Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Satın Alır Mısınız-

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka En Düşük Fiyat Nerede?
Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Mevcut Fiyatı 449.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Kaç Kişi Memnun?

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Hakkında yaklaşık 550 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Ürün Özellikleri

Ürünün USB çıkışı ile Pc'de, 10.000 lik Powerbankte ve USB girişli herhangi adaptör de kullanabilirsiniz._x000D_
_x000D_
LED ışığa bağlı kablonun üzerinde LED ışığı kontrol edebileceğiniz kumanda bulunmaktadır. Kumanda ile açma/kapama, parlaklık azaltıp çoğaltma ve 3 farklı renk tonu (sıcak - doğal ve beyaz ışık) arasında değişim yapabilirsiniz._x000D_
_x000D_
Işık Kaynağı: LED SMD_x000D_
_x000D_
LED Adeti: 72 adet_x000D_
_x000D_
Dış Çap: 10 inç_x000D_
_x000D_
Toplam güç: 8W_x000D_
_x000D_
Renk Sıcaklığı: 5500K_x000D_
_x000D_
Karartma aralığı:% 1 -% 100_x000D_
_x000D_
Toplam aydınlatma: 800LM_x000D_
_x000D_
Renk dönüşüm indeksi : 95RA_x000D_
Çalışma Voltajı : 5V_x000D_
_x000D_
_x000D_

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Ürününün Satıcısı, Wlue Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka ürününü 449.95 Tl'den Satılmaktadır.

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Son Yorumlar
449.95 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
550 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ürünüm hızlı, çok güzel paketlenmiş ve sağlam bir şekilde elime ulaştı.Herhangi bir sıkıntısı çıkmadı ve gayet kullanışlı olup, işimigöreceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Wlue

Yorum: Hızlı teslimat özenle paketleme ilk defa her şey sağlam gelen bir sizibuldum gerçekten çok teşekkür ederim
İsim: C** B**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: KıZıma aldım çok beğendi paketleme özenli satıcı iletişimi çok güzelditeşekkür ederim 🙏🏻💐❤
İsim: G** C** M**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: Çok beğendim sorunsuz geldi
İsim: Y** d** ü**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: sorunsuz geldi teşekkür ederim ☺
İsim: hasret T.
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Ürün mükemmel, özellikle E-Ticaret işinde bulunuyorsanız ürünlerinizinfotoğrafını çekmek için tam sizlik. Sürekli bilgisayar başında toplantıyapıyorsanız yine aynı şekilde çok işinize yarayacaktır. Mağaza çokgüzel ve ilgilendiler. Tek sorun kargo firması biraz geç getirdi onundışında mağaza her soruma cevap verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: S** T**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Sorunsuz geldi teşekkürler 🙏
İsim: S** K**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet güzel ve kullanışlı bir ürün hasarsız ve sorunsuzbir şekilde teslim edildi Tavsiye edebileceğim bir ürün Teşekkürler.
İsim: A** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: yorumlari okidigimda korkmişdim ama sorunsuz geldi çalisiyor çokteşekkür ederim. vidyosuni linkden izleyebilirsiniz çok güzel tavsiye edyorum
İsim: T** I**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Çok kullanışlı ve sağlam geldi
İsim: Ebrar D. Ş.
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ben beğendim ışığımı
İsim: M** Ö**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Harika ve sağlam geldi. Fiyatına göre çok kaliteli kurulumuda kolaydı.
İsim: S** B**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Bu hasarlı 🥺
İsim: m** k**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Ürün tam tamına bir f/p ürünü gayet kullanışlı hatta babam fiyatına çokşaşırdı sadece biraz kalitesiz ama zaten bi fiyata extra bir seybeklenemez satıcıya teşekkürler he bu arada paketleme de gayet özenliydi 👌👍
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Teşekkürler.. Sağlam geldi Bakıya..
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Çok iyi sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Çok kaliteli bir şey değil ama fiyat performans ürünü diyebilirim. Kargoçok hızlıydı. Siparişin ertesi günü elime ulaştı. Paketleme birazkötüydü ama sağlam geldi.
İsim: B** G**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: 3 günde geldi, kargo biraz daha hızlı olabilirdi, kurulumu rahatçayapılabilir, malzeme kalitesi fiyat performans gibi zaman içerisindedaha iyi anlaşılır. Bluetooth ve diğer aksamlar çalışıyor, yalnız iPhone11 ve aynı ağırlık-ebattaki telefonlar için takabiliyorsunuz fakat ışıken geriye yaslanmazsa öne düşüyor. Vidaları iyice sıkıpsağlamlaştırmaktaDevamını Oku
İsim: A** R** İ**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: resimlerde görüldüğü gibi. paketleme güzeldi. teşekkürler.
İsim: Uğur Ö.
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet iyi ve kaliteli gözüküyor henüz sorun yaşamadım
İsim: H** M** G**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Ürün elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: G** G**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Ürün sorunsuz geldi ve gayet güzel
İsim: G** S**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Ürünü hem beğendim hem beğenmedim ama işimi görüyor çoğu zaman
İsim: a** h**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Beğendim gayet kullanışlı teşekkürler
İsim: b** m** n**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: hızlı kargo ve paketleme çok guzeldi çalışıyor hiç sıkıntısı yok
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Teşekkürler.
İsim: H** B**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Ürün tanıtıldığı gibi geldi, paketleme güzel ürün kaliteli,memnun kaldım diyebilirim
İsim: B** Ö**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kaliteli güzel
İsim: D** C**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Bayıldım özellikler Bluetooth özelliği harika
İsim: Fadime S.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Hızlı ve sorunsuz teslimat teşekkür ederim
İsim: z** d**
Tarih: 22 Mart 2023

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Diğer modelle arasındaki fark ne anlayamadım ikisi de kumandayla çalışıyor diyorsunuz bunun avantajı ne ?
Cevap: bunun yanında kumandası geliyor diğer üründe kumanda yok

Soru: Merhaba ışık rengi tek renk mi sarı/beyaz mı
Cevap: Merhaba beyaz sarı ve gün ışığı 3 renk efendim

Soru: Kumandası iphone 11 ile uyumlu mu
Cevap: Merhaba Bluetooth üzerinden eslesmektedir efendim

Soru: Ürünün boyutu kaç metreye kadar çıkabiliyor? Ve sadece tripot olarak kullanmam için hangi aparatı almalıyım?
Cevap: Merhaba, minimum 70 cm maksimum 220 cm olarak kullanabilirsiniz. Ring lightı cikardiginizda sadece tripod ilarak kullanabilirsiniz ama tripota telefon takmak isterseniz tripod uyumlu tel tutucu aparat almaniz gerekmektedir. Sayfamızda mevcuttur

Soru: Led ışığı takmadan sadece telefon tutucuyu tripoda bağlayabilir miyiz?
Cevap: Merhaba telefon tutucusu sadece ışık ile kullanılıyor efendim tripod için ayrıca bir aparat almanız gerekmektedir

Soru: Merhaba ürün 14 pro max uygun mudur
Cevap: Merhaba, tüm telefonlar ile uyumludur

Soru: Uzaktan kumandasında çekim nasıl oluyor? Bluetooth eşleştirdim fakat düğmeler ses açmaya ve kısmaya yarıyor sadece? Fotoğraf ve video çekimi nasıl oluyor. Malum içinden de bilgilendirme kitapçığı falan çıkmadığı için.
Cevap: Kamera açıkken kullanacaksınız yoksa ses açıp kapatır

Soru: boyu kaç cm e kadar uzayabiliyor
Cevap: Merhaba en kısa hali 70 cm en uzun hâli 210 cm dir

Soru: Merhaba ışıkta olan aparat olmadan telefonu nasıl sabitlerim
Cevap: Telefon aparati olmadan telefonu takamazsiniz

Soru: telefonu taktığımız aparat kısmı sabit mi oynar halde mi acaba? yani kalın kablo gibi olan yer. oynatabilir miyiz yani
Cevap: Merhaba, telefon tutucu kısım Flexible yapıdadır. İstediğiniz gibi oynatabilirsiniz

Soru: Merhaba 13pro max taşır mı
Cevap: merhaba, evet tüm telefonlar ile uyumludur

Soru: Merhaba ne zaman indirime girecek
Cevap: Bütün kampanyalara katılıyoruz efendim

Soru: tripotun boyunda ayarlama yapabiliyormuyuz. küçültebiliyormuyuz
Cevap: Merhaab evet efendim görsellerde boyutlar mevcuttur

Soru: Işık kısmı takılıp çıkartılabiliyor mu ışıksız kullanım için
Cevap: Ring light çıkartılabilir. 2si ayrı parçalardır. Tripotu telefon ile kullanabilmek Icin ekstra tripod uyumlu tel tutucu almaniz gerekmektedir

Soru: merhaba, tripodumda sorun var bir ayaği içeri katlanmiş ve açılmıyor..ayrıca kullanma kilavuzu da yok. ne yapa bilirim?
Cevap: Icinden kurulum destek cikmadi mi efebdim oraya yazin arkadaslar hemen yardimci olsunlar

Soru: taşıma çantası varmı acaba
Cevap: Merhaba hayır yok

Soru: Merhaba 15 pro uyumlu mu
Cevap: merhaba, evet uyumludur

Soru: Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka bu ürünü aldığımda ayrıca telefon için kumanda almam gerekmiyor, doğru mudur? telefona uyumlu uzaktan kumanda içeriyor sanırım.
Cevap: Merhaba evet doğrudur

Soru: Merhaba,ürünüm geldi,çok beğendim,kumandayı nasıl bağlayacağım telefona?uygulamanın adı ne acaba?
Cevap: Merhaba uygulama yok kumandanın sağından on moduna getirin telefonunuzun Bluetooth özelliğini açın abshutter diye geçer ismi baglanabilirsiniz

Soru: İphone xr telefon tutucu yerine sığar mı. Herhangi bi dengesizlik olup düşmez değil mi
Cevap: merhaba bütün telefonlara uyumludur.

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka Ürüne Ait Fotoğraflar

Bluetooth Kumandalı 10 Inç Ring Light Youtuber Selfie Işığı 2.1 Metre Tripod 26 Cm Halka En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü