
İsim: n** d**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Kesinlikle harika bir ürün sayesinde aile pozlarımızı çekiliyoruz
İsim: A** K** Y**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: efsane efsane muhakkak alın derim 👏 çok beğendim bir gezide tecrübeettim Bluetooth ile hemen bağlandı bolca kullandim bence alın çantanızda dursun
İsim: Saadet B. A.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Sorunsuz bir şekilde hızlıca kargom elime ulaştı ben memnun kaldım gönülrahatlığıyla sipariş verebilirsiniz bende yorumlara güvenerek aldım.
İsim: S** Ş**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: ben bir foto çekmeyi cok seven biri olarak bana göre harıka bir ürün tşkgüzel paketlenmıştı
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: çok şirin birsey Bluetooth'a bağladım telefonu uzağa koydum resimlerimiharika çekti 😉
İsim: Elnur h.
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Beklediğimden çok çok daha iyi artık daha rahat fotoğraf çekiyorumsorunsuz elime ulaştı. Bir tane kendime aldım iki tane de hediye aldımçok memnun kaldım bundan sonra tüm siparişlerimi sizden vereceğim
İsim: Bilgen B.
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Bayıldımmmm🤩 cok cok güzel ve daha önce almadıgıma pişman oldugum biürün.sorunsuz elime ulaştı cok teşekkür ediyorum 🤌🏻 çantama attımartık her zaman elimin altında
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: Minnacık cüzdana sığıyor çabuk bağlanıyor . Kullanışlı ürün.
İsim: G** B**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün bağlanmaktada hiç sorun yaşamadık
İsim: A** Ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: 3 yıldır kullanıyorum 😁 tekrar sipariş verdim
İsim: E** K**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: teşekkürler
İsim: h** b**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: telefona uyum sağladı çok kullanisli
İsim: s** ç**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Çok işe yarıyor çok beğendim
İsim: C** K**
Beden: 11 Mart 2024

Yorum: sorunsuz ulaştı elime
İsim: T** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Iphone 15 Pro Max kullaniyorum, direkt ürünü acip Bluetooth ileesleyerek kullanabildim, icinden cikan kagitta app store dan programindirin diyor ama gerek kalmadi. Tek fark su; android butonu ilefotograf cekiyorum, programi indirmedigim icin ios butonu calismiyor amahic sorun degil.
İsim: A** Ç**
Beden: 16 Ocak 2024

Yorum: arkadaşım hediye olarak tripod almış bende ona uygun fiyatlı bir kumandaalmak istedim. telefonum Xiaomi note8 pro. zaten her telefona uyumludiyordu. içinde piliyle çalışır durumda geldi. çok sevdim. anahtarligima takiverdim
İsim: M** ö** i**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Her telefona uygun çok sevdim tripot la kullanıyorum
İsim: G** Y**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Kullanışlı bir ürün, selfie çekmeyi işkence olmaktan çıkardı.
İsim: B** G** T**
Beden: 12 Aralık 2023

Yorum: çok güzel
İsim: A** H**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Güzel iş görür
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi
İsim: H** G**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: İyi ki almışım çok memnunum🧿
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ekim 2023

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Bluetooth ile bağlanınca kumandanın ismi ne olarak geçiyo?
Cevap: merhaba selfie timer olarak geçer

Soru: piili icinde geliyormu
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Pil gönderiyor musunuz
Cevap: İçerinde mevcuttur

Soru: Bağlantı sağlayamıyoruz ama bir uygulama mı indirmemiz gerekiyor
Cevap: Merhaba Bluetooth ile bağlantı kurabilirsiniz

Soru: merhaba ıphone 13 pro bağlantı olmuyor
Cevap: merhaba kumandayı açın telefon ayarlar kısmından bluetooth açın daha önce eşleştirme yapılan tüm cihazları unutun tekrar deneyin

Soru: samsung telefonda çalışıyormu
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba büyük düğme küçük düğme var ne fark ediyor
Cevap: Merhaba iki tuşta fotoğraf çekimi için kullanılır

Soru: Paketin içide boş sadece kumanda çıktı pil yok maalesef.
Cevap: Merhaba sipariş soruları kısmından talep oluşturabilirsiniz

Soru: Merhaba ürünüm geldi Samsung telefon ile nasıl kurabilicem bilgi verirmisiniz. cocukgum paketi açmış bilgi yok içinde
Cevap: Merhaba efendim Telefonun ayarlar kısmından Bluetooth ile eşleşmesi yeterli olacaktır sağlıklı günler

Soru: Merhaba video başlatma yapılır mı?
Cevap: Merhaba başlatır ve bitirir duraklama yapmaz

Soru: Merhaba.Her hangi program yüklemem gerekiyor mu?Telefonumun blooth.u bulamıyor cihazı.nasıl yapılmalı doğrusu
Cevap: Merhaba kumandayı açtıktan sonra mavi ışık yanıp sönecek telefonunuzun ayarlar kısmından Bluetooth’u açın daha önce eşleşme yapılan tüm cihazları unutun tekrar deneyin

Soru: yok denedim olmuyor
Cevap: Merhaba efendim Sipariş numarası ve alıcı ad soyad yazabilirmisiniz size dönüş yapılsın

Soru: Video kaydı açık çekim yaparken bu tuşa bassam videoyu mu durdurur video kaydı devam ederken fotoğraf mı çeker?
Cevap: merhaba videoyu bitirir efendim

Soru: Urun elime ulasti fakat ışık yanmasına rağmen, ne benim telefonumu ne de başka bir telefonda ismi çıkmıyor ve eşleme yapamiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim
Cevap: merhaba bluetooth ile bağlantı kurmanız gerekmektedir

Soru: Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Aras kargo ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Tüm telefonlarla kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilirsiniz

Soru: yarın kargoya verebilirimisiniz
Cevap: Merhaba efendim öğlene kadar sipariş verirseniz kargoya yetişir

Soru: kolaygelsin kumanda aldık ama bağlantısı olmuyor ışığında yanmıyor ismide gorunmuyor
Cevap: Merhaba telefon ayarlar kısmından Bluetooth açın daha önce eşleşme yapılan tüm cihazları unutun tekrar deneyin

Soru: Nasıl çalışıyor bu alet? Dümdüz bir kağıt içerisinde gelmiş hiçbir bilgi yok. Paketi bile ona ait değil, yorumlardakilerden farklı.
Cevap: Merhaba efendim kumandayı açın mavi ışık yanacak Bluetooth açın daha önce eşleşen tüm cihazları unutun selfie timer olarak isim çıkacak bu ismi seçin otomatik olarak eşleşir kurulum yapamazsanız bilgi verin yardımcı oluruz

Soru: oppo A74 'e uyumlu mu?
Cevap: merhaba evet uyumludur efendim

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk Ürünün Detaylı Resimleri

Bluetooth Kumanda Tüm Telefonlara Uyumlu Video Selfie Ve Fotoğraf Çekme Kolaylığı Siyah Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü