Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Tavsiye Eder Misiniz-

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Güncel Fiyatı 999.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Ürün Özellikleri

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Ürününün Satıcısı, post alley Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı ürününü 999.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Hakkında Yapılan Yorumlar
999.9 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: gerçekten kaliteli bir ürün, boyunun uzun olması büyük avantaj.
İsim: Ş** A**
Tarih: 05 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BRANDSHOPPİNGTR

Yorum: Gayet başarılı, malzeme kalite açısından değer.
İsim: K** G**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: ürün fiyatına göre gayet iyi ve kullanışlı
İsim: Ç** D**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Sorunumu soru olarak yazdım dönüş yapılmadı, kutu içerisinden telefontutucu çıkmadı halbuki açıklamaya telefon tutuculu yazılmış. Lütfentemin edin. (Temin edildiğinde yorumu güncellerim.)
İsim: Büşra B.
Tarih: 10 Haziran 2024

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Merak Edilenler Neler?

Soru: Bluetooth kumandalımı?
Cevap: sepete eklemniz gerekiyor

Soru: Kaç kg ye kadar taşıyor.
Cevap: Kğ ile problem yok efenin

Soru: fotoğraf mak icin uygunmu
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba ıphone 15 pro max tel ile uyumlumu,kumandası var mı, 360 derece dönüyormu başlığı teşekkür ederim
Cevap: Telefonunuz ile uyumludur sepete kumanda eklemeniz gerekiyor 360 dere dönüyor

Soru: merhaba her telefon için uyumlumudur ve kamera için de yanında eklenti geliyor mu
Cevap: Telefonla uyumludur yanında eklenti gelen derken anlayamdık

Soru: Fujifilm xt5 uyumlumu?
Cevap: Tripod yeri bar ise uyumludur

Soru: telefon da dikey ve yatay çekim yapabiliyor muyuz
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba kolay gelsin. Iphone 15 pro max için dikey ve yatay kullanıma uygun mudur ayrıca dışarıda çekim yaparken rüzgardan etkilenerek düşme ve telefona zarar verme ihtimali var mıdır
Cevap: efendim telelfonn için uyğundur rüzgarda bi problem olmaz

Soru: Telefon tutucu aparata uyumlu mu acaba??
Cevap: evet efednm

Soru: ürünün ağırlığı kaç? açıklamada belirtilmemiş
Cevap: 2 kğ dır efendim

Soru: Merhaba tripod canon 4000d 18-135mm için ve iphone 13 için kullanıma uygun mu? Makineyi ve lensi taşır mı?
Cevap: iPhone ile uyğundur fakat kameranızın tirpod bağlanana mısın mecıvıt ise sorun olmaz

Soru: bu ürünü telefon tkaarak kullanmak istiyorum ama aartları göremedim
Cevap: Paket içeriğinde mevcuttur

Soru: Fullfech f8850 mi gönderiyosunuz? Çantası ve uzaktan kumanda var mı
Cevap: Çanta mevcuttur

Soru: Acer projeksiyonumu takacam uygun mudur
Cevap: EFEDNM TRİPOD YERİ VAR İSE UYPUNUR

Soru: tripodun ağırlığı ve tripodun taşima kapasitesi kaç gr
Cevap: 2 kğ dır efendm

Soru: Tüm kameralara uygunmudur dikey çekimde bir denge sorunu yaşatır mı
Cevap: Tüm kanatlara uygun olmaya bilir denge sorunu yaşamasınız efendim

Soru: Fujifilm XH2 ve Fujifilm XT4 uyumlu mudur?
Cevap: Tripod yeri var ise sorun olama

Soru: 14 pro max için uygun mu
Cevap: evet efendim

Soru: merhaba paketin içinde kumanda geliyor mu
Cevap: Sepete ekleminiz gerekiyor

Soru: telefonla beraber kullanmak için ekstra aparat almamız gerekiyor mu?
Cevap: Paket içeriğinde mevcuttur

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı Görsel Galerisi

Bluetooth Kumandalı Profesyonel 175 Cm Kamera Ve Cep Telefonu Tripodu Telefon Tutuculu Ve Çantalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü