Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Satın Alır Mısınız-

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Alınmaya Değer Mi?
Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Anlık Fiyatı 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Alanlar Memnun Mu?

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Hakkında yaklaşık 722 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Detaylı Bilgi

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Ürününün Satıcısı, Asfal Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu ürününü 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Hakkında Yapılan Yorumlar
299.0 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
722 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Paketleme güzeldi, sağlam göründüğü gibi fiyatı da uygundu ben memnunkaldım boyunun baya uzun olabilmesi ve kumandasının olması çok iyidüşünenler kaçırmasın ✨
İsim: Berfin K.
Tarih: 18 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AsfalAvm

Yorum: Ürün elime ulaştı harika gerçekten çok kullanışlı kuruluşu da çok basitçok teşekkür ederim alacaklar hiç düşünmesin
İsim: E** B**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı kargo ve paketleme güzeldi . Sorunsuz geldi severek kullanıyorumfotoğraf video çekmeyi seven birisi olarak işimi çok kolaylaştırdı .
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten çok beğendim fiyatına değer bir ürün satıcıya teşekkür ederim
İsim: d** Ü**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: BA-YIL-DIMMMM Kargo hızı, paketleme, kalite, fiyat... Hepsi mükemmel👏👏👏👍🏻🙏
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok kaliteli satıcı tarafından güzel paketleme gönülrahatlığıyla sipariş verebilirsiniz pişman olmazsınız
İsim: e** a**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Merhaba gayet güzel yeni evimiz için aldık taviziyse ediyorum bayıldımkaliteli harika modern bir görüntüsü var
İsim: Rümeysa Ö.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: tam f/p ürünü.hizli ve sağlam kargo.
İsim: t** k**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Ürün mükemmel ötesi o kadar memnunum ki iyiki almışım Diyprum çok pratikheryere taşınabilir
İsim: Şükran A.
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: ürün gerçekten harika satıcı güzel paketlemişti, bir trendyol satıcısıolarak verdiğiniz paranın hakkını veriyor kaliteli işinizi görecek birset teşekkür ediyorum 249TL ye aldım 28/10/2023 de
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: Beğendim güzel ürün
İsim: Ş** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün
İsim: G** A**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü beğendim kolay ve pratik taşınabilir
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: gayet iş gördü denizde baya işime yaradı alttan ayaklarını ayarlarsanızdaha geniş duruyor düşme ihtimali azalıyor gayet iyi ürün
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Satıcı zamanında kargoya teslim etti kargoda hızlı geldi Güvenle alabilirsiniz.
İsim: M** Ö**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Ürünüm harika ,satıcıya çok teşekkür ederim sağlam bir şekilde teslimaldım.hızlı bir şekilde elime ulaştı teddüt etmeden alın tavsiye ederim.Salonumun bir köşesinde her zaman hazır bir şekilde duracak bolbereketli kazançlar diliyorum
İsim: KIYMET P.
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel işimizi görüyor fiyatına göre ideal satıcıya teşekkürlerpaketleme güzel
İsim: F** İ**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: ürünü çok beğendim tam benlik teşekkür ederim
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok kullanışlı ben çok beğendim sağlam geldi
İsim: E** N** Ö**
Beden: 05 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel tavsiye ediyorum fiyat performans açısından çok iyi
İsim: O** Ş**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok ilgililer ürün de çok güzel teşekkür ederim
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Saglam ve guzel tavsiye ederim.
İsim: M** B**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: paketlemesi özenliydi ertesi gün elime ulaşti hemen teşekkür ederimözeniniz için..ürün fiyatina göre gayet kaliteli ve kullanişli
İsim: m** e**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: tam bir fiyat performans ürünü. çok hızlı ve sağlam geldi. teşekkürederim ilginiz için
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: ürün uzunluğu çok güzel kumandası ve telefon tutucusuda var hem hafifde bir ürün ama canyasida olsa cok iyi olurdu... satici cok guzelpaketlemis hizli kargo icin tesekkurler
İsim: d** a** a**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendik gördüğünüz gibi teşekkürler 🥳🥳🥳
İsim: M** S**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Güzel ürün sağlam geldi herhangi bi sorunu yoktu güvenle alabilirsiniz.Kumandalı olması çok güzel ister uzaktan fotoğraf vs video çekebilirsiniz
İsim: M** R**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Boyu çok iyi dik durması yan yatmasını da güzel kaliteli memnunum tşkler
İsim: H** C**
Beden: 21 Haziran 2024

Yorum: Harika ürün
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: harika bir ürün bir yerleri gezerken fotoğrafımızı çekmelerinisöylemektense saniyeler içinde kurup kendi kendimizi çekiyoruz
İsim: i** g**
Tarih: 14 Haziran 2024

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Merak Edilenler Neler?

Soru: Apple 13 uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar evet uyumludur. Keyifli alışverişler 😊

Soru: Merhaba, iPhone 11 ile uyumlu mu acaba

Soru: samsung a34 için uyumlumudur??

Soru: Hangi kargo ile geliyor
Cevap: Merhaba bulunduğunuz bölgeye trendyol ekspres geliyorsa gönderilecektir

Soru: Boyu alçalıyor mu
Cevap: Merhaba minimum 65 cm olacak şekilde istediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz.

Soru: Iphone 14pro max için uygunmudur

Soru: Merhaba samsung s 23 ultra için uygunmudur

Soru: Merhaba birinci fotoğraftaki gibi telefon tutucu aynısı mı geliyor??
Cevap: Merhaba evet aynı tutucu gönderilecektir.

Soru: Kumandasıda yanında geliyor mu ?
Cevap: Merhaba evet gönderilecektir.

Soru: Ürün ağırlığı kaç gram
Cevap: Merhaba ortalama 1 kilogramdır.

Soru: Merhaba ıphone 11 icin kullanılabilir mi

Soru: Ürünün başlığı kimi görselde demir kimi görselde plastik hangisi geliyor acaba
Cevap: Merhaba ilk görseldeki üürn gönderilecektir.Plastiktir.

Soru: Merhaba birkaç sorum olacak ona göre almayı düşünüyorum hepsini tek tek cevaplarsanız çok sevinirim aklıma takılan bu sorular yüzünden alamıyorum,vaktinizi alacağım için özür diler iyi çalışmalar dilerim 😊 1.Samsung galaxy a32 4g uyumlu mudur ve 185 gr telefonu eğilip bükülmeden ayarladığım şekilde sabit şekilde kaldırabilir mi.Ve her telefona uyumlu mudur. 2.Boyu kademeli şekilde istediğimiz kadar büyütüp küçültebiliyor muyuz, yoksa en kısa veya en uzun şekilde 1-2 ayarda mı kullanılıyor sadece. 3.Ben şuan Led başlıklı olanlardan kullanmak istemiyorum.Bu Led başlıklar standart beden midir her tripoda uyarlar mı ayrı olarak satılır mı ben sonradan ayriyeten alıp bu tripodta kullanabilir miyim, 4.Telefon tutucu kısmı sabit mi çıkartılıp yerine makine vs takılabilir mi? Bir de o başlık kısmı sanırım o kısım döner başlıklı mı bazı ürünlerde sabit bazıları döner başlıklı hangisi daha sağlam ve kullanışlı olur? Benim bir de fotoğraf makinem var çok ağır bir şey değil ele alındığında hafiften yoruyor,yok kadar hafif değil sadece.Öyle makineleri de taşır mı?
Cevap: Merhaba sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Tüm telefon modelleri ile uyumludur. Uzunluğu minimum 65 cm maksimum 210 cm olacak şekilde istediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz. Işık takılabilir ama ayrıyeten satılıyor mu bilmiyoruz. Aparat 360 derece dönüyor. Dikey ve yatay olarak istediğiniz açı ile kullanabilirsiniz. Fotoğraf makinesi de takabilirsiniz. Bluetooth kumanda ile birlikte gönderilecektir. Bluetooth bağlantısı ile telefonunuzdan uzaktan video veya fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Soru: Redmi Note 12 4g telefonuna uyumlu mu?

Soru: İphone x'e uyumlu mu

Soru: iphone android xiaomi uyumlumudur?
Cevap: Merhaba tüm telefon modelleri ile uyumludur.

Soru: Merhaba kolay gelsin ürünün kapalı hali kac cm
Cevap: Merhaba minimum uzunluğu 70 santimetredir. Çantaya sığmaz. Mağazamızda hem selfie çubuğu hem de tripod olarak kullanabileceğiniz taşınabilir selfie çubuğu modelleri mevcuttur.

Soru: Sony HX400V model fotoğraf makinesi için uygun mudur

Soru: Merhaba iPhone 13 için uygun mudur ürün kaç santim boydan çekimlerde hoş fotoğraf çekiyor mu
Cevap: Merhaba evet uygundur. Minimum uzunluğu 70 cm maksimum uzunluğu 210 cm olacak şekilde istediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz.

Soru: Merhaba Xiaomi note 10 pro ve oppo 13 e uyumludur
Cevap: Merhaba evet uyumludur.

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu Görseller

Bluetooth Kumandalı 210 Cm Tripod Telefon Tutuculu Selfie Çubuğu Telefon, Kamera Ve Lamba Tripodu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü