Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Alınır Mı-

Sumeyra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
543
0
0
Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Şu Anki Fiyatı 329.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Hakkında yaklaşık 243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Ürün Hakkında Bilgi

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Ürününün Satıcısı, Enshall Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu ürününü 329.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Kullanıcı Yorumları Nasıl?
329.0 Tl ye satışta olan Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: önceki yazılan olumsuz yorumlardan dolayı soru işaretim vardı amavaktinde elime ulaştı ve güzel paketlenmiş, sorunsuz çalışıyor. Teşekkürederim ve tavsiye ederim.
İsim: E** P**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EnshallShop

Yorum: Ürün beklediğimden daha sağlam, iyi çıktı. Fiyatına göre baya iyi.Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻
İsim: Z** A**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Çok kullanışlı sağlam çok memnun kaldım
İsim: **** ****
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Denedik sorunsuz bir şekilde geldi teşekkürler
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Nisan 2024
Satıcı: Ensoy

Yorum: Çoookkk beğendim harikaa hızlı teslimat ve sorunsuz geldi
İsim: E** D**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Memnun kaldım ve tavsiye ediyorum
İsim: r** m**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Alırken tereddüt etmiştim. Acaba sağlam mı, boyu uzun mu diye amagelince bayıldımmm. Gerçekten çok sağlam ve boyu çok uzuyor. Yanındakiminik kumandası ile de çok kolay fotoğraf çekebiliyorsunuz. Ben gayetmemnunumm 😍
İsim: C** T** D**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: iyi materyal
İsim: B** H**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: çok büyük geldi iade ettim
İsim: E** n** B**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Kurtarıcı urun tavsiye ediyorum hızlı kargo
İsim: Diyara İ.
Beden: 16 Ocak 2024

Yorum: İnanılmaz kaliteli ya aşırı beğendim baya sağlam çok başarılı düşünmedenalabilirsiniz boyutu biraz büyük ama çok güzel 👍🏻
İsim: İlayda K.
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim biraz daha ağır olsa daha iyi olabilirdi. Paketleme içinsatıcıya teşekkür ederim. Bence alan pişman olmaz.
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Başarılı bir urun
İsim: Zübeyir Ü.
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: Saglam. Cok iyi. Tavsiye ederim
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Sağlam geldi
İsim: D** K** i**
Beden: 10 Aralık 2023

Yorum: İlk önce yanlış montajlamısım telefon durmuyor sandım ama sorunsuzcalısıyor ve baya iş kolaylaştıran bir ürün bayıldım
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Ürünü alırken çekinmiştim ancak tereddütlerim boşa çıktı fazla ücretverip başka ürün almaya hiç gerek yok gayet güzel ve sağlıklı evortamında birebir sağlam 2 metreden fazla boyu var kargo çok güzelpaketlenmişti satıcıya çok teşekkür ediyorum ürünü tavsiye ediyorumBluetooth kumandası da çok harika çektiğiniz hiç fark edilmiyor
İsim: OKAN G.
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: kaliteli ben begendim
İsim: ı** i**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Başarili daha denemedım ama güzel duıruyo
İsim: N** K**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Ürün çekimlerimde kullanmak için aldım güzel bir ürün teşekkürler
İsim: b** d**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: Çok kullanışlı gerçekten beğendim
İsim: Y** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Daha önceden başka bir yerden almıştım daha ince kakltesiz bu ürününmalzeme kalitesi yüksek dış mekanda rüzgardan kolay etkilenmez telefontutma yeri çok kaliteli ve kullanışlı ayrıca sağlam bir ürün fiyatınagöre mükemmel. Hızlı kargo için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: B** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: beklediğimden daha güzel geldi ..artik resim çekilebilmek için 3.cu birkişi aramaya son
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Kaliteli ürün. Büyük olduğunu unutmayın ama
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Gayet güzel kullanışlı tavsiye ederim
İsim: H** T**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Mükemmel telefonu iyi tutuyor
İsim: M** U**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Beğendik kullanışlı bi ürün
İsim: N** Y** D**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Ürün Fiyatına göre çok kaliteli , alabilirsiniz
İsim: Y** P**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Ürün beklediğimden sağlam çıktı ve kumandası da çalışıyordu . Güzelçekimler yapılır.
İsim: Gamzenur B.
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: bence fiyatına göre güzel bir ürün sapasağlam geldi kullanışlı duruyor.
İsim: C** Y**
Tarih: 17 Ekim 2023

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Sadece telefon tutma aparatını satıyor musunuz? 14 pro max kullanıyorum telefonu sığdırmaya çalışırken aparatım kırıldı
Cevap: Merhaba efendim maalesef ayrı satışımız yok, farklı satıcıların ilanlar mevcut efendim

Soru: Merhaba sadece telefon tutucu kısmı satın alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim, ayrı ilanımız yok maalesef

Soru: Selam ben sizden almıştım fakat telefonu sabitlediğim başlığı kaybettim yenisini göndermeniz mümkün müdür ya da satışı var mıdır sizde
Cevap: Merhaba efendim, bizde satışı yok maalesef, tripod telefon tutucu yay olarak ilan bulabilirsiniz

Soru: Merhaba, ağırlığı ne kadar
Cevap: Merhaba efendim, yarım kilo civarında

Soru: kumandası ile beraber mi geliyor
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba bluetooth kumandası var mı içinde
Cevap: Merhabalar Var efendim

Soru: Oynar başlıklı mı. Her açıdan çekim yapılıyor mu
Cevap: Merhaba efendim, oynar aparat gönderiyoruz.

Soru: Spor çantamın boyu 45cm bu okadar küçülürmü taşımak için küçülmezse başka önerebilceğiniz varmı
Cevap: Merhaba efendim, o kadar küçülmez masa üstü modeller olabilir efendim

Soru: Tamamen kapalı haliyle uzunluğu kaç cm acaba? Teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba efendim 70cm olmaktadır

Soru: Merhaba İPhone 15 ile uyumlu mu
Cevap: Merhaba efendim evet uyumlu

Soru: Merhaba cantaya sigmiyor saniyorum:(
Cevap: Merhaba efendim, bu model sığmaz, 160 cm olan modelimiz mevcut kapalı hali 40cm oluyor efendim

Soru: tecno phantom x2 için uyumlumu
Cevap: Merhaba efendim telefon tutucu 8-9 cm kadar genişliyor kumanda zaten uyar bluetooth ile bağlanmaktadır.

Soru: Merhaba tripodun telefonu tutan kısım ayrı satılıyor mu
Cevap: Merhaba efendim, telefon tutucu yay olarak ilanımız yok ancak farklı satıcı ilanları mevcuttur.

Soru: İstediğimiz uzunlukta ayarlanabiliyormu
Cevap: Evet efendim

Soru: Ürünün en uzun boyu ne kadar
Cevap: 2.1 metre efendim

Soru: Bluetooth kurulumu olmuyor kenarından acıyorum ışığı yanıyor ama telefonda bulmuyor
Cevap: Merhaba efendim, ışık hızlı yanıp sönüyor ise bluetooth çıkması lazım farklı bir telefonda deneyin efendim.

Soru: İphone 11 ile uyumlu mu
Cevap: Merhaba efendim evet uyumlu

Soru: Telefonu dik olarak tutturunca telefonun altında sabit bir tutucu var mı? Telefonun kayıp düşme ihtimali var mı?
Cevap: Merhaba efendim istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz

Soru: Tripot+ kumandayla mi geliyor
Cevap: Merhaba efendim evet kumandayla gönderiyoruz

Soru: Aldıgım ürünün telefon tutma yeri kırıldı sizde parçası var mı buradan satın almıştım telefonu takarken elimde kaldı
Cevap: MErhaba efendim, trendyolda ilanlar mevcut

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu Detay Resimler

Bluetooth Kumandalı Tripod 2.1 Metre Metal Ring Lıght Lamba Ayağı 360 Döner Başlıklı Telefon Tutucu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü